Boks

Głażewski dostanie wpierdziel. Podczas tej samej gali prawdopodobnie też Masternak vs Mormeck. Szkoda, że tego samego dnia co KSW...
 
Tak,walka bez punktowania jedyne rozstrzygnięcie to KO bo werdyktu ma nie być żadnego.Andrzej Rules a raczej chyba Mariola.Niech Gołota skończy kariere w chwale przy kibicach ale błagam ostatni raz już bo szkoda na to patrzeć.
 
Nie tylko komentują, oni to organizują,Andrew zasługuje na lepszych organizatorów na pożegnie,



Swoją drogą właśnie wchodzić będzie na jedynce,pzdr
 
Lenartowicz standardowo zapowiedział : ANDRZEEEEEEEEEEEJ,ANDRZEEEEEEEEEEEEEEEEEJ,ANDRZEEEEEEEEEEEEEEEJ GOOOOOOOOŁOOOOOOOOOOOOOOOOOTAAAAAAAAAAAAAA później poandriejował.
 
Czy tam z wiaderkiem popyla ten dziennikarz na A co ma portal mma i program w Orange? Ten z dziwnym zarostem?



Edit: Adamczyk!Czy on tam się przy wyjściu Nicholsona z wiaderkiem nie kręcił?
 
ale ten Szczęsny mnie wkurza, te gadki o rewanżu, wielkiej walce a tu przecież sam Najman mówił że zwycięzców nie będzie, będzie zabawa. a tu balonik pompują jakby Gołota walczył o pas WBO...a tu się będą bawić i już bawią.
 
Coś ten Andrzej w sobie ma, oglądając tą walke czułem wieksze emocje niż przy ostatniej walce Kliczki. Pamietam jak jakoś za dzieciaka gdy człowiek w ogóle sie tym wtedy nie interesował był taki boom na Gołote. Jakoś 96'-98' świetne czasy. Jak przypominam sobie dzieciństwo to zawsze jakoś Andrew mi sie też przypomina, bo pamietam jak w chyba 98' walczył w Polsce i o jakieś ludzkiej porze na Polsacie oglądałem z seniorem. Dzięki za wszystko Andrzej!
 
Nie wiem co gorsze, dyspozycja Andrzeja czy festyn który zgotował mu Najman. Okropne to było.



Mam nadzieję że Andrzej już nie wróci. Zapamiętam go jako mistrza, legendę. Dzieki Endrju!
 
Kazdemu sportowcowi zycze by doszedl do walki o takie trofea o jakie walczyl Andrzej Golota,zadnemu zas by w taki sposob konczyl swa kariere.
 
Nie wiem co gorsze, dyspozycja Andrzeja czy festyn który zgotował mu Najman. Okropne to było.






się czepiasz. Nie wiem co oczekiwałeś po 46 letnim Gołocie. Idę o zakład, ze jakby walka była normalna to by się przygotował dużo lepiej pod okiem fachowca . A że miała być pokazówka to była. Serce i tak szybciej biło. Jaki festyn Najman zorganizował ? Pamietasz Cro Cop final fight ? prawie to samo tylko z tortem nie wjechali. Czepiasz się na siłę...
 
Nie spodziewałem sie tu jakiegoś KO, Gołota zniszczony walkami jest i po prostu nie powinien już walczyć. Przykro sie robiło na sam widok. Porównanie do CC nietrafione, bo ten mimo wszystko jakąś tam walke nawiązuje z szeroką czołówką.



Impreza wg mnie była festynem, narożnik to był żart, mimo że walka pokazowa to przecież to jest Gołota (!!!) całe życie walczył z najlepszymi a teraz ma w narożniku Najmana i jakiegoś gościa który ubrał sie w falgę i śmieszne okulary. No żenada, i Andrzej po prostu nie zasłużył na takie coś, nie po takiej karierze. Tomek, ja tu nie hejtuję Endrju, wręcz przeciwnie, jest mi go żal.
 
Ale Andrzej sam nie chciał kończyć kariery. Ja też uważam, ze nie powinien walczyć już od kilku lat. To była pokazówka i moim zdaniem zajebista robota Najmana, że sprawił, ze Gołota nie odchodzi po porażce tylko po walce pokazowej, gdzie publika była za nim bo na to zasłużył. Narożnik daleki od ideału a koleś w śmieszych okularach wlazł tam z publiki z flagą z napisem Konin
 
I nie sądzisz że organizacja tej gali nie była festynem? Sam stwierdziłeś że ot tak koleś z publiki wszedł sobie pod narożnik Andrzeja.. no farsa. Do formy andrzeja nic nie mam - wiek i wyniszczajace wojny. chcę tylk ozwrócic uwagę jak brzydka dla oka była otoczka tej gali.
 
Ktoś zarobił na Andrzeju kolejny raz pieniądze, o to zwykle chodzi w takich imprezach. Gołoty żal, strasznie dużo zdrowia go kosztowała zawodowa kariera. Mam w pamięci fantastyczne walki, piękną technikę Andrzeja i emocje jakich dostarczał. Dzisiaj chyba Polak musiałby walczyć o pas UFC żeby poczuć to samo.
 
Back
Top