Boks

Dawno temu już można było przewidzieć, że jak Diablo spotka się z ruchliwym i technicznym zawodnikiem to wtopi na punkty i stało się.







Niestety nie mamy już mistrza w sportach walki i będzie ciężko o odzyskanie.
 
Po czwartej jak podawali punktację miał jedną przyznaną u każdego sędziego. Po ósmej u jednego sędziego miał dwie.
 
Ogólnie to tak.



Nie walczmy z Ruskimi póki to ma tak wyglądać, to boli widzów bardziej niż boksera ;] Inna bajka, to niech oni zaczną przyjeżdzać do Polski, a nie odwrotnie. Liczę na rewanż w Polsce jak Drozd ma na to jaja. Zupełnie inna walka by była...



Typ od statystyk lubi chyba sumować ciosy na gardę. Nie przeczę, że Drozd dużo trafiał i dużo więcej, ale niektóe rundy to nie wiem skąd wziął tyle trafień bez kitu. Publika też wiwatowała po ciosach na gardę, bo "zachwiały" balansem Diabla, ale oni mogą.



Po co to włażenie w półdystansu bez ciosu? Bez sensu. Diablo nie był sobą już przed walką. Kołodziej też. Niech już nie jeżdżą tam, bo dziwnie to wygląda, że przegrywają już w szatni.



PS: Jeśli Diablo był w megaformie jak mówiono to Rusek był chyba naćpany. Ja nie widziałem ani formy, balansu, ani nic więcej. Najgorsza postawa w historii i to niezaleznie jaki rywal na przeciw. Nie raz polował głównie na nokaut obrywając, ale kombinował, więcej się ruszał, balansował, a tu stał przede wszystkim i przyjmował na gardę, a później na twarz...Szkoda.
 
No wg mnie 1 runda może wygrał ale nie można wiecznie na takim "farcie" jechać. Już Green miałby pas jak by odrobine mądrzej zawalczył.
 
a nie ma czegoś takiego w kontrakcie że Diablo ma dostać rewanż? Coś chyba ktoś o czymś takim wspominał.
 
Porazka jest wliczona w sport, zwlaszcza sport walki, wiec mozna a nawet nalezy ja wybaczyc. Jednak stylu charakteryzujacego sie nie podjeciem walki juz ani nie mozna ani nie nalezy.
 
Tylko gdzie ten rewanż? Jak znowu na Rosji to niech w ogóle wsadzą ten pas i rewanż w d**ę putinowi.



Diablo nie był sobą. Jakby dostał telefon przed walką, że ma przegrać i ch...Może to sama atmosfera walki na Rosji tak działała, ale coś było nie tak, więc wolę by odbywało się to w Polsce i wiem, że przegra ewentualnie czysto sportowo, a nie z presją czy Bóg wie czym ;] W przypadku Kołodzieja było zrozumiałe, że walka tam, ale Diablo powinien bronić pasa u siebie, gdy już go zdobył. Taka tradycja, że do mistrza się jeździ ;-)
 
Ta, ale pewnie znowu w zawszonej Moskwie...Powinno być odwrotnie. Najpierw Warszawa i jakby Drozd wygrał to Moskwa.


Nikt w polszy nie wyłożył takiej forsy, więc za hajsem pojechali do ruskich.
 
Jak nie wpisali w kontakcie gdzie, to pewnie będzie w rosji. Drozd jest teraz mistrzem a jego promotor może dać zaporową sumę w ewentualnym przetargu.
 
No tak też myślę, że chodzi o hajs, ale to przykre krótko mówiąc. Równie dobrze mógł pas na allegro wystawić, może by więcej dostał. Powinien go bronić u siebie i powinien być taki wymóg ;]
 
Ta, ale pewnie znowu w zawszonej Moskwie...Powinno być odwrotnie. Najpierw Warszawa i jakby Drozd wygrał to Moskwa.


Co to za różnica? Tak czy siak przegrał ewidentnie i przy takiej strategi, czy to w Polsce Rosji czy na Kamczatce przegra raz jeszcze.
 
Jeśli rywalizowałeś w jakimkolwiek sporcie kiedykolwiek to wiesz czym się różni rywalizajca u siebie, a na wyjeździe i jaka presja jest w obu przypadkach. Diablo był niewyraźny już przed walką, pisałem to. Dziwne to wszystko, a podobno był w formie, więc tym bardziej. Wyglądał najgorzej w historii, a widziałem minimum z 15 jego walk. I to nie po przyjęciu ciosów, a od 1 gongu. Słabo się rozkręcał często, ale tu było jeszcze gorzej.
 
Oglądał ktoś studio po walce?



Jak tak to co Szpilka powiedział w wywiadzie przez telefon ;>
 
Born kasa jest w Rosji, wiec walka tylko tam.



@aqua mowi o taktyce Drozda i opowiada o swoich odczuciach
 
zacytowac Szpili nie potrafie, ale gadal mocno z sensem. czasem mnie zaskakuje jaka wiedze ma gosciu... :)
 
Back
Top