Boks

Oglądałem, nic ciekawego. Szkoda, że nie była Pana Pindery (jeszcze w USA) bo wtedy warto byloby posłuchać. Adamczyk i Sosnowski nic nadzwyczajnego nie powiedzieli, momentami gadali takie głupoty, że aż mi się śmiać chciało.



Miałem nagrywać ale po przemyśleniu uznałem, że materiał przejdzie bez echa, możliwe, że się mylę ale oprócz Ciebie nikt o tym nie wspomniał
 
No ciekawe co Adamek zadecyduje. Na Kliczkę już nie ma szans. Teoretycznie ma 4 możliwości :



1) Wyjebać lipnego trenera i próbować dopchać się do WBC



2) Wyjebać lipnego trenera i zejść jeszcze do cruiser



3) Wyjebać lipnego trenera i wziąć choćby Gmitruka na polskie "super fighty"



4) Zakończyć karierę już teraz
 
jeszcze chociaż jedna walka by się przydała na godne pożegnanie, co by nie było Adamek był dla mnie po Gołocie, drugim bokserem wzbudzającym duże emocje i na którego walki warto było wstawać nad ranem;



co do cyca i dragona to trzymam kciuki za Albercika, ale jego ostatnio 40-letni irlandzcy taksówkarze pokonywali, więc może byc różnie;



walka szpilka - zimnoch zaklepana jest czy to była plotka?
 
Ostatnio w Boksie dzieje sie ciekawie, ale w sumie lubie takie trash-talki aka Mayorga zawsze sie cos dzieje a jak wiemy czy wiecej jest pajacowania, robienia show tym wiecej dany zawodnik na tym zyskuje.
 
Szpila trzeba być ślepym by nie widzieć tego jakim brudnym sportem stał się boks.







z dzisiaj z naszego podwórka:







http://www.przegladsportowy.pl/boks,byly-mistrz-polski-w-boksie-slawomir-z-i-prokurator-w-rekach-cba-,artykul,428603,1,290.html
 
Szpila - a kiedy ostatnio Solis wyglądał dobrze na ważeniu i w walce, że to taka niby sensacja ? Thompson jest bardzo solidny mimo wieku, a tak jak Rafael napisał, Solis powinien już chyba dać sobie spokój z boksem, zero motywacji.
 
Wiem że Solisowi jest bliżej do Makdonalda niż do Boksu ale myslalem ze z Thompsonem wygra :}
 
63,000 boxing fans fill Yankee Stadium to watch Jess Willard and Floyd Johnson lock horns (1923 year}







BjhPBKjIgAACTvf.jpg
 
Ja nie obstawiam tej walki bo niechce przegranej żadnego z nich, ale jeśli mam być szczery to Pacquiao zasługuje na wygraną i zemstę.
 
@UP Luzuj poślady małolat, Pakman nie znokałtuje Bradley'a a jak tego nie zrobi to przegra na punkty.
 
Dokładnie, typami na Szpile i przeciwko Canelo pokazało jakim znaffcą jesteś :D
Ostatnie co ktoś na tym forum zrobi to zagra co Ty polecasz :D
 
Bjvg54dCAAE_I4-.png








Chciałoby się mieć kolejnego mistrza świata i to w taki ciekawej kategorii wagowej ale będzie potwornie ciężko. Liczę na najlepszego Fonfare ever



Walka 24 maja, pojedynek współgra się z UFC 173
 
Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do unifikacji Hopkins - Stevenson ale nie mam nic przeciwko Fonfara - Hopkins bo to byłoby wielkie wydarzenie dla polskiego sportu.







Pamiętam jak 5-6 lat temu były rozmowy na temat walki Bernarda z Adamkiem i wtedy się śmiali, że dziadek dostanie lanie. A teraz po latach to nie Adamek, a Hopkins unifikuje mistrzostwa i jest faworytem z naszym Fonfarą.
 
Z Fonfarą tak ale ze Stevensonem Hop by przegrał, a Kovalev by go zabił. Andrzej niestety ma niewielkie szanse, jest strasznie sztywny a Stevenson to pewnie wykorzysta no ale zobaczymy.
 
Back
Top