Boks

Brawo Renegat, pełna zgoda. Niestety mało kto pamięta jakie możliwości miał zawodowy pięściarz w latach 80tych w PRL.
 
No to skoro pojechał do niemiec, przyjął niemeickie obywatelstwo, walczył pod niemeickim hymnem dla szwabów to chyba się sprzedał? Nie uważasz? Jak to inaczej nazwiesz? Nie ma sensu z toba podejmowac jakiejkolwiek dyskusji po i tak wszystko obrócisz na swoją korzyść. Gołota i Adamek również pojechali za pieniądzem, tyle że do Stanów i jakoś nie zapomnieli kim są i skąd przyjechali. Michalczewskiemu za to kasiora zamroczyła oczy. Tiger był Polskim bokserem jednak fakty są takie że nie walczył dla Polski Kropka.
 
%, a do jakiego hymnu wychodził pod koniec kariery, gdy już ustroje się zmieniły i czasy? ;-) Gołotę rozumiem tu podanego, ale Adamek to już inna bajka. Tak czy inaczej sytuacja każdego i pozycja, gdy wyjeżdżali była zupełnie inna.



Wyjechał, bo musiał, nie wnikając w szczegóły. Wszystko jest łatwo oceniać z zewnątrz, ale często można się pomylić. Po co więc dyskutować ;-) Pozdro.
 
Moim zdaniem to Michalczewski dobrze zrobil, ze wyjechal,to tak jak teraz ludzie emigruja np do Angli.... Tutaj by nic nie osiagnal za Prl... polecam przyczytac jego biografie,zeby potem nie pisac bzudr... mnie tam smiesza takie rzeczy o tym ze ktos sie sprzedal itp,dla mnie to logicznie ze jak ktos chce sie rozwijac to musi wyjechac...
 
o%owany - jak dorośniesz to pogadamy. Nikt mu mistrza świata i tych milionów marek/euro nie dał na tacy tylko za to, że zgodził się dla nich walczyć. Musiał na to zapracować. Na koniec 3 pytania do Ciebie :



1. Niemcy oferują ci 25 mln pln za przyjęcie obywatelstwa, bierzesz czy odmawiasz ?



2. Pod jaką flagą Tiger wychodził od walki z Hallem ?



3. Co to znaczy sprzedać się i co Tiger stracił lub kogo skrzywdził tym, że walczył pod niemiecką flagą ?



Czekam na sensowną odpowiedź :-)
 
nikt jeszcze nie znalazł argumentów na głupote. Wybacz, musisz jakoś sam sobie z tym poradzić.
 
Fajnie, że dwóch debili się propsuje. Skoro Michalczewski walczył pod polską flagą na co są dowody tak oczywiste jak to, że dziś jest niedziela, a ty twierdzisz coś innego to kto tu jest głupi ? Nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytania, ale za to błysnąłeś przed 12 latkiem. :-) A patrząc na twoje posty to musisz być jego rówieśnikiem.
 
Panowie nie ma sie co spinac. Kazdy srednio rozgarniety fan boksu wie, iz Michalczewski i Adamek osiagneli w boksie wiecej od Goloty. Jednak Andrzej byl bardziej medialny od nich dwoch razem wzietych. Przerastal ich takze popularnoscia. Jednak patrzac przez pryzwat czystych osiagniec sportowych, to bija Golote na glowe.
 
Fajnie, że dwóch debili się propsuje.


jakich dwóch? Nie widziałem żeby ktoś cię propsowałwięc ciągle pozostajesz sam dzieciaku.







nikt tu nie neguje tego że walczył pod Polską flagą tepaku, jednak nie zapomina także że dla niemeickich pieniędzy tę flagę porzucił.
 
o%owany - na proste pytania i argumenty, fakty odpowiadasz bluzgami, to kto tu jest tępy ? Rozumiem, że jesteś pierdolenięty, a rodzice chcą zrobić radość jebniętemu dziecku udostępniając mu komputer i internet, ale jak jedyne co potrafisz to rzucać pseudo-patriotyczne hasła bez poparcia to idź dalej sprzątać kible na zachodnim za polskie złote pod polską flagą :-).
 
współpraca mmarocks z onetem nie wyjdzie rocksom na dobre. Juz są pierwsze negatywne efekty. A z czasem będzie tylko gorzej. Nie wiem komu będzie się chciało tepić to robactwo.
 
Niby Michalczewski i Adamek osiągneli więcej od Gołoty ale jak by go nie przewałkowali 2 razy i by był dwukrotnym mistrzem w ciężkiej to już taka dysproporcja nie była by widoczna. Gołota był dobrym bokserem, miał pecha z sędziami.
 
Oglądałem teraz wywiad z Bloodworthem. Zabawny koleś. Pytań nie trybi, na tarczowanie chodzi w okularach. Jak dziennikarz mówi mu, że Głazkow zadał 2 x tyle jabów co Adamek, to Roger mówi, że o liczbach to on dyskutować nie będzie, bo to wszystko przez zapuchnięte oko. Tylko od czegoś Adamkowi to oko zapuchło. Najpierw bredzi o oku, a na konec stwierdził, że Adamek miał po prostu zły dzień. Trener marzenie. Pewnie najdroższy nie był, ale niestety zepsuł Tomasza bardzo.
 
Denerwuje mnie jak ktoś mówi że Gołota dostał 2 wałki,wałek był tylko z Ruizem, Byrd był lepszy
 
Byrd był lepszy, ale Andrzej był lepszy od Bowe'a dwukrotnie go lejąc jak i od Ruiza zamulacza. 2x Heavyweight Champ i osobiście sr*m na to, że nie dostał tych pasów :)
 
Walki Gołoty z Byrdem i Ruizem były wyrównane, o jakich wałkach tu mówimy ? Andrew za to sam się zwałował w kilku innych walkach. Nie miał szczęścia, ale po pierwsze nie miał psychiki. Gdyby miał taką psychę jak choćby Adamek, to byłby wymiataczem, a tak jest tylko jednym z najlepszych bokserów, którzy nigdy nie zostali "koronowani".
 
Rozmawiałem dzis z Tomkiem kilka minut.Decyzje o swojej przyszłości podejmie w ciagu paru tygodni. Ale cos mi to NIE wyglada, ze to KONIEC.



zrodlo- mateusz borek/twitter/



ja jesli chodziloby o Polske to widzialbym 3 interesujace mnie walki Adamek vs Szpilka/stawiam na T.A/



oraz Adamek vs Wach-Wlodarczyk/ tutaj stawialbym na rywali TA/







Sosnowski ktory pali sie do walki z Adamkiem niech nie robi sobie jaj, walka do jednej buzi.
 
Wydaje mi się, że Adamek mógłby wyboksować wszystkich z tych walk które proponujesz. Szkoda, że Tomek tak długo kisi się z tym Bloodworthem, jak by zmienił trenera trochę wcześniej to może by się nie wypalił tak szybko a teraz trochę zapóźno już na to.
 
Adamek ma już po pasach, nie ma sensu już walczyć z tymi amerykańcami czy kimś, ale właśnie takie fighty między polakami mogłyby być ciekawe właśnie z Diablo... może ze Szpilką żeby młodego zgasić.



no właśnie mi też się wydaje że ten trener bardzo drewniany jest i popsuł troche Adamka, ale skoro on się z nim dobrze czuł to cóż zrobić, może to wieku nie da się oszukać, a może to HW nie było dobrym wyborem, można się teraz zastanawiać, kase zarobił w HW bardzo bardzo dobrą, ale nie da się ukryć jednego że po walce z Kliczko nie był już tym samym zawodnikiem i walki w jego wykonaniu wyglądały dużo słabiej niż kiedyś, no cóż nie hejtujmy i tak dużo zrobił. :-)
 
Andrzej Wawrzyk vs Albert Sosnowski 31.05 w Lublinie


M.Borek na TT







e: Kto z Wojaków nie ma napompowanego rekordu ? Diablo i częściowo Szpila, pozostali od buma do średniego ogóra



Zestawienie ciekawe jak na polskie warunki, z chęcią obejrze
 
Back
Top