Boks

Jestem prawie pewny że teraz Pudzian zawalczy z Saletą, a przeciwnika Nastuli poznamy pewnie w dniu gali KSW 22 z ich ruchami wszystko jest możliwe
 
Tyson Fury:

- Ludzie śmiali się, kiedy mówiłem, że moja walka z Price'em to mismatch. Teraz wszyscy zamilkli - triumfuje słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi Tyson. - Będę przestawiał tę małą dzi**ę Tony'ego Thompsona po całym ringu! Dziadek znokautował Price'a i teraz dostanie szansę. Zrobię to za ciebie, Price!


Czekałem na Jego komenatrz po walce i się nie zawiodłem ;)
 
Co do gali Polsat Boxing Night to tyle fajnie, że poczułem klimat KSW, szkoda, że w ringu nie było chociaż połowy poziomu KSW ale to tylko boks.



Skracając to jak to możliwe aby Głażewski tak się męczył z jakimś-kimś gdy miał na deskach RJJ?



Zimnoch kozak, aż szkoda, że walka ze Szpilką odwołana ale jego postawa po walce może i podkręcające emocje ale zaczął od "co mam mówić, nie będę tego komentował", a skończył na "ćwierćintelgencie" i kilku innych epitetach, poniosło go w pewnym momencie show...walczy z Mollo, może go szybciej pokona ale nie wiem czy na Arturze się nie zatrzyma...jego rywal szybko pokonany ale zwoływany na ostatnią chwilę.



Walka wieczoru zaskoczyła Mnie tempem i zaangażowaniem lecz uważam liczenie Andrew jako grube nadużycie bo o ile nie miał już sił i sędzia mu pewnie wyświadczył przysługę to nie upadł po ciosie zdaje Mi się, Saleta się ładnie pożegnał, podobało Mi się to muszę przyznać, oddał nalezny szacunek Andrzejowi i super. Oby Gołota już się nie odradzal z popiołów bo szkoda będzie patrzeć jak znów przegrywa...
 
Paweł Nastula pojawił się na sobotniej gali Polsat Boxing Night. Nasz legendarny judoka skomentował walkę wieczoru, w której to Andrzej Gołota niespodziewanie przegrał przez nokaut z Przemysławem Saletą w szóstej rundzie. Nowa gwiazda federacji KSW nie kryła smutku po porażce "Andrew".


- Bardzo przykry moment. Ja stawiałem na Andrzeja. Niestety, z wyłączeniem pierwszej rundy, kolejne należały do Przemka i to właśnie jego przewaga rosła z minuty na minutę. Trzeba oddać trenerom to, że bardzo dobrze taktycznie przygotowali Saletę na sobotni wieczór. Szkoda Andrzeja, przykro się na to patrzyło. Nie możemy jednak zapomnieć, jak wielkim był pięściarzem i jak bardzo przyczynił się do rozwoju tej dyscypliny w naszym kraju - słusznie zauważył złoty medalista olimpijski w rozmowie z "Wirtualną Polską"



Wszyscy uważają, że Gołota jak najszybciej powinien zakończyć karierę. - Nie powinniśmy decydować za Andrzeja. To on powinien wiedzieć najlepiej, który moment będzie tym decydującym, aby ostatecznie odwiesić rękawice na kołek. Dla wielu kibiców zawsze będzie legendarnym bokserem. Myślę, że w pamięci pozostanie to, co zrobił w przeszłości. Gdy walczył z największymi o tytuły mistrza świata i dwukrotnie niewiele brakowało, żeby je wygrał. W tych trudnych dla niego momentach powinniśmy pamiętać jego najpiękniejsze potyczki. O tym, co się w sobotę stało, trzeba jak najszybciej zapomnieć - zakończył Nastula.
 
http://sport.fakt.pl/Blisko-130-tys-kibicow-kupilo-transmisje-z-walki-Golota-Saleta,artykuly,201481,1.html
 
Ładny wynik. Stawiałem ok 80k



Nie wiem skąd Pan Adamczyk wziął informację o sprzedanych 3k subskrypcji PPV :-)
 
Nastula tak powiedział "z wyłączeniem pierwszej rundy, kolejne należały do Przemka" ? Grubo, jednak ktoś kto ma oceniać nie może siedzieć zbyt blisko ringu.
 
Ile PPV sprzedała gala Adamek-Kliczko? Pokazywały ją chyba wszystkie platformy cyfrowe i kablówki, a Gołota-Saleta tylko w cyfrowym polsacie. A jaki był prestiż tego pojedynku...
 
Adamek vs Kliczko



150-200k sprzedanych PPV



Cyfrowy Polsat sprzedał 100k



edit: UPDATE Oficjalne info. 120k sprzedanych PPV
 
BornKill dalej ciebie nie rozumiem. Sam zgadzam się ze zdaniem Nastuli i jest to bardzo dobry jego werdykt
 
100 tysięcy to oglądało streama tylko na jednej stronie, a tych było kilka. Ten który ja widziałem był przez ustream puszczony, a ten ma licznyk i podczas walki Gołota vs Saleta było lekko powyżej 100 tys. Wątpie żeby drugie tyle oglądało płacąc za to.
 
out.php
 
Droni, spoko, to Twoje zdanie. Tyle, że nie każdy rozumie różnice między boksem, a MMA, punktowaniem w obu sportach. Olewam, niech sobie każdy myśli co chce ;) Rozumiem, że Andrzej rozpędzał się przez 5 rund z rozpaczy, bo był tak dewastowany przez Saletę...nie dlatego, że czuł, że Saleta nie ma pomysłu i Andrzej go dominuje swymi seriami(wygrywa rundy) i dąży do znokautowania. Faktycznie, pojedynek do jednej bramki to był, a ja myślałem, że oglądałem dobrą walkę dwóch czołowych, ciężkich, polskich bokserów na emeryturze. Muszę mieć coś z oczami...;)
 
Aż tak dobrego wyniku się nie spodziewałem. Stawiałem coś koło 80 tysięcy. Wniosek jest jeden - pay per view przyjmuje się w naszym kraju.
 
Tak szczerze to ja do ppv nic nie mam. Kupuje konto na 1, 2 dni na jakimś serwisie za 3zł i mam galę bez reklam w HD.
 
edit: UPDATE Oficjalne info. 120k sprzedanych PPV


VoRaNeK skąd masz te oficjalne info.? Ktoś tu chyba oszukuje...



"- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu gali i ze sprzedaży tego wydarzenia w usłudze PPV. To drugi najlepszy wynik jaki dotychczas osiągnęliśmy. Jest on na tyle satysfakcjonujący, że już rozpoczęliśmy planowanie kolejnych wydarzeń, które moglibyśmy zaproponować widzom w ramach usługi PPV. Chcielibyśmy, aby ekskluzywne imprezy sportowe były u nas dostępne przynajmniej raz na kwartał. Nie zawiedli nas także kibice, którzy postanowili obejrzeć galę na żywo w Ergo Arenie. Hala była w 100% zapełniona przez fanów pięściarzy, co pozwoliło zbudować prawdziwie sportową atmosferę gali • podsumowuje Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A."



Adamek vs Kliczko - Cyfrowy Polsat sprzedał 100k



1. Jeżeli to drugi najlepszy wynik to jaki był pierwszy?



2. Hala była zapełniona? Nie wierzę, bo widziałem ile zostało jeszcze biletów na kilka dni przed galą. Tydzień przed jeszcze było 50% biletów na płyte, ale te pewnie rozdali swoim pracownikom.
 
To oczywiste że kłamią. Trzeba pokazać że ppv jest zajebiste a ludzie to kupują. A że mija się to z rzeczywistością ? Kogo to obchodzi ? "Hajs ma się zgadzać"
 
O 120k sprzedanych PPV piszą wszystkie portale bokserskie i nie piszą już "nieoficjalnie" + Paweł Wójcik na twetterze. Ale czy można im wierzyć w 100% to nie wiem.



Pomyliłem się pisząc o 100k sprzedanych PPV przez Cyfrowy Polsat (Adamek vs Kliczko)

Dziś portal media2.pl opublikował na swojej stronie informacje o szacowanych wynikach ze sprzedaży Pay-per-view na wrześniowy pojedynek pomiędzy Witalijem Kliczko a Tomaszem Adamkiem. Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu poinformował, że około 200 tysięcy abonentów tej platformy zdecydowało się wykupić PPV, którego koszt wynosił 40 złotych.



Wyniki te są lepsze, niż podawane kilka dni po walce, wtedy to mówiło o 100 tyś. zakupionych PPV przez klientów Cyfrowego Polsatu. Oraz po kilkadziesiąt w Cyfrze + oraz UPC.
 
Back
Top