Boks

Tempo niesamowitę jak na wagę ciężką... a co do przeciwnika Nastuli to chyba fałszywy alarm i dzisiaj nic z tego nie będzie...
 
Co do pytania czy sa jeszcze 45 letni bokserzy w Polsce to zostal Michalczewski :D (swoja droga niezly zbieg okolicznosci 3 dobrych bokserow urodzilo sie w tym samym roku).
 
Czyli Paweł Kowalik znowu nas trollował ? Przecież to on powiedział że ogłoszą w sobotę :/
 
Panowie link do UFC macie? bo tematu z wynikami widze brak



Na bet-at-home powoli znikaja walki i myslalem ze gala juz sie zaczela, moj blad.
 
Czyli Paweł Kowalik znowu nas trollował ? Przecież to on powiedział że ogłoszą w sobotę :/






Kowalika trollował Kawulski z Lewandowskim chcać podwazyc jego wiarygodność dziennikarską.
 
Saleta serio forma życia :) Piękne słowa po walce.
Gołota wyraźnie nie pogodziony z przegraną ale siadła mu psycha :( Oby się dał przekonać, że to KONIEC
 
Saleta brawa. Porównajcie sobie teraz takiego najmana albo szpilkę do Salety czy Goloty. Wiem, że porównanie z dupy no emocje wzieły górę:)
 
Po ciosie padł, a Saleta przytrzymał go lekko, tak to moim zdaniem wyglądało.
UFC póki co na Facebooku.
 
Świetna gala, ale z taką rozpiską nie było to żadnym zaskoczeniem.



Walka wieczoru, oczywiście największe emocje. Panowie świetnie przygotowani. Gołota niestety zdał się na swój refleks i za dużo przyjmował. Słabo na nogach. Saleta przygotował się bardzo dobrze, bił mocniej i wykorzystał dziury w defensywie Andrzeja. Myśle, że ta walka uciszy co niektórych:-)
 
Po ciosie czy nie to Gołota i tak by niedługo padł. W tych powtórkach po walce widzieliście jakie bomby przyjmował Gołota? Dziw, że wcześniej nie padł. Jedyne co boli to ten wypluwany ochraniacz.
 
hahaha a jednak Andrew nie dał rady a szkoda bo myślałem że to bedzie takie słodkie zwycięstwo na koniec jego kariery.Nie spodziewałem się że Saleta wytrzyma do 5 rundy ale to już koniec i za nie długo UFC.



WAR HENDO !!!!!!
 
Mi się wydaje, że Gołocie siadała kondycja, coraz trudniej mu było złapać oddech. Wypluwanie szczęki odbywa się generalnie wtedy, gdy zawodnik chce trochę powietrza. Stosunkowo niedawno wydaje mi się, że na którejś z gal UFC ktoś wypluł podczas duszenia szczękę.
 
Szkoda Andrzeja ale Saleta pokazał mega dyspozycję.



Graty dla Przemka.



Andrzej zrób to dla nas kibiców i nie wracaj już. Byłes wielki ale twój czas przeminął i już nie wróci.



Świetna walka
 
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Borek zachęcał do kupna PPV. Jak miał usłyszeć ktoś to info skoro, żeby oglądać trzeba było wykupic PPV, to było info dla streamowiczów, czy o co chodzi?:-)
 
Back
Top