Boks

A idź pan w chuj. Saleta zasłużenie. Lepsze to niż porażka przez dyskwalifikację za wypluwanie szczęki.
 
Lekko kurwa stronniczy był komentator. Gołota pluje ochraniaczem na lewo i prawo jak pestkami a ten że to nie jego wina...
 
Mózg rozjebany :D. Nie będzie, że po ciosach w tył głowy, bo to był jeden i to jeszcze nie z pełną siłą. Nie spodziewałem się tego przed walką.



EDIT: Ruff, nie żartuj tak nawet, proszę.
 
Świetna walka, nie spodziewałem się, nie byłem za tym starciem w obecnym czasie, ale emocje zapewnili. Saleta widać, że chciał udowodnić wszystkim go przekreślającym. Andrzej się zmęczył...Trochę chyba nie szanował ciosu Salety też swoją drogą.



Dziwne to liczenie ostateczne.. Dla przedsięwzięcia mogli to spokojnie przeciągnąć, a nie jeszcze skrócić. Potrwało by jeszcze, a tak pewien niedosyt jednak u mnie pozostał.



Przegrałbym kasę, mam kolejny dowód by nie obstawiać;)
 
tez mi sie wydawało ze to nie był upadek po czystym ciosie ale to ze nie mogł wstać moze wskazywać inaczej
 
To wyglądało tak jakby nogi odmówiły Andrzejowi posłuszeństwa. Nie widziałem tam żadnego ciosu.
 
Zmęczenie, a jeśli cios to odłożył się jakiś sprzed chwili, a w nogach wciąż był. To jednak ciężka i wstać trudniej, jak dla mnie zmęczył się, kur...jaki oni tempo robili w ich wieku i wadze!
 
Bardzo ładne słowa Salety. ;)



"Andrzej jest nadal numerem jeden"



Poza tym świetna walka, nie męczyła, emocjonująca, zarówno Gołota i Saleta mieli szanse na skończenie tego starcia, wykorzystał Saleta. Życzę sobie i wszystkim kibicom więcej takich walk ;)
 
W sumie nic dziwnego, że nie miał siły wstać, takiego tempa nie wytrzymują nawet najlepsi, a co dopiero schorowani emeryci.
 
Panowie jestem w szoku, ale były emocje, tempo ogromne jak na 45 latków w wadzę ciężkiej :) Dla mnie super walka :D i pas polsatu zasłużenie dla Salety.
 
Saleta - KLASA, rewelacyjny wywiad po walce, pelen szacunku dla rywala. Pojedynek zaskoczyl mnie pozytywnie, byly emocje.
 
Dokładnie. Saleta elokwentny i kulturalny. I w dodatku na emeryturze odprawił Najmana i Gołotę :)
 
Tak jak pisałem w trakcie, świetna walka!!! Jestem w szoku bo spodziewałem się kaszanki na cebuli ostygniętej...
 
Back
Top