Boks

Potwierdzam ciepłe słowa o weeb.tv - sms za 3 zł i wszystko śmiga płynnie w HD. Nic, tylko podpiąć lapka do TV, kupić piwo i trochę się pośmiać z kumplami ;).



E: Kasta zapowiada walki, w ogóle oprawa rodem z KSW.
 
Prosiłbym o jakiegoś streama, kurcze nic nie działa z tych podanych przez Was prędzej a jest problem z zarejestrowaniem się na weeb.tv (mail nie przychodzi) :P
 
Długo czekaliście na maila z tego weeb.tv ? Bo coś się nie kwapią by podesłać rejestracyjnego linka albo mają nawał zgłoszeń z Cohones:D
 
Ok mi tez doszło błyskawiczne, ale wpisałem poczte z gmaila, wcześniej podałem konto z onetu i do tej pory nie ma.
 
Wszystko działa jak trzeba p.pietr odśwież stronkę :)



Kod wpisujesz w Moje Konto-->Aktywuj kod premium i tam jest miejsce na niego :)







Zapomniałem dodać że na NSport będzie można też looknąć Sosnowskiego w turnieju :) Więc na pewno opłaca się wydać te 3 zł aby obejrzeć i Gołote i UFC i Sosne :)
 
CO ten kostyra za glupoty gada. Jaki Stargard Szczecinski...



Dziwne ze Izu dobrze mowi po Polsku jak od urodzenia mieszka w Polsce...
 
Arlovski zwiększ na maksa jakość masz tam taki suwak obok regulacji głośności, po chwili powinna się zrobić naprawde dobra (jak na stream)
 
@Arlovski



Wiadomka, że nie jest to 720p, ale i tak jakość pizdyliard razy lepsza niż na jakimkolwiek darmowym streamie, a na dodatek zero ścinek.
 
Back
Top