Boks

kickboxing, człowiekiem który sobie nie radzi i przelewa frustrację na innych to chyba jesteś Ty, bo ciągle masz jakieś problemy psychiczne. Ja rozumiem - jesteś trollem i nudzi Ci się w chałupie, ale zmień forum w końcu.




Ble ble ble, jesteś Trolem ble ble ble, zgasiłem cię już 10 razy więc nie wejdziesz ze mnąw dyskusje bo nie masz argumentów dzieciaczku,

Gdyby nie fakt że jesteś cholernym trollem i robisz to perfidnie, by wzbudzić zainteresowanie nawiązałbym z Tobą rozmowę ale to nie ma sensu. Mnie nigdy boks nie ciekawił tak jak K1 czy MMA, oglądam tylko okazjonalnie Adamka więc nie mam zamiaru płacić 40 zł tylko dlatego by obejrzeć dwóch emerytów.


Ble ble ble, jesteś Trolem ble ble ble, na tyle Cię stać?



Nie ciekawi Cię to nie oglądaj. To jest jak w sklepie, nie masz zamiaru płacić za cole 2l colę 6zł to nie pijesz i tyle. NIe chcesz zapłacić za walkę to nie oglądasz. Oglądasz na strreami jesteś złodziejem i tyle.




Kickboxing każdy "kradnie" w internecie i płacenie 40 zł za tą galę, która powinna być za darmo.


ahahahahahahah dlaczego POWINNA BYĆ ZA DARMO? Ja nie kradę niczego w internecie, za co moge uczciwie zapłacić.



Tym zdaniem spadłeś poniżej poziomu zerowego.
 
Ble ble ble, jesteś Trolem ble ble ble, zgasiłem cię już 10 razy więc nie wejdziesz ze mnąw dyskusje bo nie masz argumentów dzieciaczku,



25051.jpg
 
Spadłem poniżej poziomu zerowego ? Mocne słowa uzasadnij kolego.







Jak dla mnie kazdy kto ma Polsat na TV, powinnien mieć możliwość oglądnąć tą galę bez potrzeby płacenia 40 zł za walki, które nie mają żadnej wartości sportowej.
 
schowek1s.jpg




Na weeb.tv już ktoś udostępnił transmisję, hd bez żadnych przycinek :) Jakby ktoś nie wiedział gdzie obejrzeć :D
 
W ipli kilku osobom (w tym mnie) podczas różnych gal po podłączeniu kompa do telewizora transmisja przestawała działać. Wiem, że dało się to w jakiś prosty sposób naprawić, przypomni ktoś jak?
 
Nie bardzo rozumiem bredzenie o tym, że nie powinno być opłaty za możliwość oglądania tak marnego, pod kątem sportowym, widowiska. To już chyba leży w zakresie tego, kto kręci na tym interes. Zatem na waszym miejscu darowałbym sobie dalsze 'argumentowanie'.
 



Mike Mollo (20-4-1, 12 KO) przyjął ofertę Tomasza Babilońskiego, promotora Krzysztofa Zimnocha (13-0, 10 KO) na walkę z Polakiem 29 czerwca w Polsce.



- Weekend zaczął się dobrze bo przyjąłem propozycję walki z Zimnochem. W poniedziałek podpisuję kontrakt. Do czerwca będę wreszcie gotowy na 100 procent, ręka będzie zdrowa, ja będę miał za sobą dwa obozy treningowe. To nie potrwa długo, znam Zimnocha z jego walk w Chicago - to nie potrwa długo. Trzymam kciuki za Andrzeja Gołotę, wygra przez nokaut. Chicago zawsze trzyma się razem - powiedział Mike Mollo.



Mollo 1 lutego przegrał przez nokaut szóstej rundzie z Arturem Szpilką. Krzysztofa Zimnocha jeszcze dziś wieczorem czeka walka z Damianem Trzcińskim
(4-2, 2 KO).




No to ciekawa walka się zapowiada :) Nie głupi komentarz ktoś dał że elegancko Krzyśka wypromowali poprzez Szpilę :D



Pewnie dużo więcej osób zainteresuje teraz ta walka :)
 
Zimnoch decyzją. Dobry ruch promotorski. Czuję, że walka Szpilka - Zimnoch będzie dobrze sprzedana w PPV. Po moich znajomych widzę, że zainteresowanie dzisiejszą galą spadło do zera po wypadnięciu Szpilki. Ja sam bym za to zapłacił, pewnie składka ze znajomymi, ale bym zapłacił.
 
@lukasz, UFC leci na Orange sport info? bo tylko to widze ,na weeb.tv. Jesli tak, to puszczaja w HD?



juz widze, ze chyba nie bo kanaly HD sa oznaczone.
 
Tam jest błąd. Orange Sport info to Orange Sport :-)



e: Zimnoch będzie miał trudniej niż Szpilka. Krzysiek jest wolniejszy i ma gorszą pracę nóg od Artura więc Mollo swoim chaotycznym stylem może Zimnochowi sprawić problemy.



Spodziewałbym się lepszej formy ze strony Mollo więc nie przekreślałbym porażki Mike
 
Hd opcji w przypadku OrangeSport nie ma :( Ale i tak można oglądać w bardzo dobrych warunkach bez żadnego problemu.
 
Co do kradzieży to znamy już plany kickboxinga na przyszłe gale w PPV.
applause.gif


Pisałem to pod wpływem emocji. Bo moje ppv nie działało. Dzisiejszą galę już dawno mam wykupioną. Przestacie bredzić bo to był UZASADNIONY przypadek. Jak nie macie na tylo uczciwości żeby wyskubać drobniaki to gratuluję. Gratuluję też klakierskiej solidarności żeby w 10 jednamu odpowiedzieć. Uderzyłem w stół i każdy kto miał coś na sumieniu odezwał się.
 
Nie wiem czemu się tak tym Szpilką podniecacie. On nawet w top 40 HW nie jest. W dodatku zachowuje się jak ograniczony intelektualnie.
 
@Kick - Każdy tak może powiedzieć, że pisał pod wpływem emocji. Nie złe wytułmaczenie ale miałbyś chociaż jaja i się przyznał a nie zgrywasz świętszego od papieża.



@Rua - Bo gdy walczy Szpilka zawsze może wydarzyć się coś ciekawego czego nie było w scenariuszu:) Jak np Zimoch wygrywający przez brutalne KO w pierwszej rundzie :D Albo jakiś wrestling po walce.
 
@kickboxingSSJ5



Haha nie ma to jak się wpieprzyć we własne gówno :D Taki z Ciebie uczciwy człowiek a "pod wpływem emocji" byś taką haniebną rzecz zrobił, nie wstyd Ci?



Dyskusja niedługo sprowadzi się do pytania czy masz pozwolenie autora zdjęcia na wykorzystanie go w avatarze? :-)



Na weeb już wszystko śmiga? wie ktoś może?
 
Back
Top