Boks

no raczej wątpię, żeby C+ albo N chciało puszczać galę o nazwie "Polsat Boxing Night" :).



ja osobiście podepnę dzisiaj laptopa pod telewizor, bo nie mam zamiaru płacić za taki szajs. szkoda, że RTL nie transmituje :-).
 
Stawiam na Przemka. Choć nie będę oglądał walki. Nawet nie wiedziałem, że stawką jest pas Polsatu.
 
Przy takiej kasie jaką pompują w tą walkę mogliby się pokusić o pas który nie wygląda jakby wypadł ze śmietnika :)
 
Widać jakie znaczenie ma ten pas :-)



23335357.jpg




down@ Na weeb wbijaj. Będzie transmisja w HD. 4zł
 
Gołota jest/był bezapelacyjnie lepszym bokserem, Saleta prawdopodobnie jest w dużo lepszej formie fizycznej. Wynik i przebieg tego starcia to dla mnei wielka niewiadoma.
 
Ja nie byłbym tego taki pewien jeśli chodzi o zakończenie kariery przez Gołotę. Jeżeli dzisiaj wygra to jeszcze zawalczy.



Sam Andrzej mówi, że w razie zwycięstwa z Saletą będzie chciał rewanżu z Adamkiem :-)
 
PS:oby streamy były:D


Jeżeli nie uważasz że ta walka godna jest Twoich ciężko zarobionych pieniędzy, to jej nie oglądaj. Dlaczego przechwalasz się tu że jesteś oszutem i kradniesz? Masz węża w kieszeni, jesteś chytrusem to przynajmniej zachowaj trochę godności i nie chwal się tym.
 
Może po prostu nie jest hardkorowym fanem boksu ? Może nie ma zamiaru płacić 2% pensji przeciętnego Polaka by obejrzeć rozdmuchane starcie emerytów tylko po to, żeby właściciel Polsatu poszerzył kieszenie? Widzę że wróciłes do formy w irytowaniu forumowiczów.
 
Może po prostu nie jest hardkorowym fanem boksu ? Może nie ma zamiaru płacić 2% pensji przeciętnego Polaka by obejrzeć rozdmuchane starcie emerytów tylko po to, żeby właściciel Polsatu poszerzył kieszenie? Widzę że wróciłes do formy w irytowaniu forumowiczów.


Jak nie jest hardkorowym fanem boksu to niech sobie poczeka na powtórki w necie. Pensja to indywidualna sprawa, każdy ma tyle ile sobie zapracuje. Zazdrościsz właścicielowi Polsatu to pracuj i bądz taki jak on, nikt Ci nie zabrania. Starcie emerytów? Nie oglądaj jak Cię nie interesuje. Po tonie Twojej wypowiedzi wnioskuje że też kradniesz na streamie. Nie mówię tu o galach któe trzeba oglądać na streami bo są niedostępne. Tu masz wszystko za 40 zł a i tak szkoda Ci się złożyć z kimś i wolisz ukraść. Póki takie podejście panuje zawsze Polska bedzie zaliczała regres. Ciekawe czy np. jak masz sklep to teżdajesz produkty za darmo wszystkim? DLa mnie Calo Twoja wypowiedź jest postem człowieka któy sobie nie radzi i przelewa frustrację na innych.
 
kickboxing, człowiekiem który sobie nie radzi i przelewa frustrację na innych to chyba jesteś Ty, bo ciągle masz jakieś problemy psychiczne. Ja rozumiem - jesteś trollem i nudzi Ci się w chałupie, ale zmień forum w końcu.
 
@Kickboxing - jestem z Poznania więc skąpstwo mam wpisane genetycznie. A i jak spotkam Endrja Golarę osobiście to kopsnę mu dwie dychy jak dzisiaj da dobrą walkę :)



I nie kradnę tylko pożyczam. Po walcę chętnie oddam streama. OBIECUJĘ!
 
Gdyby nie fakt że jesteś cholernym trollem i robisz to perfidnie, by wzbudzić zainteresowanie nawiązałbym z Tobą rozmowę ale to nie ma sensu. Mnie nigdy boks nie ciekawił tak jak K1 czy MMA, oglądam tylko okazjonalnie Adamka więc nie mam zamiaru płacić 40 zł tylko dlatego by obejrzeć dwóch emerytów. I co to za różnica oglądać na streamie czy na powtórkach w necie.
 
Back
Top