Boks

Po co Borek gada do Polskich zawodników po angielsku, non stop "boksink pozyszon plis, fejs tu fejs plis" ? :-)
 
Nie chcę narzekać, ale skoro udało się na jednej gali bokserskiej upchnąć 9 walk, to czemu kurde nie da się zrobić tego samgo na KSW ?? :-)
 
Nie no, Borek co odwalał:-)







Saleta wymiękł przy face to face. Oni podali sobie ręke, czy nie? Długo nie wychodzili, może było jakieś klepanko za kulisami.:-)
 
Ja tam mam za frajer tą gale w TV... posiadam najtańszy abonament w polsacie (15zł miesiąc) i za zapłacenie 3 miechów z góry dostawało się za darmo !!!
 
Ważenie słabe jak niemal cała karta (2 dobre nazwiska nie ratują tego wydarzenia) 40 zł ? Panie, za co ?
 
Saleta sie zesrał podczas ważenia. Bał się podejść do Andrzeja. Jutro przewiduję ciężkie ko na "pięknym Przemysławie".
 
Szpila vs Zimnoch miało jeszcze być pewnie dlatego trochę więcej chcieli.....
 
Przemysław Saleta (42-7, 21 KO) - 104,9 kg

Andrzej Gołota (41-8-1, 33 KO) - 110,1 kg

Damian Trzciński (4-2, 2 KO) - 95,2 kg
Krzysztof Zimnoch (13-0-1, 10 KO) - 99,3 kg

Bartłomiej Grafka (7-5, 2 KO) - 77,1 kg
Paweł Głażewski (19-1, 5 KO) - 78,9 kg

Remigiusz Wóz (5-0, 5 KO) - 79,3 kg
Dariusz Sęk (17-0-1, 6 KO) - 78,7 kg

Robert Świerzbiński (11-0, 3 KO) - 71,9 kg
Maciej Sulęcki (12-0, 3 KO) - 72,2 kg

Krzysztof Cieślak (18-4, 5 KO) - 58,5 kg
Kamil Łaszczyk (11-0, 6 KO) - 58,4 kg

Izu Ugonoh (8-0, 7 KO) - 90,4 kg
Łukasz Rusiewicz (13-12, 6 KO) - 90,7 kg

Adrian Antosiak - 85,2 kg
Paweł Wierzbicki - 90,7 kg
 
Saleta zdygał? Ja to widziałem jak Gołota bał się bliżej podejść do Salety. Trzymał dystans i chyba myślał o tych delfinach Horwicha.

Po co Borek gada do Polskich zawodników po angielsku, non stop "boksink pozyszon plis, fejs tu fejs plis" ?
lol.gif


Oby Borek trzymał się z daleka od mma, a wywiady z zawodnikami mógłby przeprowadzać Escobar albo Tj.



edit. No pani Marioli nie mogło zabraknąć.
 
Generalnie zajebista sobota się zapowiada. Po południu MŚ skoczkowie, wieczór Polsat Boxing Night, noc UFC 157 :D
 
Słodziak na fejsie napisał, że jakiś mądry redaktor chciał przeprowadzic wywiad z Izu po angielsku, bo nie wiedział, że ten mówi po polsku... :-) Mógł się troszkę lepiej przygotować... ;)



Ważenie podobne do tego z KSW 18 - nawet muzyczka taka sama. ;)
 
Wie ktos czy ja jako użytkownik cyfry plus moge wykupic ppv na saleta vs golota , bo na stronie nic nie wiedze?
 
Back
Top