Boks

ja wiedziałem że tak będzie

Wpadł czy nie wpadł - nie ma dla mnie znaczenia. Światowy poziom zawsze = częste wspomaganie.

Oczywistym było oczyszczenie go ze wszystkich zarzutów. Takich zawodników się nie dyskwalifikuje.

Opinia casualowych kibiców jest ważna a oni zawsze będą wierzyć w czysty sport.:fjedzia:

Mamy to z głowy. Czekam na kolejny pojedynek. Tylko konferencji już nie oglądam ::clintdis::
 
Wpadł czy nie wpadł - nie ma dla mnie znaczenia. Światowy poziom zawsze = częste wspomaganie.

Oczywistym było oczyszczenie go ze wszystkich zarzutów. Takich zawodników się nie dyskwalifikuje.

Opinia casualowych kibiców jest ważna a oni zawsze będą wierzyć w czysty sport.:fjedzia:

Mamy to z głowy. Czekam na kolejny pojedynek. Tylko konferencji już nie oglądam ::clintdis::
Oczyszczono go z zarzutu o nandrolon
Ostaryna potwierdzona
 
Tak działa świat. Równość to mit. Zwycięzców się nie rozlicza. Akceptuję doping w sporcie zawodowym.
Chyba że w sporcie olimpijskim, tam możesz stracić złoto nawet 10 lat później... A w boksie zawodowym to bardziej liczy się nie tylko wygrywanie, ale zarabianie wielkiej kasy, a wtedy to federację pobierają procent z walk o pasy, czyli z gwiazd boksu jest tego dużo więcej i tak kręci się biznes...
 
Kamboss może sprawić niespodzianke?

Loma nie lubi walczyć z "agresywnymi" ofensorami. Jak ktoś jest aktywny to ukr oddaje często rundy. Tak jak to bylo Lopezem, Ortizem, Linaresem czy kiedys kiedys z Salido.
 
Kamboss może sprawić niespodzianke?

Loma nie lubi walczyć z "agresywnymi" ofensorami. Jak ktoś jest aktywny to ukr oddaje często rundy. Tak jak to bylo Lopezem, Ortizem, Linaresem czy kiedys kiedys z Salido.
Myślę, że teraz może być podobnie, bo właśnie Loma powoli się rozkręca. Z tym, że jeśli miałaby to być niespodzianka to Kombosos musi być przynajmniej w formie podobnej do tej jaką prezentował w walce z Lopezem. Koniec końców myślę, że jednak Loma ogarnie na punkty.
 
Vasyl wszedł jakby inny.

Od początku aktywny, agresywny. Widać ze przygotowania poszły zajebiście bo nie bylo żadnych problemów kondycyjnych, trzymał tempo w sumie od poczatku do końca.

Kamboss stracil tym samym jedyny argument na swoją korzyść jakim bylo nacieranie i zasypanie Vasyla aktywnością.

Bardzo dobrze sie to oglądało.
 
Dzięki za info
IMG_5735.gif
 
Tyle sie czekało na ta walkę ze przestała mnie kompletnie jarać jak na razie.

Jeżeli Tyson wyjdzie przynajmniej w 90% przygotowany to mój typ:

Fury przez zaklinczowanie Usyka, zameczenie, brudny boks wygrywa przez UD/MD , walka bedzie bliska, brudna i sędzia bedzie mieć sporo roboty.
 
Tyle sie czekało na ta walkę ze przestała mnie kompletnie jarać jak na razie.

Jeżeli Tyson wyjdzie przynajmniej w 90% przygotowany to mój typ:

Fury przez zaklinczowanie Usyka, zameczenie, brudny boks wygrywa przez UD/MD , walka bedzie bliska, brudna i sędzia bedzie mieć sporo roboty.
Będzie dobrze przygotowany, o to bym się nie martwił. Plan jest jasny, prochu nie wymyśli.
Pytanie jest takie czy Usyk będzie miał na tyle sił, aby cały czas być lotnym na nogach.
 
Tyle sie czekało na ta walkę ze przestała mnie kompletnie jarać jak na razie.

Jeżeli Tyson wyjdzie przynajmniej w 90% przygotowany to mój typ:

Fury przez zaklinczowanie Usyka, zameczenie, brudny boks wygrywa przez UD/MD , walka bedzie bliska, brudna i sędzia bedzie mieć sporo roboty.
No muszę przyznać, że też mnie już jakoś nie rozpala ta walką. Jak jeszcze przy poprzedniej dacie się jarałem, to teraz po prostu odchacze obejrzenie pojedynku.
Już bym wolał żeby ten pojedynek wypadł, a Bivol-Beterbiev zawalczył.
 
Tyle sie czekało na ta walkę ze przestała mnie kompletnie jarać jak na razie.

Jeżeli Tyson wyjdzie przynajmniej w 90% przygotowany to mój typ:

Fury przez zaklinczowanie Usyka, zameczenie, brudny boks wygrywa przez UD/MD , walka bedzie bliska, brudna i sędzia bedzie mieć sporo roboty.
I no co pozwoli sędzia - to też istotna sprawa.
 

20240512_235510.png

A sędzia kanadyjski dał nawet 98-92... :confused:
175-40 (36-11%!!) w ciosach celnych
70-4 (26-2%!!) w jabach
105-36 (50-19%) power punches
Kambosos Jr. zawodnik 1 walki... ostatnio wygrał przez wałek, czyli po wygranej z Lopezem powinien mieć 0-4...
 
Back
Top