Boks

Moja analiza Artura Górskiego
[8(4)-1(1)] (#146 BoxRec) 24 lata
rywala Adama Balskiego...

Walczył z:
+ POL (3-25-1) (#582 BoxRec) CW
+ CUB (3-1) (#269) CW z Poznania...
+ CZE (15-60-1) (#412) CW
+ SVK (4-18-1)
- Wierzejski (8-0-1) (#155) - LKO1 (22) CW, Halych -D6, 2x Załuska -W (1x split)

+ POL (2-9) (#1.107) HW
+ POL (2-7) (#1.034) LH
+ POL (6-6) (#697) LH
+ Załuska (0-3) (#458) CW

Młody bumobij już zweryfikowany przez Wierzejskiego (8(2 KO!)-0-1) który to zremisował z Vasylem z GROMDY... a sam też pokonał Brodacza z GROMDY (2: remisu) ma walczyć z Balskim (18-2), który pokonał "Don Diego" Kubiszyna... i który przeboksował 10 r z Masterem.
Za duży ten przeskok w rywalach dla Górskiego, ale pewnie ma to gładko wygrać Adam...
:siara:

No i na 1 rundzie się skończył ten missmatch...
:siara:
 

CompuBox-GE5_tnTXsAAyA6g.png

Przejechał się Munguia (43-0) po Ryderze (32-7)
 


"Cel jest prosty: zbudować zestaw umiejętności, aby zostać mistrzem świata. Następny w kolejce jest facet, który ma na swoim koncie dwa razy więcej zawodowych walk niż ja"
:juanlaugh:
Ryan Bourland (35 lat, 183 cm)
[17(6)-2(1)] 2013-22 r

Wygrane z:
(0-4, 2-5-1 (2x), 3x 0-1, 9-21-1, 10-7 (2x),
12-23, 9-9 (2x), 14-24-2 (2x), 5-8, 20-11*, 4-7

Porażki z:
- Hernandez* (19-6-2) - L8 (18) 13-20 r...
- Duffus (20-11) - LKO1 (15) (#204 BoxRec) dzisiaj, ostatnio 1-7, przegrywał przed czasem z Soczyński (8-0) - L RTD4 (23) i Papin - L TKO5 (16)

Półtora roku bez walki, na 19 walk, aż 5 razy miał rewanże (gdy tylko 1 był po porażce) :confused:
Zawodnik wagi półciężkiej, bo jedynie 2 w cruiser (85 i 84 kg)
Następny zawodnik (3 pięściarz) z dobrym rekordem, ale nabitym tylko na bumach, czyli idealny dla Jake'a
:siara::roberteyeblinking:
 


"Cel jest prosty: zbudować zestaw umiejętności, aby zostać mistrzem świata. Następny w kolejce jest facet, który ma na swoim koncie dwa razy więcej zawodowych walk niż ja"
:juanlaugh:
Ryan Bourland (35 lat, 183 cm)
[17(6)-2(1)] 2013-22 r

Wygrane z:
(0-4, 2-5-1 (2x), 3x 0-1, 9-21-1, 10-7 (2x),
12-23, 9-9 (2x), 14-24-2 (2x), 5-8, 20-11*, 4-7

Porażki z:
- Hernandez* (19-6-2) - L8 (18) 13-20 r...
- Duffus (20-11) - LKO1 (15) (#204 BoxRec) dzisiaj, ostatnio 1-7, przegrywał przed czasem z Soczyński (8-0) - L RTD4 (23) i Papin - L TKO5 (16)

Półtora roku bez walki, na 19 walk, aż 5 razy miał rewanże (gdy tylko 1 był po porażce) :confused:
Zawodnik wagi półciężkiej, bo jedynie 2 w cruiser (85 i 84 kg)
Następny zawodnik (3 pięściarz) z dobrym rekordem, ale nabitym tylko na bumach, czyli idealny dla Jake'a
:siara::roberteyeblinking:

Nie szkoda ci czasu na analize buma w sytuacji gdzie każdy wie ze Jake tylko z takimi walczy?
 
Nie szkoda ci czasu na analize buma w sytuacji gdzie każdy wie ze Jake tylko z takimi walczy?
Nie buma tylko bumobija bo w końcu wygrał te 17 razy :lol: :confused:
A Jake to przyszły mistrz świata w boksie... tylko powolutku gotuje ten kamień, a z ciekawości sprawdziłem co to za groźny Rhino z tego Ryana...
:juanlaugh:
 


Tego to już całkowicie pojebało

No niby pojebało ale na ten moment jest chyba nr1 jeżeli chodzi o PPV. Żadna walką nie wygenerowała tyle co jego pojedynek z Gervontą. Chyba 1.2mln było ppv. Ja tam lubię dzieciaka, bo nie można mu zarzucić, że się boi przeciwników.
Taki Shakkur Stevenson już jęczy o zakończeniu kariery, bo wie, że pojedynek z Gervontą będzie nieunikniony hehe.

Ja najbardziej bym.chciał żeby troszeczkę domasował i zrobił walkę z Haneyem albo Teofimo Lopezem. Z Devinem to jest rozbity bank jak nic. Szczególnie, że historie amatorską mają dość bogatą że sobą.
 
Last edited:
No niby pojebało ale na ten moment jest chyba nr1 jeżeli chodzi o PPV. Żadna walką nie wygenerowała tyle co jego pojedynek z Gervontą. Chyba 1.2mln było ppv. Ja tam lubię dzieciaka, bo nie można mu zarzucić, że się boi przeciwników.
Taki Shakkur Stevenson już jęczy o zakończeniu kariery, bo wie, że pojedynek z Gervontą będzie nieunikniony hehe.

Ja najbardziej bym.chciał żeby troszeczkę domasował i zrobił walkę z Haneyem albo Teofimo Lopezem. Z Devinem to jest rozbity bank jak nic. Szczególnie, że historie amatorską mają dość bogatą że sobą.
Nie ważne ile on tam PPV generuje, Inoue nie będzie skakał 4 dywizje w górę żeby się z nim napierdalać

A z Haney niby dogadywali się a potem Ryan nagle chciał z Rollym, a skończył z żadnym :lol:
 
Nie ważne ile on tam PPV generuje.
Niestety w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. Ja go szanuje za to, że razem z Gervontą pokazali, że można się dogadać i doprowadzić do walk jakich chcą oglądać kibice. Przypominam, że to po ich wygłoszeniach doszło do tego, że nagle wszyscy zaczęli się dogadywać (I arabom). Ale Errol Spencer vs Crawford to zasługa tych dwóch młodzieniażków. Jego styl bycia mnie denerwuje, ale to na prawdę dobry bokser, który przegrywać będzie tylko ze ścisłym topem. 140 z Haneyem to by była piękna walką. A w 147 to w ogóle.
Jest szansa na taki pojedynek w kwietniu. A jak.by nie doszło to bym zobaczył Devin Haney - Teofimo Lopez, ale raczej stary Devina nie pozwoli na to.
:pudzianfap:
 
Niestety w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. Ja go szanuje za to, że razem z Gervontą pokazali, że można się dogadać i doprowadzić do walk jakich chcą oglądać kibice. Przypominam, że to po ich wygłoszeniach doszło do tego, że nagle wszyscy zaczęli się dogadywać (I arabom). Ale Errol Spencer vs Crawford to zasługa tych dwóch młodzieniażków. Jego styl bycia mnie denerwuje, ale to na prawdę dobry bokser, który przegrywać będzie tylko ze ścisłym topem. 140 z Haneyem to by była piękna walką. A w 147 to w ogóle.
Jest szansa na taki pojedynek w kwietniu. A jak.by nie doszło to bym zobaczył Devin Haney - Teofimo Lopez, ale raczej stary Devina nie pozwoli na to.
:pudzianfap:
Mówiłem specyficznie do tej sytuacji. Inoue już mówił że jego maks to 130 funtów, nie będzie skakał kolejne 10 kiedy szejkowie podobno za obicie łatwego rywala w swojej dywizji sporą 8 cyfrową sumę mu proponują
 
Mówiłem specyficznie do tej sytuacji. Inoue już mówił że jego maks to 130 funtów, nie będzie skakał kolejne 10 kiedy szejkowie podobno za obicie łatwego rywala w swojej dywizji sporą 8 cyfrową sumę mu proponują
A kogo byście teraz najchętniej ien widzieli dla Inoue? Dla mnie to jest na ten moment bokser, którego najprzyjemniej się ogląda.
 
Back
Top