Boks

Niech robia, ale ani naroznik ani sedzia nie moze przerwac walki. Punkty lub KO :jimcarrey:
Claressa Shields przez KO, sądząc po jej mocnym ciosie..
:roberteyeblinking: :lol:
Kobiety mają takie szansę z facetami jak można było zobaczyć w sztafetach mieszanych 4x400 m jak na jednej zmianie biegli kobieta i mężczyzna...
 
:waldeklaugh:
Screenshot-20230801-164714.png
 
Szpila upomina się o rewanż z Kownackim. Chętnie bym zobaczył tę młóckę.
Trzeba przewinąć do 13:20.
 
Ktoś mi wytłumaczy czemu w komentarzach w walce Spence vs Crawford non stop jest o testach vada?
 
MEGOGO od 2 lat pokazuje walki Usyka w Ukrainie... ale my chyba jesteśmy jeszcze w Polsce.
:roberteyeblinking: ::really:::confused:
View attachment 73787
View attachment 73788
View attachment 73790

Ale co to ma to rzeczy?
Ja nie miałam problemu z tym że gala będzie w dużej mierze z podatków bo na gorsze rzeczy wydają krocie.. O ILE GALA BĘDZIE W OTWARTEJ TV Z POLSKIM KOMENTARZEM...
Nagle jeb fikołek... I okazuje się że Wasyl to stary cfany lis ma ziar tylko spijać śmietankę z tego widowiska...
 
Ale co to ma to rzeczy?
Ja nie miałam problemu z tym że gala będzie w dużej mierze z podatków bo na gorsze rzeczy wydają krocie.. O ILE GALA BĘDZIE W OTWARTEJ TV Z POLSKIM KOMENTARZEM...
Nagle jeb fikołek... I okazuje się że Wasyl to stary cfany lis ma ziar tylko spijać śmietankę z tego widowiska...
Ja też bym wolał by była w Polskiej TV... a nie na ukraińskim streamingu, widać że to jest robione pod Ukraińców, a miejsce tylko dla tego w Polsce bo dużo u nas Ukraińców, a gdyby nie wojna... Garczarczyk mówił że w USA na ESPN+ za 5 $! Podobno strona ukraińska dała taką zaporową cenę że polskie TV się wycofały. A nie każdy przecież ma możliwości, czy chęci obejrzenia na stadionie we Wrocławiu... A co do Wasyla on pewnie miał najmniej do gadania... bo na razie na karcie 1 Polak: Rafał Wołczecki (9-0) (#116 BoxRec, średnia) z Wrocławia, dla przeciętnego kibica boksu raczej no name...plus Czerkaszyn, ale on to bardziej Ukrainiec, choć występuje pod flagą POL, to w przypadku walki o MŚ będzie miał grany hymn UKR...a tak to pięściarze z Ukrainy i Anglii, bo tam też PPV... :boss:
 
Ja też bym wolał by była w Polskiej TV... a nie na ukraińskim streamingu, widać że to jest robione pod Ukraińców, a miejsce tylko dla tego w Polsce bo dużo u nas Ukraińców, a gdyby nie wojna... Garczarczyk mówił że w USA na ESPN+ za 5 $! Podobno strona ukraińska dała taką zaporową cenę że polskie TV się wycofały. A nie każdy przecież ma możliwości, czy chęci obejrzenia na stadionie we Wrocławiu... A co do Wasyla on pewnie miał najmniej do gadania... bo na razie na karcie 1 Polak: Rafał Wołczecki (9-0) (#116 BoxRec, średnia) z Wrocławia, dla przeciętnego kibica boksu raczej no name...plus Czerkaszyn, ale on to bardziej Ukrainiec, choć występuje pod flagą POL, to w przypadku walki o MŚ będzie miał grany hymn UKR...a tak to pięściarze z Ukrainy i Anglii, bo tam też PPV... :boss:
pierdole to w dupala, dobrze ze bedzie na jakims espn+ albo sky to sobie na dobrym laczu obejrze.
 

Piotr Gudel (10-10-1) 33 lata (#494 BoxRec w piórkowej) ostatnio 1-8!!! :facepalm: a z ostatnich 4 porażek to 3x LKO w 1 rundzie... w tym ostatnio z 22 letnim Kazachem (7-0) (dziś #295 BoxRec) o pasek BDB International mimo że był po 6 porażkach z rzędu... :boss: :confused::facepalm: A jego rywal Solomenikov, to 24 letni Ukrainiec (12-0) (#544 BoxRec) bumobij.

Konrad Czajkowski (2-0-1) (#1.195 BoxRec w lekiej :confused:) 22 lat, który zremisował z (0-3-1 dziś) a wygrał z (1-2 i 0-1)... A jego rywal to 26 letni Ukrainiec Yaroslav Khartsyz (2-0) (#1.046 BoxRec) olimpijczyk z Tokio '2020, który przegrał z Azerem, który to przegrał z Bachkov'em (ARM) zdobywcą brązowego medalu olimpijskiego.

Ukrainiec pokonał m.in. Mateusza Polskiego (4-0 pro dziś) (#207 BoxRec w super lekkiej) w 2020 r w boksie olimpijskim... a gdzie Polski, a gdzie Czajkowski jeśli chodzi o umiejętności czy doświadczenie.
Gala w Polsce a obaj Polacy raczej pewnie to przegrają... :boss::confused:
 
Ale co to ma to rzeczy?
Ja nie miałam problemu z tym że gala będzie w dużej mierze z podatków bo na gorsze rzeczy wydają krocie.. O ILE GALA BĘDZIE W OTWARTEJ TV Z POLSKIM KOMENTARZEM...
Nagle jeb fikołek... I okazuje się że Wasyl to stary cfany lis ma ziar tylko spijać śmietankę z tego widowiska...
A tak na prawde to powinni to zaorac w pizdu i powiedziec usykowi ze w takim razie niech sobie robi gale w bachmucie pod golym niebem i wypierdala z ta swoja telewizja.

Króciutko do spodu z nimi sie powinno jechac bo inaczej biora wszystko z cala reka.
 
Ja też bym wolał by była w Polskiej TV... a nie na ukraińskim streamingu, widać że to jest robione pod Ukraińców, a miejsce tylko dla tego w Polsce bo dużo u nas Ukraińców, a gdyby nie wojna... Garczarczyk mówił że w USA na ESPN+ za 5 $! Podobno strona ukraińska dała taką zaporową cenę że polskie TV się wycofały. A nie każdy przecież ma możliwości, czy chęci obejrzenia na stadionie we Wrocławiu... A co do Wasyla on pewnie miał najmniej do gadania... bo na razie na karcie 1 Polak: Rafał Wołczecki (9-0) (#116 BoxRec, średnia) z Wrocławia, dla przeciętnego kibica boksu raczej no name...plus Czerkaszyn, ale on to bardziej Ukrainiec, choć występuje pod flagą POL, to w przypadku walki o MŚ będzie miał grany hymn UKR...a tak to pięściarze z Ukrainy i Anglii, bo tam też PPV... :boss:
pisałem już dawno, że jebać tego UKRA szczerbatego
to była wielka podnieta, ze walka organizowana w Polsce, że coś pięknego, za Wasilewski fantastyczna robota itp :-))
 
A tak na prawde to powinni to zaorac w pizdu i powiedziec usykowi ze w takim razie niech sobie robi gale w bachmucie pod golym niebem i wypierdala z ta swoja telewizja.

Króciutko do spodu z nimi sie powinno jechac bo inaczej biora wszystko z cala reka.
Wkurwiłem się w chuj, nie tak to miało wyglądać...
 
jeszcze pewnie na tej gowno platformie będzie tylko w języku ukrowskim, no i na całej karcie nie ma żadnej ciekawej walki
 
jeszcze pewnie na tej gowno platformie będzie tylko w języku ukrowskim, no i na całej karcie nie ma żadnej ciekawej walki
Jebać, jest ESPN+ bodajże i w UK pewnie na sky będzie.
Wychodzi podejście Wasyla teraz, ile to pierdolenia było jakie to wydarzenie dla Polaków będzie...
No ta, dla Polaków...
 
Macie swojego szczerbusa, naiwniacy
Od początku to śmierdziało na kilometr koneksjami szoszońskimi...
i jeszcze niektórzy z Was na stadion chcieli iść to na żywo oglądać :-))
to będzie w języku ukraińskim, dla ukraińców, żeby mogli się podniecać swoim szczerbusem

dlatego odliczam dni, aż ktoś mu solidnie łeb strąci z patyka. Żaden to kurwa Kliczko tylko zwykły uciekacz ringowy i w końcu go zweryfikują. Mike Tyson dość dobitnie się o nim wypowiedział.
 
Macie swojego szczerbusa, naiwniacy
Od początku to śmierdziało na kilometr koneksjami szoszońskimi...
i jeszcze niektórzy z Was na stadion chcieli iść to na żywo oglądać :-))
to będzie w języku ukraińskim, dla ukraińców, żeby mogli się podniecać swoim szczerbusem

dlatego odliczam dni, aż ktoś mu solidnie łeb strąci z patyka. Żaden to kurwa Kliczko tylko zwykły uciekacz ringowy i w końcu go zweryfikują. Mike Tyson dość dobitnie się o nim wypowiedział.
 
Back
Top