Boks

Garczarczyk twierdzi, ze jezeli Luis Ortiz z jakiegokolwiek powodu by wypadl z walki z Wilderem to pierwszym kandydatem na zastepstwo jest Kownacki. Oczywiscie Adas musi wygrac z Arreola, a Ortiz gdzies sie potknac ale jest jakies prawdopodobienstwo, ze taki scenariusz moze sie ziscic. Ortiz juz troche lat ma, o kontuzje nie trudno + pewne przeboje dopingowe juz mial a jak wiemy WBC dosc mocno trzepie w tym temacie (oczywiscie zlego mu nie zycze). Ale poki co Kownas niech sie skupi na Arreoli
 
Podobno maja miejsce jakies napiecia pomiedzy Canelo i stajnia Golden Boy Promotions. 1) Alvarez publicznie wyrazil niezadowolenie tym jak GBP doprowadzilo do utraty przez niego pasa IBF 2) podobno chcieli go wypchnac na GGG po raz trzeci a on nie jest za bardzo zainteresowany :lol:

Jeszcze do tego mlody Ryan Garcia im sie cos tam buntuje. Ja tam nie mam nic przeciwko zeby Oscarkowi i Bernardowi sie troszke tylki przypalily :devil smile:
 


Framptona w weekend nie zobaczymy.

Carl Frampton injures hand, withdraws from Emmanuel Dominguez fight

"Carl Frampton’s Top Rank debut will have to wait a little longer. The former two-division champion suffered a broken hand today in what was reportedly a freak accident; according to John Evans, an ornament fell on “The Jackal’s” hand while he was having coffee. I know this sounds like someone’s playing a prank on us, but Matthew Macklin chimed in to confirm the news.
Whatever the case, he’s been pulled from Saturday’s ESPN+ main event against Emmanuel Dominguez. The show will go on with Jason Sosa vs. Haskell Lydell Rhodes in the main event."
 
Ten Balski to jest większa porażka od Szpilki: ten człowiek tyle ciosów przyjmuje, że pewnie niedługo się okaże, że tylko mu się wydaje, że wypowiedział umowę xD
 
„Przede wszystkim, zainwestowaliśmy w niego mnóstwo czasu i wiary i to boli najbardziej. Jeśli chodzi o finanse, to wraz z partnerami biznesowymi od początku kariery Adama zainwestowaliśmy ok. 800 tysięcy złotych.” lol
 
Jezus ludzie w komentarzach na bokser.org zaczeli robić z Balskiego chłopa pańszczyźnianego, który jest sprzedawany od pana do pana xD
 
„Przede wszystkim, zainwestowaliśmy w niego mnóstwo czasu i wiary i to boli najbardziej. Jeśli chodzi o finanse, to wraz z partnerami biznesowymi od początku kariery Adama zainwestowaliśmy ok. 800 tysięcy złotych.” lol

to jest najlepsze
Rozmawiałem z Adamem po walce z Radczenką i wszystko było dobrze, nie mówił nic na temat rozwiązania umowy. I potem... pojawiło się oświadczenie Adama.
:najmancoty:jak rozmawiales jak w tym czasie byles w kryminale:lol:
 
to jest najlepsze
Rozmawiałem z Adamem po walce z Radczenką i wszystko było dobrze, nie mówił nic na temat rozwiązania umowy. I potem... pojawiło się oświadczenie Adama.
:najmancoty:jak rozmawiales jak w tym czasie byles w kryminale:lol:
Moze z puchy do niego dzwonil. Albo Adam byl u niego na widzeniu:fjedzia:
 
to jest najlepsze
Rozmawiałem z Adamem po walce z Radczenką i wszystko było dobrze, nie mówił nic na temat rozwiązania umowy. I potem... pojawiło się oświadczenie Adama.
:najmancoty:jak rozmawiales jak w tym czasie byles w kryminale:lol:






:rutekajak:

A wiadomo za co w ogóle siedział?
 
Uu, nie wiem czy nie szykuje sie starcie Chisora - Kownacki..


It's all about :Duke3d:. Tylko zeby chlopaki nie zostali na lodzie bo podobno Amir Khan (ktory tez walczyl w Arabii) pelnej wyplaty nie dostal (byc moze to tylko plotki)
 
Back
Top