Boks

+
Canelo vs Derevyanchenko approved by DAZN...

O cholerka. Sytuacja z tego co czytam jest dynamiczna. Canelo nie doszedl do porozumienia z Derevyanchenko i stracil pas IBF :joe:. Jest przymierzany do Andrade'a, podczas gdy o pas IBF mialby zawalczyc nie kto inny jak GGG z wlasnie Derevyachenko

“We are extremely disappointed at the IBF for forcing the world’s best fighter to relinquish his world title. We have been in serious negotiations with Sergiy Derevyanchenko’s promoter. We offered his team an unprecedented amount of money for a fighter of his limited stature and limited popularity, but the truth is that I’m now certain they never had any intention of making a deal,” De La Hoya said in a statement.
 
"Dawid Kostecki popełnił samobójstwo dziś nad ranem w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Uniemożliwiło to natychmiastową reakcję współosadzonych. Zaalarmowani funkcjonariusze Służby Więziennej reanimowali mężczyznę do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety, ekipie pogotowia nie udało się uratować skazanego.

Dawid Kostecki nie był objęty specjalnym dozorem i nie zdradzał symptomów mogących świadczyć o tym, że spróbuje popełnić samobójstwo. Nie stwarzał też problemów wychowawczych.

https://sport.onet.pl/boks/dawid-cygan-kostecki-nie-zyje/nvr21yj
 
Pamiętam jak czekałem na walkę Roy Jones Junior vs. Dawid Kostecki,po czym przed samą walka zgarnęli Cygana i w zastępstwo wszedł Paweł Głażewski i dobrze sobie radził,albo tak mi się wtedy wydawało i się zastanawiałem, że przecież Cygan poradził by sobie z Royem na pewno lepiej i spokojnie by z nim wygrał, bo to w sumie i tak był cień prawdziwego Jonesa.
A tak przy okazji śmierci Kosteckiego to wiadomo,że szkoda chłopa,bo jeszcze nie taki stary (patrząc z racji mojego wieku), a z drugiej strony to nie ma co wiele żałować, bo swoje ma sumieniu miał,tak samo jak całe to jego kółko adoracji.
 
Pamiętam jak czekałem na walkę Roy Jones Junior vs. Dawid Kostecki,po czym przed samą walka zgarnęli Cygana i w zastępstwo wszedł Paweł Głażewski i dobrze sobie radził,albo tak mi się wtedy wydawało i się zastanawiałem, że przecież Cygan poradził by sobie z Royem na pewno lepiej i spokojnie by z nim wygrał, bo to w sumie i tak był cień prawdziwego Jonesa.
A tak przy okazji śmierci Kosteckiego to wiadomo,że szkoda chłopa,bo jeszcze nie taki stary (patrząc z racji mojego wieku), a z drugiej strony to nie ma co wiele żałować, bo swoje ma sumieniu miał,tak samo jak całe to jego kółko adoracji.

Rowniez pamietam, ze Glazewski radzil sobie bardzo dobrze z Royem w tamtej walce. I fakt, gdyby Cygan sie zmierzyl z Jonesem w takiej dyspozycji mysle, ze mialby duze szanse na zwyciestwo.
 
Rowniez pamietam, ze Glazewski radzil sobie bardzo dobrze z Royem w tamtej walce. I fakt, gdyby Cygan sie zmierzyl z Jonesem w takiej dyspozycji mysle, ze mialby duze szanse na zwyciestwo.
Miałby i to spore, bo Roy wtedy już odcinał kupony,a Cygan był w swoim prime,a Głażewski jako zastępstwo pokazał się z naprawę dobrej strony.
 
Pamiętam, że siedzieliśmy wtedy w barze przy browarze i mówię kumplowi,patrz jak Głażewski sobie zajebiscie radzi i gdyby wtedy walczył rzeczywiście Cygan to na bank by wygrał. A tak to po części wyruchali naszego i Roy wygrał, a ja z wkurwy się zajebałem:childcry:
Oczywiście nie browarami
:putinlaugh:
 
Pamiętam jak czekałem na walkę Roy Jones Junior vs. Dawid Kostecki,po czym przed samą walka zgarnęli Cygana i w zastępstwo wszedł Paweł Głażewski i dobrze sobie radził,albo tak mi się wtedy wydawało i się zastanawiałem, że przecież Cygan poradził by sobie z Royem na pewno lepiej i spokojnie by z nim wygrał, bo to w sumie i tak był cień prawdziwego Jonesa.
A tak przy okazji śmierci Kosteckiego to wiadomo,że szkoda chłopa,bo jeszcze nie taki stary (patrząc z racji mojego wieku), a z drugiej strony to nie ma co wiele żałować, bo swoje ma sumieniu miał,tak samo jak całe to jego kółko adoracji.
Widze ze nie tylko ja jestem stary na tym forum:wink: ja jeszcze pamietam ze jakas stacja w ostatniej chwili dopiero klepnela transmisje z tej gali a chwile po tym okazalo sie ze Cygana zawineli. Glazewskiemu nic ta walka nie dala bo pozniej chlop przepadl. Ale cisnal ladnie w tej walce to sa fakty.
 
ja jeszcze pamietam ze jakas stacja w ostatniej chwili dopiero klepnela transmisje z tej gali a chwile po tym okazalo sie ze Cygana zawineli.
a to nie bylo w ppv? pozniej byla afera, ze roy dostal za malo hajsu i sadzil sie z polsatem czy tam cyfra plus?
 
Last edited:
a to nie bylo w ppv? pozniej byla afera, ze roy dostal za malo hajsu i sadzil sie z polsatem czy tam cyfra plus?
W PPV na pewno nie. Ogladalem na zywo w tv a na pewno w tamtych czasach bym nie kupil. Tego jestem pewien w 100%.Kurwa pamiec juz nie ta to nie przypomne sobie jaka stacja miala...
 
Tego jestem pewien w 100%.
https://media2.pl/media/93396-Cyfraplus-Roy-Jones-Jr-kontra-Glazewski-jednak-w-PPV.html
Transmisja w systemie pay-per-view będzie dostępna dla wszystkich abonentów Cyfry+ w cenie 29,95 zł.

Andrzej Wasilewski: Roy Jones Jr pozwał nas na milion dolarów

- Gdyby to miał być milion dolarów, to sprzedaż pay-per-view musiałaby być 2-3 razy większa niż walki Kliczko - Adamek. To jest kompletna bzdura. Ja się tylko uśmiecham, choć nikomu nie życzę, żeby nad głową fruwał mu taki topór - dodał Wasilewski.
 
https://media2.pl/media/93396-Cyfraplus-Roy-Jones-Jr-kontra-Glazewski-jednak-w-PPV.html
Transmisja w systemie pay-per-view będzie dostępna dla wszystkich abonentów Cyfry+ w cenie 29,95 zł.

Andrzej Wasilewski: Roy Jones Jr pozwał nas o milion dolarów
Pozwał nas o złamanie kontraktu, polegające na tym, że nie dostarczyliśmy usługi bokserskiej zgodnie z kontraktem. Bo zamiast Kosteckiego wystąpił Głażewski. Szkody, a właściwie nieuzyskanie przychodu wyliczył na minimum milion dolarów - tłumaczył Andrzej Wasilewski.

- Gdyby to miał być milion dolarów, to sprzedaż pay-per-view musiałaby być 2-3 razy większa niż walki Kliczko - Adamek. To jest kompletna bzdura. Ja się tylko uśmiecham, choć nikomu nie życzę, żeby nad głową fruwał mu taki topór - dodał Wasilewski.
Ja Ci wierzylem tylko pamietam doskonale ze ogladalem to na zywo. Moze ktos jeszcze inny potwierdzi ze tak bylo.
 
Ja Ci wierzylem tylko pamietam doskonale ze ogladalem to na zywo. Moze ktos jeszcze inny potwierdzi ze tak bylo.

Było PPV, bo kradłem streama i oglądam na komputerze z ojcem. Jakby było w telewizji to byśmy oglądali na legalu.
 
Z Kosteckim i ze Szpilką, kiedy był wyrok do odbycia (już ustalona data zgłoszenia się do więzienia na odbycie kary), a Polsat promował walkę -wałek? Przecież gdyby Wasilewski nie poinformował o tym Polsatu to telewizja śmiało mogłaby pozwać Wasilewskiego.

Co mieli z policją dogadane na łapę: człowiek, który ma siedzieć w więzieniu będzie w telewizji na żywo toczył walkę? Niepoważne traktowanie kibiców
 
Back
Top