Boks

Striczu bez pomysłu na walkę o pas ms. Nie można tak wyjść na walkę z mistrzem. Inna sprawa, że andrade dał walkę życia
 
upload_2019-7-7_0-3-53.png


upload_2019-7-7_0-0-46.png


wow
 
A w studio festiwal hipokryzji:
Sosnowski - "na granicy faulu, mogło być w ferworze walki"
Wasilewski - "Izu już i tak nie chciał walczyć".

Co oglądam boks to się wkurwiam na te zjebane ustawki... Ale Izu tak czy siak by przegrał, fatalnie się zaprezentował. Jak ktoś miał wobec niego jeszcze jakieś nadzieje to został sprowadzony na ziemię.
 
W studiu niezla relatywizacja. Jezeli Polak by tak oberwal od kogos z zagranicy to bylby lament. Ale jezeli lokalniak to juz trudno.

Izu niestety nie byl gotowy na taka presje. Widac bylo rdze, widac byl brak woli walki. Widac byl chec ucieczki. Brawa dla Rozanskiego, wielki dzien dla niego. Ale ten cios na koniec niestety mocno psuje caly efekt. Wypadaloby przynajmniej powiedziec jakies przepraszam.
 
sucker punch
Ja czekam na soccer kicka w boksie.

Ta cała gadka o ferworze walki jest idiotyczna: nie jesteś w stanie kontrolować siebie podczas walki -zakończ karierę, bo siła to odpowiedzialność, dlatego nie każdy może być w klatce, albo na ringu. To nie jest sport dla każdego!

Tak samo jak z bronią palną: masz problemy z kontrolowaniem siebie -nie nadajesz się do zawodu, gdzie trzeba nosić broń palną.

Michalczewski the best: w ogóle nie broni swojego zawodnika. Chyba koniec kariery promotora od dwóch nie udanych gal...

Jaka różnica w kulturze i w podejściu do przepisów: FMJ od razu by w takiej sytuacji zaczął krzyczeć fucking idiot
 
Ja pierdole polski boks tez mozna juz delegalizowac... Izu po fajnej krotkiej walce z mocnym Breazelem zalicza totalny zjazd do bazy i jeszcze walczy raz na 2 lata. Jeszcze tylko Chisora rozdupczy mocnym KO Szpilsona i zamykamy ten kurwidolek zwany polskim boksem.
 
Co ten Wierzbicki taki wystraszony,no i chyba ślady na czole po sparingach:rofl:

Co do wczorajszej gali boksu to akurat oglądałem trochę, mimo,iż polski boks oglądam baaardzo rzadko.
To co się odjebało w walce wieczoru dokładnie odzwierciedla poziom polskiej szermierki na pięści .
Chaotyczny Różański pokonał niechcącego walczyć Ugonoha,wspaniałe widowisko
antonio.gif
 
Back
Top