Boks

Sęk też niech kończy z zawodowym boksem.

Zaraz Whyte-Chisora. Buffer już na ringu. Atmosfera na angielskich galach to jest wykurw.
 
Mi sie jednak udalo obejrzec gale Borka w robocie tzn nastawilem sie tylko na 2 ostatnie walki. Balski kurwa w jednej rundzie przyjal tyle co we wszystkich dotychczasowych walkach to dramat kurwa. Kolejny raz siada mu kondycja co on kurwa robi z tym Gussem/Chyckim to ja kurwa nie wiem( teraz chyba Chycki mu nie pomagal ale wczesniej tez bylo kondycyjni bez szalu). No ale ze ten Ukrainiec go nie skonczyl to tez dobre jajca. No a Arab cos pieknego tylko ze Sek padal po takich pacnieciach ze od podmuchu wiatru tez by wczoraj sie przewrocil( nie licze podbrodkowego bo to byla petarda). Walka Whyte- Chisora taka sama naparzanka jak ich 1 starcie?
 
Chisora prawie zginął w ringu, szkoda że nikt nie oglądał.
U dwóch sędziów mimo odjętych punktów prowadził Chisora. Byłbym skłonny zgodzić się z tym, bo wszystko było tak bliskie że ten nokaut rozstrzygnął kolejną kontrowersję.

Panowie spotkali się w szatni po walce. Dobre ziomy:applause:
 
wczoraj wstawialem twitta z zadymy na gali warrington-frampton ale widze ze usuneli
chyba na kazdej gali warrena sa dymy na trybunach
 
wczoraj wstawialem twitta z zadymy na gali warrington-frampton ale widze ze usuneli
chyba na kazdej gali warrena sa dymy na trybunach

A to nie są dymy typowe dla Manchesteru/Liverpoolu? Wydaje mi się, że najczęściej leją się w tych okolicach.
 


:lol:
Bez tytułu.jpg
0006IHJZ7SEMXVKA-C122-F4.jpg
 
Back
Top