Boks

Sercem za Gienkiem, ale rozum podpowiada, że jednak Cynamon... 60-40 dla rudego.

Ciężko to typować, dużo niewiadomych. Jak Canelo będzie znosiło ciosy GGG bez meksykańskiego mięsa? Czy pójście Alvareza w stronę szybkości to dobry wybór? Czy Golovkin nie zaliczy delikatnej obniżki formy?
 
JUZ SAM NIE WIEM CO MYŚLEĆ KURWA
Obejrzałem pierwszą walke już z 5 razy i lepszy był Gienek, ale serio nieznacznie...
Miotam się, wydaje mi się, że GGG wygra znowu tyle, że tym razem wyraźnie (UD), ale mam jakieś zjebane przeczucie, że Canelo go znokautuje :damjan:

@yonigga @J-Son @bart123 @allan77
MORDKI WEŹCIE NO SIĘ WYRAŹCIE CO MYŚLICIE :arielcry:
 
Ciężko to typować, dużo niewiadomych. Jak Canelo będzie znosiło ciosy GGG bez meksykańskiego mięsa? Czy pójście Alvareza w stronę szybkości to dobry wybór? Czy Golovkin nie zaliczy delikatnej obniżki formy?
JUZ SAM NIE WIEM CO MYŚLEĆ KURWA
Obejrzałem pierwszą walke już z 5 razy i lepszy był Gienek, ale serio nieznacznie...
Miotam się, wydaje mi się, że GGG wygra znowu tyle, że tym razem wyraźnie (UD), ale mam jakieś zjebane przeczucie, że Canelo go znokautuje :damjan:

@yonigga @J-Son @bart123 @allan77
MORDKI WEŹCIE NO SIĘ WYRAŹCIE CO MYŚLICIE :arielcry:
Kurde no, wydaje mi się, że GGG z walki na walkę jest coraz gorszy, a Canelo przeciwnie. Jeżeli tendencja się utrzyma to skłaniałbym się ku rudemu. Boję się, że będzie równa walka i skończy się naciąganą decyzją dla Saula, albo niesłusznym remisem jak w pierwszej walce (moim zdaniem wtedy wygrał GGG). Z drugiej strony, jeżeli badają Alvareza w uczciwszy sposób niż nakładają na niego kary, to może jednak wygrać Kazach, bo się okaże, że bomby, które Meksykanin gładko przyjmował w pierwszej walce teraz będą mocniej odczuwalne.
 
Kurde no, wydaje mi się, że GGG z walki na walkę jest coraz gorszy, a Canelo przeciwnie. Jeżeli tendencja się utrzyma to skłaniałbym się ku rudemu. Boję się, że będzie równa walka i skończy się naciąganą decyzją dla Saula, albo niesłusznym remisem jak w pierwszej walce (moim zdaniem wtedy wygrał GGG). Z drugiej strony, jeżeli badają Alvareza w uczciwszy sposób niż nakładają na niego kary, to może jednak wygrać Kazach, bo się okaże, że bomby, które Meksykanin gładko przyjmował w pierwszej walce teraz będą mocniej odczuwalne.

Mam podobne przeczucia, problem w tym że to tylko przypuszczenia. Zważywszy jednak na wszystkie za i przeciw i starając się odpowiedzieć na pytania które są w tej walce to widzę albo wygraną GGG przez przełamanie Canelo, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów bez koksu albo Canelo wypunktuje Golovkina, wygląda rewelacyjnie na tarczach, szybkość niesamowita, do tego praca nóg też poszła do przodu, kwestia tego jak to się przełoży na ucieczkę przed skracaniem ringu Triple G, który w tym aspekcie jest niesamowitym bokserem..
 
JUZ SAM NIE WIEM CO MYŚLEĆ KURWA
Obejrzałem pierwszą walke już z 5 razy i lepszy był Gienek, ale serio nieznacznie...
Miotam się, wydaje mi się, że GGG wygra znowu tyle, że tym razem wyraźnie (UD), ale mam jakieś zjebane przeczucie, że Canelo go znokautuje :damjan:

@yonigga @J-Son @bart123 @allan77
MORDKI WEŹCIE NO SIĘ WYRAŹCIE CO MYŚLICIE :arielcry:
mnie sie tam mie pytaj bo zemnie taki znawca jak z koziej dupy trąbka jedyne czego chce to aby tym razem nie przekręcili canelo
 
JUZ SAM NIE WIEM CO MYŚLEĆ KURWA
Obejrzałem pierwszą walke już z 5 razy i lepszy był Gienek, ale serio nieznacznie...
Miotam się, wydaje mi się, że GGG wygra znowu tyle, że tym razem wyraźnie (UD), ale mam jakieś zjebane przeczucie, że Canelo go znokautuje :damjan:

@yonigga @J-Son @bart123 @allan77
MORDKI WEŹCIE NO SIĘ WYRAŹCIE CO MYŚLICIE :arielcry:
Ja mam podobne zdanie jak @yonigga. Niech się dobrze napierdzielają to będzie git. W pierwszej walce brakowało mi tego czegoś mimo wszystko. W takich walkach potrzeba ostrych "grzmotów".
 
DnK2lJFU4AAA4Ud.jpg:large
 
ale beda grzmoty kurwa, huj, jednak zarywam noc, aaa kurwa mam nadzieje, ze ggg wlaczy lewy i rozjebie ryj rudego ;)
 
Back
Top