Boks





Wróci za 2, 3 lata po kolejny skok na kasę i znowu znajdą się matoły z wypranymi mózgami, które będą go wspierać i się podniecać.

Kłamie jak z nut. Jebany, jak łżesz głąbie to rób to dobrze albo wcale.
 
nie wiem czemu Najman boi sie przyznac, ze padla kondycha i mial juz mgle przed oczami. to nie wstyd jesli nie trenuje się na codzien, ale woli robic z siebie *#^*$ mimo ze wszyscy wiedzą jak bylo. spoko...
 
co zwala cie dojebala? czy towar za mocno wjechal?


Po prostu coraz częściej symbole narodowe widzę/słyszę przy okazji zawstydzających rzeczy. A to, żenująca gala Najmana, wykorzysyująca wulgarnie patriotyzm, to jakiś zjeb z orłem na koszuli, najczęściej nie mający pojęcia o swoim kraju, poza płytkimi schematami, w które się bezrefleksyjnie zatapia....

Zjeby nie miałem, zabiłem ją alkoholem, jest przyjemnie.
 
Po prostu coraz częściej symbole narodowe widzę/słyszę przy okazji zawstydzających rzeczy. A to, żenująca gala Najmana, wykorzysyująca wulgarnie patriotyzm, to jakiś zjeb z orłem na koszuli, najczęściej nie mający pojęcia o swoim kraju, poza płytkimi schematami, w które się bezrefleksyjnie zatapia....

Zjeby nie miałem, zabiłem ją alkoholem, jest przyjemnie.

Zasadniczo to ostatnio jak widzisz kogoś w bluzie "Żołnierze Wyklęci" to albo bezzębny Sebek z osiedla, albo obszczany żul. Ludzie się dziwią dlaczego dzieciaki śmieją się JP2 skoro sami sprowadzili go do małej ikonki komercji. Tak samo aktualnie robią z patriotyzmem i wartościami narodowymi również sprowadzając je do śmieszności.
 
Zasadniczo to ostatnio jak widzisz kogoś w bluzie "Żołnierze Wyklęci" to albo bezzębny Sebek z osiedla, albo obszczany żul. Ludzie się dziwią dlaczego dzieciaki śmieją się JP2 skoro sami sprowadzili go do małej ikonki komercji. Tak samo aktualnie robią z patriotyzmem i wartościami narodowymi również sprowadzając je do śmieszności.


Polskę powinno się traktować jak rodzica. Ich szanujesz, kochasz, ale nie chodzisz po ulicy z ich zdjęciami, nie robisz z nich czegoś mistycznego, idealnego, nie robisz z nich Bogów. Po prostu ich znasz, i szanujesz, znając też ich wady.
I kraj to samo - tak jak rodzice, nie wybierałeś ich, po prostu się w nim urodziłeś, i go szanujesz za to, że to on Cie "urodził" i Cie wychował. Szanuj go, bo Ty jesteś tym krajem, bo myślisz w jego języku i masz mentalność jego kultury.
Lecz nie idealizuj, nie zamieniaj w...niewiadomo co.
 
Zawsze wysmiewalem Najmana. Potem pomyślałem że w sumie spoko że robi taka gale i że może fajnie wyjść, nawet zyskal w moich oczach (jako promotor, bo sportowiec z niego żaden), nawet przeszlo mi przez myśl żeby zmienić avatar. No ale po dzisiejszym widowisku..
 
Ten Guinn ma 43 lata wg boxreca co ta walka daje Szpilce? Obije dziadka i co będzie mówić że idzie po pas? Taki Guinn to zarobi chociaż parę dolarów na starość ale Szpilka to już do końca życia będzie obijał takich bokserów po Legionowach i Wieliczkach i żył w swojej rzeczywistości
 
Ten Guinn ma 43 lata wg boxreca co ta walka daje Szpilce? Obije dziadka i co będzie mówić że idzie po pas? Taki Guinn to zarobi chociaż parę dolarów na starość ale Szpilka to już do końca życia będzie obijał takich bokserów po Legionowach i Wieliczkach i żył w swojej rzeczywistości

A dlaczego Szpilka miałby mieć walkę, która coś mu da? Jest w takim miejscu że musi zrobić kilka kroków wstecz żeby wrócić do szerokiej czołówki.
 
A dlaczego Szpilka miałby mieć walkę, która coś mu da? Jest w takim miejscu że musi zrobić kilka kroków wstecz żeby wrócić do szerokiej czołówki.
Wiem o tym ale walka z 43 letnim gościem który ostatnia walkę z gościem z dodatnim rekordem wygrał w 2012? Chodzi mi o to że Szpilka godzi się na takich rywali. Mogli mu znaleźć chociaż kogoś co ma 3 z przodu w metryce.
 
A dlaczego Szpilka miałby mieć walkę, która coś mu da? Jest w takim miejscu że musi zrobić kilka kroków wstecz żeby wrócić do szerokiej czołówki.
no dobra, jasne masz racje, ale przeciez to jest walka wieczoru, nie rozumiem tych walk na przetarcie, nie ma juz 21 lat, niech walczy w miare z kims aktywnym przynajmniej boksersko albo chodzi z psami na spacer.
 
Zaraz 8 runda a oni dalej walczą przecież Szpila to powinien takiego zgredzika zamieść w 3 rundy. Teraz to już tylko walka z Diablo została.
 
Ale on walczy z Guinnem tylko po to żeby spędzić w ringu 10 rund. Mógłby przyjechać ktoś młodszy, wygodniejszy i wywrócić się na plecy w 5 rundzie, a tak ma jakieś przetarcie 10 rundowe w walce a nie sparingu, nawet jeśli to "walka". Ważniejsze dla kariery Szpilki jest jego następny rywal, jak dostanie jakiegoś leszcza to wtedy będzie problem, na dziś Guinn jest dobry moim zdaniem.
 
Ciekawe ile zielonych zarobił Guinn za ten niesamowity występ i ta niemożliwa do zaliczenia liczbę ciosów które wyprowadził
 
Back
Top