Boks

dobra gala poza walka najmana a k1 nie lukalem i o chuj ci chodzi?
Kurde, wiem ze siedzisz w boksie wiec wytłumacz laikowi co jest dobre w tej gali?
Tym bardziej ze nie widziales K1 bez ktorego bylaby to porazka. No i walka Norasa i Talarka niezla wojna, reszta to kpina.
 
Tak ogólnie to walki Jackiewicza ze Świerzbińskim i Talarka z Dąbrowskim były niezłe jak na polskie gale. Ale ten Najman i Izu już nadały narrację tej szopce.
 
o kurwa jak ja sie dobrze bawie, jebac jakies gale z lomaczenko, ggg, kurwa nuuuuuuuuda. Tylko tutaj edzia gorniak w przebraniu indianki i skorzanych leginsach wprowadza najmana, albo walka wielkiego murzyna z malym murzynem, kiedy maly murzyn nagle uznaje, ze duzy murzyn jest za duzy.
 
A może Najman postawił hajs na to, że w 4 rundzie przegra?

To by tłumaczyło, czemu zorganizował galę która nie miała prawa zarobić.
 
Borek sie kopytami nakryl ze smiechu jesli widzi co sie dzieje,Najmana boli Palec, Kassiego boli glowa, legenda Buffera gwalcona zbiorowo, max 5k ludzi , o chujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ale wyje:D
 
poziom decybeli na stadionie wprawia mnie w lekkie zazenowanie,atmosfera tak gesta ze nozem mozna kroic,orly biale co tu sie odnajmanowalo, o chujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
 




Wróci za 2, 3 lata po kolejny skok na kasę i znowu znajdą się matoły z wypranymi mózgami, które będą go wspierać i się podniecać.
 
Back
Top