Boks

Co mnie zaskoczyło, to Borek nie miał kontraktu na walkę Tomka. Jak sam mówił po gali, po koleżeńsku umówili się na walkę, ale podpisów żadnych nie było.
 
Bzdura. Po pierwsze z Byrdem wynik w dwie strony remiz sprawiedliwy. Co z tego, że Andrew atakował skoro waalił w powietrze ? to takim rozumowaniem De La Hoya wygrał z Floydem. Z Ruizem nie da się dla Andrzejka wypunktować. Po za rundami, gdzzie Portorykaniec był na deskach reszta rund w plecy. Andrzej dał sobie narzucić zapaśniczy styl Ruiza zamiast punktować lub docisnąć go i wygrać przez KO.
 
Jak im się budżet spina to nie wiem.
Tego to nikt nie wie ;)

Jest informacja o szczegółach transmisji gali z Nowego Yorku.
SZCZEGÓŁY TRANSMISJI:
godziny: od 01:00 (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja), od 03:45 (TVP1)
prowadzący studio: Piotr Sobczyński
goście w studio: Ewa Piątkowska, Artur Szpilka, Izu Ugonoh
komentatorzy: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
 
Tego to nikt nie wie ;)

Jest informacja o szczegółach transmisji gali z Nowego Yorku.
SZCZEGÓŁY TRANSMISJI:
godziny:
od 01:00 (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja), od 03:45 (TVP1)
prowadzący studio: Piotr Sobczyński
goście w studio: Ewa Piątkowska, Artur Szpilka, Izu Ugonoh
komentatorzy: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
ja tam pierdole po nocy ogladac o 9:30 do sniadanka obejrze powtorke:lol:



 
Miałem nadzieję, że ta gala Najmana jakoś fajnie wyjdzie, a tu chujnia. Do obejrzenia walka Izu, może Talarek - Noras... Tyle było zapowiedzi, tyle nazwisk, a robią galę w stylu Łomianki/Nysa tylko z głośniejszymi nazwiskami.

Tego to nikt nie wie ;)

Jest informacja o szczegółach transmisji gali z Nowego Yorku.
SZCZEGÓŁY TRANSMISJI:
godziny:
od 01:00 (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja), od 03:45 (TVP1)
prowadzący studio: Piotr Sobczyński
goście w studio: Ewa Piątkowska, Artur Szpilka, Izu Ugonoh
komentatorzy: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
Myślałem, że czeka mnie pobudka w nocy, ale skoro zaczynają o 1 to wytrwam chyba.
 
Miałem nadzieję, że ta gala Najmana jakoś fajnie wyjdzie, a tu chujnia. Do obejrzenia walka Izu, może Talarek - Noras... Tyle było zapowiedzi, tyle nazwisk, a robią galę w stylu Łomianki/Nysa tylko z głośniejszymi nazwiskami.
pewnie jenings, kurdiaszov i cala reszta byla dla picu zeby tylko pogonic jakies bilety
 
Bigis trochę przymasował w ostatnim czasie. Człowiek orkiestra, występował chyba w każdej możliwej formule sportów walki, od pankration przez kickboxing kończąc na "zespołowym MMA".
 
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    225.4 KB · Views: 13
Back
Top