Boks

Na walkę Brooka ze Spencem 17 tysięcy biletów rozeszło się w pierwszy dzień. Brytyjski boks patrzy na resztę świata z góry.
 
jak widzisz Hucka w tej walce?Kurs na niego 2,5 warto postawić pare groszy?

Jak Huck nie nadzieje się na minę jak z Główką to weźmie walkę, jest to największe zagrożenie że padnie po ciosie z kontry bo Briedis ma czym przyjebać.
 
RVlSmNa.gif
 
Adamek już potwierdził, że wraca czerwiec/lipiec. Pewnie rzeczywiście Borek będzie jego promotorem, podobno bardzo zaprzyjaźnieni są. Widać, że tylko oglądać GGG w NY to Mati nie pojechał, robił też biznesy ;)
 
co za mega informacja pbn w czerwcu lol
No ale pod nazwiskiem Borka promowana. Adamek pewnie w rozpisce i inne zapchajdziury. Jeszcze w PPV ten szit. Polskie PPV jak na razie chłam i nawet na streamie nie chce mi się tego oglądać. A Adamka z Kliczko widziałem w RTL.

Że też temu Adamkowi chce się rozbijać dalej mózgownicę. Jeszcze kilka walk i będzie gadał jak Gołota. Straszne to, bo gość jeszcze kilka lat temu wydawał się ogarnięty:facepalm:
 
No ale pod nazwiskiem Borka promowana. Adamek pewnie w rozpisce i inne zapchajdziury. Jeszcze w PPV ten szit. Polskie PPV jak na razie chłam i nawet na streamie nie chce mi się tego oglądać. A Adamka z Kliczko widziałem w RTL.

Że też temu Adamkowi chce się rozbijać dalej mózgownicę. Jeszcze kilka walk i będzie gadał jak Gołota. Straszne to, bo gość jeszcze kilka lat temu wydawał się ogarnięty:facepalm:
Pisalem ostatnio ze wraca bo nie maja kim zapchac karty PBN. Gala pewnie bedzie niewypalem kto taki chlam bedzie chcial ogladac. Adamek zarobiony a bez kitu obija mozg na starosc jeszcze. Master ma tam wystapic jeszcze. Ogolnie nie ma w kim wybierac tak naprawde...
 
Borek promotorem , powrót Adamka, brzmi jak news z 1 kwietnia, ale sprawdzałem kilka razy dla pewności i dziś 3
 
Back
Top