Boks

Whyte jest dobrym gównem, czekam na jego walkę z Chisora mam nadzieje ze Dereck jeszcze wykrzesze z siebie resztki tego co w nim zostało i obije mu ryja bo Dillan nie jest nikim ważnym i liczącym sie w HW po ostatniej walce i tym jak sie zaprezentował.
 
Whyte jest dobrym gównem, czekam na jego walkę z Chisora mam nadzieje ze Dereck jeszcze wykrzesze z siebie resztki tego co w nim zostało i obije mu ryja bo Dillan nie jest nikim ważnym i liczącym sie w HW po ostatniej walce i tym jak sie zaprezentował.
tez mnie wkurwia ten nigger ale watpie ze dojdzie do ich walki
 
Śmieli się w obozie Gołowkina razem z kibicami, że Canelo bierze Khana z półśredniej. A Teraz GGG robi to samo. WAR KELL !
 
Kurde... lubię Gienka, ale takie walki są bez sensu. Niech idzie wyżej, bo szkoda obijać lżejszych od siebie.
 
kovalev vs chilemba

miało ponoc być na fightklubie ale nie widze w ramówce

Karta walk: http://boxrec.com/show/732322

http://vsetv.net/boec.html tu już się rozpoczelo

http://www.vipleague.me/boxing/3991...lev-vs-isaac-chilemba-live-stream-online.html

http://www.sportingvideo.org/20160710/vv57822fcf5bfb86.29545435-1370508.html

wysłucham podcasta pana @MysticBęben i zabieram się za ogladanie:coffeepc:
Około której walka wieczoru? Dasz znać jak będą wychodzić?
 
Back
Top