Boks

Też fajnie wam się słucha tego komentarza? Zawsze byłem fanem Kostyry i Pindery, ale jednak tych którzy komentują te dzisiejsze walki w Londynie naprawdę super się słucha. Kto to komentuje, Szczęsny?
 
Też fajnie wam się słucha tego komentarza? Zawsze byłem fanem Kostyry i Pindery, ale jednak tych którzy komentują te dzisiejsze walki w Londynie naprawdę super się słucha. Kto to komentuje, Szczęsny?

Szczęsny i Proksa. Komentarz jest bardzo dobry jeśli chodzi o ukazywanie obrazu walki (oczywiście gdy nie walczy Polak) w przeciwieństwie do Kostyry który czasami ogląda swoją walkę ale mam jednak sentyment do tych anegdotek i porównań w stylu " chwieje się jak trzcina na wietrze" itd. :lol:
 
Szczęsny i Proksa. Komentarz jest bardzo dobry jeśli chodzi o ukazywanie obrazu walki (oczywiście gdy nie walczy Polak) w przeciwieństwie do Kostyry który czasami ogląda swoją walkę ale mam jednak sentyment do tych anegdotek i porównań w stylu " chwieje się jak trzcina na wietrze" itd. :lol:
Mój ulubiony tekst Kostyry to "jest wolny jak ketchup"

Ale Jackiewicz pokazał. Po pierwszej słabej rundzie pięknie się rozkręcił.

Tam jakiś ziomeczek Syrowarki ładnie zwariował z tymi łapami do sędziego. Chujowy z niego kumpel jak chciał żeby sędzia Michała dopuścił dalej do walki.
 
Nie wiem czy się śmiać czy płakać że pięściarz uważany za prospekta dostaje taki wpierdol od emeryta który bierze każdą walkę za niezły hajs.
 
Ale jaja...

Ale szczerze - po jakiego ch.. Syrowatka bierze walke 2 wagi wyżej ? Balonik trochę pękł...
Btw. Jackiewicza do walki przygotował uczeń Fiodora Łapina - Malinowski, słyszałem, że dobry trener :)
 
Jakby nie patrzeć to mega sensacja według mnie i widzę tutaj rewanż ale Jackiewicz pewnie za rewanż weźmie 2-3 razy tyle co za ta walkę xD
 
Jakby nie patrzeć to mega sensacja według mnie i widzę tutaj rewanż ale Jackiewicz pewnie za rewanż weźmie 2-3 razy tyle co za ta walkę xD
Powiedział w wywiadzie po walce, że rewanż weźmie za 3 razy tyle hajsu, ale Syrowatka chciałby rewanż w kategorii 66kg więc w takiej sytuacji ponownej walki nie będzie. Chyba, że się dogadają.
 
Back
Top