Boks

No w przypadku Kudriaszowa to rozumiem bo przegrał, ale po co mieliby naszemu poczciwemu Waszce robić na siłę pod górkę po porażce?
 
Ja to widzę inaczej. IMHO Wacha "dorzucili" tylko żeby się uwiarygodnić.
Czytając
Problem by był, gdyby to u zwycięzcy wykryto doping, ale u "Saszy" wszystko jest w porządku - stwierdził Riabiński.
Jestem prawie pewny, że wszystko rozchodzi się o wkręcenie w doping Durodoli który pokonał Kudryashowa. U Wacha "wykryli doping" aby pokazać dobroduszność, być może też dlatego tyle to trwało.

Waszka ani nie wyglądał jak by brał doping, ani nie walczył jak by brał doping(walczył gorzej niż z Kliczko).
 
Mario to taki typowy wiesniok, dali mu magiczne tabletki powiedzieli ze to Witamina C i chłop to łyknął, przecież on nawet nie wie do czego Kreatyna służy.... szkoda go trochę. Wacha to by trza było za rączkę prowadzić mam takie wrażenie i jak dziecku tłumaczyć wszystko.
 
Mario to taki typowy wiesniok, dali mu magiczne tabletki powiedzieli ze to Witamina C i chłop to łyknął, przecież on nawet nie wie do czego Kreatyna służy.... szkoda go trochę. Wacha to by trza było za rączkę prowadzić mam takie wrażenie i jak dziecku tłumaczyć wszystko.

Dokładnie takie opinie o Wachu słyszałem od osób z środowiska - on jest ponoć takim gościem, któremu dałbyś jako nieznajomy dziecko pod opiekę i nic by się nie stało.
Wach miał w początkach kariery konkretną propozycję od Sauerlanda, zaiwestowaliby w niego dużo siana jak np. w Heleniusa...., a on wolał zostać w Polsce u Gmitruka i dorabiać na bramkach i jako sparingpartner. Szkoda gadać...
 
Blisko milion dolarów ma wynieść według informacji "Gazety Krakowskiej" gaża Artura Szpilki (20-1, 15 KO) za walkę z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO). Pojedynek odbędzie się 16 stycznia w Nowym Jorku.

- Kasa będzie taka, jaka została zaproponowana na początku. Tu nic się nie zmieniło. Moją kartą przetargową była pozycja w rankingu oraz fakt, że pozostawałem w treningu do walki z Mansourem. Poza tym takich pojedynków, jak starcie z Wilderem, po prostu się nie odmawia. To jest walka, która może mnie zapisać na stałe w historii boksu - tłumaczy Szpilka, a jego atutem jest również walor marketingowy.

Organizatorzy gali, łącznie z promotorem Lou DiBellą, spodziewają się, że medialny i rozpoznawalny pięściarz sprowadzi do hali Barclays Center w dzielnicy Brooklyn liczną Polonię amerykańską. Zanim pieniądze za walkę trafią do "Szpili", kwota podawana przez "Gazetę Krakowską" zostanie pomniejszona o podatki, prowizje promotorów, wypłaty dla sztabu trenerskiego oraz koszty przygotowań.
 
Wach.. hmm.. dużo jest hejtów w stronę tych którzy wierzą w wiarygodność że brał doping ale też nie zdziwiłbym się że to prawda bo powodów aby go wkręcać nie widzę, przegrał walkę zdecydowanie i tyle.
A co do Szpilki, głupota i tyle. Przynajmniej z tego co pokazywał dotychczas to powinien jeszcze przynajmniej 2 razy zawalczyć normalne pojedynki z dobrymi rywalami i można by zobaczyć czy faktycznie robi postępy, bo to że trener go chwali po treningach to jest jedno a to czy przełożyć to umie na walkę to drugie, sam zresztą gadał że ma ambicje sportową, że wszystko krok po kroku a tutaj takie coś, i żadne teksty w stylu ''kto nie ryzykuje..'' bądź że pewnych okazji się nie olewa są głupie bo akurat walka takiego kalibru jak nie teraz to prędzej czy później by przyszła.Ale no jego sprawa,oczywiście fajnie jeśli zaskoczy wszystkich pozytywnie ale nie ma argumentów żadnych które mogą dać wiarę w takie coś, niestety głupie przewartościowanie siebie albo siła haj$u górą.
 
Jakie "hity" się szykują na PBN- walka Zegan-Snarski:facepalm: i walka Albercika:facepalm: żal:facepalm:
I to właśnie boli najbardziej, że szykują się takie nędzne rozpiski kosztem większej liczby gal KSW ehhh.... PBN z walką wieczoru Adamek vs Szpilka było na serio dobre, ale ostatnio już nic specjalneg, a teraz zapowiada się jeszcze "lepiej"...
 
Znowu Zegan Snarski? Dwóch mega żenujących zawodników, pierwszy znany z tego że żądał horrendalnych gaży a po rozmowie pytał promotora czy pożyczy mu na paliwo bo nie ma jak wrócić do Warszawy, drugi to generalnie największy w Polsce producent kelnerów i bumów.
 
Wałka nie będzie bo Kalle Sauerland tym razem z nim poleciał na walkę. Jak próbowali go przekręcić z Mormeckiem to Kalle latał wokół ringu przed ogłoszeniem wyników i opierdalał wszystkich równo.
 
Czy to jest mądre?



Jeśli pytasz o kolejną walkę Hucka z Afolabim to dla mnie to nie jest mądre, Huck wygrywając praktycznie nic nie zyska a jest spore ryzyko porażki bo Ola potrafi zaskoczyć. A co do kursów na atak Szpilki po pas to takie jakich się spodziewałem, Wilder nawet z Povietkinem był uważany za faworyta bukmacherów...
 
Back
Top