Boks

Drozd dominował, ale pierwszy nokdaun po pchnięciu mi się wydawał, choć mimo wszystko pomogło to Janikowi chwilę odsapnąć. No, ale przerwanie chujowe jak na boks jak dla mnie. Był lekko zamroczony, ale zdołał utrzymać balans, aż takiej serii nie przyjął by już w tym momencie przerywać. Może zaraz by było trzeba. Ch*j tam, faworyt był tylko jeden i tak, więc oszczędzili underdoga, który na punkty tak już przegrywał.
 
Pojechał bez konkretnego przygotowania to cudów nie mogło być. I tak trochę powalczył, wstydu nie było

3:0 dla Drozda w walkach z Polakami :sad:
 
Drozd dominował, ale pierwszy nokdaun po pchnięciu mi się wydawał, choć mimo wszystko pomogło to Janikowi chwilę odsapnąć. No, ale przerwanie chujowe jak na boks jak dla mnie. Był lekko zamroczony, ale zdołał utrzymać balans, aż takiej serii nie przyjął by już w tym momencie przerywać. Może zaraz by było trzeba. Ch*j tam, faworyt był tylko jeden i tak, więc oszczędzili underdoga, który na punkty tak już przegrywał.
daj spokoj, jakby sedzia to puscil to janik za linami by wyladowal
 
Dzięki Born! To faktycznie ładnie wytrzymał! Pewnie że by lepiej wypadł gdyby przepracował cały okres przygotowawczy ale wiedział na co się pisze tak więc nie ma co biadolić. Miał zgarnąć za tą walkę 100 tys. euro/dolarów( nie pamiętam właśnie jak mówili) tak więc wypłatę życia odbierze. Na pewno nie żałuje tej decyzji że wziął tą walkę:wink:
 
Ładnie go trafił ale sędzia dał dupy że go puścił po liczeniu bo Perez stał na miękkich nogach...
 
Nie wiem czemu sędzia nie przerwał walki po pierwszy nokdaunie przecież Perez ledwie stał na nogach. Szkoda zdrowia w takich sytuacjach.

Jeśli chodzi o Janika to patrząc na to kiedy dowiedział się o walce to zaprezentował się bardzo dobrze. Chyba nikt nie liczył, że może się pokusić o zwycięstwo. Gość ma jaja i zawsze walczy do końca za to należy mu się szacunek.
 
Sędzia w walce Povietkin vs Perez to jakąś pomyłka : niedośc że Perez ledwo co wstał to jak już był na nogach to wyglądał jakby wypił litra duszkiem i faza mu weszła . Nie mówie już o sprawdzeniu ,, rękawic ,, ( nie wiem jak to sie fachowo nazywa :wink: ) co każdy sędzia wykonuje po nokdaunie i jest to znak od zawodnika że chce walczyc . Tutaj Perez ma ręce opuszczone co świadczy że jest niezdolny do walki .

Sasza pięknie i czysto trafił Kubańczyka - brawo ! Jeśli dojdzie do walki z Wilderem to dla mnie grubym faworytem Rosjanin .
 
Sędzia w walce Povietkin vs Perez to jakąś pomyłka : niedośc że Perez ledwo co wstał to jak już był na nogach to wyglądał jakby wypił litra duszkiem i faza mu weszła . Nie mówie już o sprawdzeniu ,, rękawic ,, ( nie wiem jak to sie fachowo nazywa :wink: ) co każdy sędzia wykonuje po nokdaunie i jest to znak od zawodnika że chce walczyc . Tutaj Perez ma ręce opuszczone co świadczy że jest niezdolny do walki .

Sasza pięknie i czysto trafił Kubańczyka - brawo ! Jeśli dojdzie do walki z Wilderem to dla mnie grubym faworytem Rosjanin .

Powiedz trenerowi ...idiocie
TRENER PEREZA KRYTYKUJE SĘDZIEGO: MIKE MÓGŁ WALCZYĆ DALEJ
http://www.bokser.org/content/2015/05/23/104046/index.jsp
 
Kingpin w swojej karierze nie przegrał nigdy nie przed czasem. Nawet Vitek Kliczko nie zdołał przełamać Johnsona

Jeszcze kilka lat i zmiana na tronie w cieżkiej. Kliczko odejdzie i nastepca jak znalazł. Może nawet pokroju wielkiego rodaka Lennoxa Lewisa
Ciekawie sie zaczyna robić w HW
 
Właśnie aż takim kelnerem to nie był ten jego przeciwnik wczorajszy i na ten etap kariery Joshuy był w sam raz. Następna walka w lipcu a później we wrześniu już z jakimś dobrym nazwiskiem! Szpila niech go unika jak najdłużej! Oby doszło w przyszłości do jego walki z Władkiem a tymczasem niech wyczyści całą kategorię a Władka na koniec zostawi:wink:
 
Back
Top