Boks


View attachment 86017
58 letni debiutant w boksie zawodowym...
:benny: :confused::boss::facepalm::siara::mamedwhat::joe::matt:

Ten co wygrał z dziadkiem debiutantem (0-1) (#2,060 z 2,097 BoxRec :confused: )... 23 latek (35 lat młodszy!!!) o rekordzie teraz [1(1)-6(5)] (1,610 BoxRec) :facepalm: pierwszych 5 walk przegrał przez KO w 1 rundzie!!! tylko poprzedzającą tą na pkt z gościem (1-11) (#1,282 BoxRec) :confused:
Czyli młode bumisko i tak za mocne na dziadka, co w wieku prawie emerytalnym zachciało się spróbować w boksie zawodowym... No ale na BoxRecu ma teraz profil :lol::boss:
 
Zapomnialem ze Master w sobote :antonio:
@yonigga wiadoma godzina?
Master to w nietypowo Niedzielę...
Screenshot_2023-12-07-22-25-40-270~2.jpg
 
Oglądam sobie kanal Hermana na YT, śmieszne rzeczy. Ja czekam na Khabib vs Marcon w boksie. In Russia
 
Andy Cruz (najlepszy amator ostatnich lat) dał pokaz boksu, 2 zawodowa walka wygląda na gościa który mógłby być już gotowy na mistrzów. Ultra ofensywny styl, sił fizyczna i kapitalne wyszkolenie techniczne. Czekamy na kolejne walki.
 
Haney jaki missmatch. Chłop ma ciężko sytuację bo w tej wadze może Teofimo, w wyższej jest bez szans, a niżej już nie zejdzie gdzie były by dobre pojedynki.
 
Stawiam, że Master bez pasa. Niestety ma watę w łapie więc nie znokautuje, a na punkty w Anglii nie wygra. Chyba, że ten rywal to jakieś bumisko, nie śledzę na bieżąco więc możliwe, że ta kategoria znowu wróciła na swoje miejsce czyli bez żadnych wirtuozów boksu.
 
Back
Top