Boks


:beer: [52(43)-5-2] 1992-2013
Tua ma wygrane nad 4 MŚ przez nokauty: :bye:
Ruiz (19 sekund!!!), Maskajew, Rahman i Moorer (30 sekund!!!).
Szkoda że nie doszło nigdy do walki z Tyson'em, bo bitka z Ibeabuchi (97 r) była świetna.
Dostał tylko 1 walkę o MŚ, przegrywając z Lewis (00 r) a słabsi od niego...
Gołota (4x), Arreola (3x), McCline (3x) Molina (2x), Breazeale (2x) (20-3) :confused::boss:
 
Po prostu jest średni, nic nowego nie wyczaruje w grze Mastera.
Ważne żeby Master był w swojej optymalnej formie fizycznej i mentalnej i powinno być dobrze, tylko nie wiadomo jak będzie z sędziowaniem w Anglii, bo przed czasem z twardym Billam-Smith to chyba nie ma co liczyć. :boss:
 
Ważne żeby Master był w swojej optymalnej formie fizycznej i mentalnej i powinno być dobrze, tylko nie wiadomo jak będzie z sędziowaniem w Anglii, bo przed czasem z twardym Billam-Smith to chyba nie ma co liczyć. :boss:
Jak nie będzie wałka to na plaży w bornemouth Master ubije tego przygłupa bez problemów.
 
Michał Cieślak wyznaczony do eliminatora WBC. Choć są tacy, którym się to nie podoba...

Ciekawe kulisy konwencji WBC z udziałem naszych zawodników i promotorów... :boss:
PS. Borka nie było :lol:
 
Andrade TKO
Ja właśnie też mam takie przeczucie, że coś może wejść. Dwa zupełnie różne style. David w drugiej połowie walki (jeżeli do niej dojdzie) powinien już mieć przewagę. Gość ma taką presję, że każdy wymięka na robocie. Plant ładnie go trafiał na początku pojedynku, ale im dalej w las tym Benavidez jeszcze większa presję kładzie. Generalnie bardzo mi się podoba jego styl, te krótkie sierpy co trafia jak są dosłownie w klinczu zajebiste ma.
 

:beer: [52(43)-5-2] 1992-2013
Tua ma wygrane nad 4 MŚ przez nokauty: :bye:
Ruiz (19 sekund!!!), Maskajew, Rahman i Moorer (30 sekund!!!).
Szkoda że nie doszło nigdy do walki z Tyson'em, bo bitka z Ibeabuchi (97 r) była świetna.
Dostał tylko 1 walkę o MŚ, przegrywając z Lewis (00 r) a słabsi od niego...
Gołota (4x), Arreola (3x), McCline (3x) Molina (2x), Breazeale (2x) (20-3) :confused::boss:

Screenshot_2023-11-21-23-05-45-264~2.jpg

Kacper, czyta Cohones... :lol:
 
Back
Top