Boks

A kogo usyk znokautowal? No wlasnie.

Widac ze bardziej chce? Po czym to widac? Fury obskubal goscia z kraju 3 swiata ktory ma caly uj do gadania tak na prawde. Ta walka zapewne doszlaby i do skutku jakby bylo 60:40 ale Fury przykręcił srube bo po prostu mogl. Nie wazne ile można miec sympatii do ukrainca ale to Tyson jest i zawsze bedzie strona A, dlatego ze raz ma wieksze osiagniecia w HW a dwa ze jest z zachodniej europy i ma silnych promotorow, a wschodnie chlopaki zawsze beda brali to co im daja bo inaczej beda mogli co najwyzej nie dostac nic.

Nie wiem po czym stwierdzasz ze jeden bardziej chce a drugi nie, bo jesli chodzi o negocjacje to nie wypatrywalbym tam jakis wzgledow psychologicznych oprocz czystych interesow i tego ze duzy zawsze zje malego
Ale nie mówimy o ciosie Usyka bo ten nigdy nie był potężny
Ale fjurego Cunningham położył :roberteyeblinking:

No jakoś nastawienie, fjuri wydaje się z lekka zakłopotany że usyk ma w dupie jego słówka
 
Ale nie mówimy o ciosie Usyka bo ten nigdy nie był potężny
Ale fjurego Cunningham położył :roberteyeblinking:

No jakoś nastawienie, fjuri wydaje się z lekka zakłopotany że usyk ma w dupie jego słówka
Lol, argument ze Furego położył Cunningham po 3 walkach z wilderem gdzie ten go nie mogl uspic mimo takich bomb?

Ciekaw jestem jakby to Usyk zniosl. No ale nevermind.

Watpie by Cygan byl zaklopotany gosciem ktory ledwo duka po ang i powtarza jak zacieta plyta jakies pierdoly o brzuchu. Nie zapominajmy ze to ten sam zawodnik ktory wszedl do glowy juz jednemu ukraincowi i zrobil tam rozpierdol :awesome:
Nawet jesli usyka to nie rusza to Fury przeciez nic na tym nie traci. A walka sie przynajmniej lepiej sprzeda takze nawet bym powiedzial ze zyskuja obaj.
 
Lol, argument ze Furego położył Cunningham po 3 walkach z wilderem gdzie ten go nie mogl uspic mimo takich bomb?

Ciekaw jestem jakby to Usyk zniosl. No ale nevermind.

Watpie by Cygan byl zaklopotany gosciem ktory ledwo duka po ang i powtarza jak zacieta plyta jakies pierdoly o brzuchu. Nie zapominajmy ze to ten sam zawodnik ktory wszedl do glowy juz jednemu ukraincowi i zrobil tam rozpierdol :awesome:
Nawet jesli usyka to nie rusza to Fury przeciez nic na tym nie traci. A walka sie przynajmniej lepiej sprzeda takze nawet bym powiedzial ze zyskuja obaj.
Akurat kliczka miał problem z rozwodem
Dalej stawiam na Tysona ale coraz bliższa dla mnie ta walka

Dobrze że obnażył yoke
 
Akurat kliczka miał problem z rozwodem
Dalej stawiam na Tysona ale coraz bliższa dla mnie ta walka

Dobrze że obnażył yoke
Tak problem i zawod milosny gdzie z zona nie byli razem juz podobno duzo wczesniej a ten rozwod to byla formalnosc. Trzeba bylo ulepic wymowke bo glupio wyszlo ze gosc ktory byl mega powaznym sportowcem, pelni profesjonalny wrecz czasem az za bardzo został poskladany juz przed walka przez goscia z piwnym brzuchem w stoju batmana.

Ot cala historia.


Co by nie mowic walka bedzie bardzo przednia
 
Licze ze zobacze starego rudego bo to co ostatnio bylo z biwolem czy z golovkinem (mimo deklasacji kazacha ) to nie byl ten Saul. Mam nadzieje ze to bylo jednak przez ta kontuzje nadgarstka ktory mial wlasnie niedawno operowany.

Liczę na pokaz umiejętności najlepszego piesciarza p4p i skonczenia Rydera w koncowce walki.
 
To prawda ze Tank vs Insta bedzie w jakimś gowno limicie bo tank obsral zbroje czy mam haluny?
 
brązowe gacie takie zwane lub incydent kałowy
146 pierwsze ważnie
136 finałowe ważenie
A taki grozny gangster z niego mial byc. A jak to zwykle tacy, zycie weryfikuje. Jak stawialem na Insta boya tak teraz mam nadzieje ze Garcia go ciezko ustrzeli. Po tym jak sie prowadzi ten crack head jest to niespodzianka jest mozliwa w sumie w kazdej walce jego
 
brązowe gacie takie zwane lub incydent kałowy
146 pierwsze ważnie
136 finałowe ważenie
troche inaczej
Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 61,7 kilograma. Ale dzień później odbędzie się drugie ważenie. Na godziny przed walką zawodnicy nie będą mogli przekroczyć granicy 66,2 kilograma.
 


Tomek jak będzie szybki może wygrać z każdym.

Jak Bóg da.

93092A3A-BC2D-4167-A58B-B2205B2518E0.png
 
A potem Fury podpisze kontrakt reklamowy i tyle z tego będzie
Nie takie rzeczy boks już widział, ale jak mialbym postawić pieniądze to bym postawil, że 29 kwietnia będzie ta walka mimo wszystko. Podobno już tylko czekają na podpisy, bo kontrakty stworzone, stajnie dogadane.
 
Back
Top