Boks

Jak widzicie walkę ? Hanleya ? wszyscy go typują do zwycięstwa a ja coś czuje, że będzie leżał , będzie bity i będzie płakał.
 
Fajna waleczka będzie. Wydaje mi się że że jednak Haney. Kambosos wygrał z Lopezen głównie przez to że ten drugi go zlekceważyl, i zamiast tak jak z Łomą wyboksowac gościa, to chciał urwać mu głowę.
 
Kibicuje Kambososowi ale stawiam na Haneya. Układ stylów premiuje Amerykanina - atuty Kambososa to atuty Haneya tyle że jeszcze lepsze. Przewiduje 12 rundowy, techniczny pojedynek dwóch bokserskich szachistów. Ciekawy jest paradoks tej walki, że w stawce będą wszystkie pasy a i tak ciężko po tym będzie uznać zwycięzcę za nr 1. w wadze lekkiej gdzie są jeszcze Łoma i Davis
 
Niestety Haney mimo bycia dzbanem(powtórzył to co powiedział Hopkins z Calzaghe) to jest dobrym defensorem i uważam że wygra z Kabanosem. Lopez był dzbanem że poszedł w bijatykę z Kabanosem i tyle wyszło. Haney wypunktuje Kabanosa.
@lukaszwsk zgadzam się lekka jest dobrze obstawiona
Podobno dopinają Spence-Crawford:antonio:
 
Mam pytanko do was.
Kogo uważacie za najlepszego z czwórki królów?
Bo zawsze mam trudność wyłonić kto był najlepszy, kiedyś pisałem że SRL, ale potem przeanalizowanie przekrętów i chuj
Bo P4P to Duran top1 a najgorszy to był chyba Hagler
Ale pomiędzy samą czwórką mam problem
Sportowo najlepsza walka XXI wieku. Spence-Crawford w tym roku i potem mogę umrzeć szczęśliwy
No przez to jaką chujnie odwalili z Money-Pac Man to chyba się zgodzę
 
Mam pytanko do was.
Kogo uważacie za najlepszego z czwórki królów?
Bo zawsze mam trudność wyłonić kto był najlepszy, kiedyś pisałem że SRL, ale potem przeanalizowanie przekrętów i chuj
Bo P4P to Duran top1 a najgorszy to był chyba Hagler
Ale pomiędzy samą czwórką mam problem

No przez to jaką chujnie odwalili z Money-Pac Man to chyba się zgodzę
Najlepszy imo Hagler
ale p4p Duran
 
Najlepszy imo Hagler
ale p4p Duran
dla mnie p4p to
1 Duran
2 Leonard
3Hearns
4Hagler
za to indywidualnie to jak pisałem Leonard wychujał Durana na rewanż, Hearnsa(sam się przyznał że Hearns powinien wygrać wtedy), za to Hagler to pamiętam że było kontrowersyjne ale chyba też wychujał Marvina(sytuacja trochę jak z GGG i Canelo). No i był też chyba pierwszym biznesmanem w tym sporcie co miał kilka powrotów ale 2 razy dostał po mordzie i to ostro:beczka:
Durana lubię ale on dostał po mordzie od każdego z nich szczególnie od Tomiego
no Thomas przegrał z Haglerem i 1 walkę z SRL
Więc chyba też dam Haglera dochodząc do konkluzji
Także indywidualnie:
1 Hagler
2 SRL
3 Hearns
4 Duran
 
dla mnie p4p to
1 Duran
2 Leonard
3Hearns
4Hagler
za to indywidualnie to jak pisałem Leonard wychujał Durana na rewanż, Hearnsa(sam się przyznał że Hearns powinien wygrać wtedy), za to Hagler to pamiętam że było kontrowersyjne ale chyba też wychujał Marvina(sytuacja trochę jak z GGG i Canelo). No i był też chyba pierwszym biznesmanem w tym sporcie co miał kilka powrotów ale 2 razy dostał po mordzie i to ostro:beczka:
Durana lubię ale on dostał po mordzie od każdego z nich szczególnie od Tomiego
no Thomas przegrał z Haglerem i 1 walkę z SRL
Więc chyba też dam Haglera dochodząc do konkluzji
Także indywidualnie:
1 Hagler
2 SRL
3 Hearns
4 Duran
Wychujał ich nieźle ale dla mnie to się nie przekłada na umiejętności a na to jak łatwo z sędziów zrobić debili. Poza tym przeczekał aż Hagler będzie po primie (już w walce z Mugabim wyglądał na takiego i wspominał że rozważa emeryturę) na walkę z nim
 
Crawford i Spence są lepsi niż Mayweather i Pacquiao w 2015.
Każdy ma swoje zdanie
Crawford nieźle formuje legacy jakby wygrał, to chyba druga waga w której zostanie niekwestionowanym mistrzem
Co do samej walki stawiam na Crawforda, dalej nie wiem czemu Ugas chciał urwać łeb spencowi
 
Wychujał ich nieźle ale dla mnie to się nie przekłada na umiejętności a na to jak łatwo z sędziów zrobić debili. Poza tym przeczekał aż Hagler będzie po primie (już w walce z Mugabim wyglądał na takiego i wspominał że rozważa emeryturę) na walkę z nim
no ale i tak Ray wygrał z Duranem trylogię(wychujał go na no mas ale nic nie da się zrobić z tym), z Hearnsem ma 1-1 a Hagler to wiadomo.
Szkoda że Duran był mały
 
No walka fajna co by nie mówić, Haney jest dobry
Teraz fajnie jakby Garcia-Davis by zobaczyć jaki balonik jest lepszy czy od Oskarka czy od Moneja, ale chyba to nie możliwe w tym roku
Łoma jakby z wojny wrócił powinien z Kambososem albo rewanż z Lopezem.
 
A jakby ktoś mnie mógł skorygować bo przeczytałem gdzieś że IBF nie robi ważenia w dniu walki dla pojedynków mistrzowskich
I już sam się pogubiłem
 
Haney jest nudny w chuj ale umiejętności mu odmówić się nie da

Kambosos zawalczył jak amator
Haney mi Moneja przypomina trochę ale Floyd jednak ośmieszał rywali
Za to Kambosos to rzeczywiście. Dla Łomy na przetarcie będzie idealny
A jakby ktoś mnie mógł skorygować bo przeczytałem gdzieś że IBF nie robi ważenia w dniu walki dla pojedynków mistrzowskich
I już sam się pogubiłem
ktoś coś wie?
 
Loma po pas KURWA

co do ważenia

niech mu dadzą kogoś na przetarcie bo coś czuję że pizda będzie
Tbh to Łoma ma chujowy zasięg zauważyłem
A Garcia kiedy ma walkę? Bo czy jest szansa na walkę jego z Davisem
A co do IBF to całe życie w kłamstwie :childcry:
To zależy co kto lubi, mi się styl Haneya zajebiście podoba. Cała walkę wygrał jabem, rewelacja
też mi się podoba, chociaż czasami jest nudnawy
 
To zależy co kto lubi, mi się styl Haneya zajebiście podoba. Cała walkę wygrał jabem, rewelacja
No skillsów mu nie odmawiam ale walczy bardzo zachowawczo, nie ryzykuje, nie jest tak widowiskowo. Więc jak mówiłeś, co kto lubi
niech mu dadzą kogoś na przetarcie bo coś czuję że pizda będzie
Tbh to Łoma ma chujowy zasięg zauważyłem
A Garcia kiedy ma walkę? Bo czy jest szansa na walkę jego z Davisem
A co do IBF to całe życie w kłamstwie :childcry:

też mi się podoba, chociaż czasami jest nudnawy
No zasięg ma marny ale zbytnio mu to w walkach nie przeszkadza

Garcia nie wiem, znowu obsra zbroję i dostanie depresji na ofertę walki z Tankiem
 
Back
Top