Boks

No to Cieślak stracony dla poważnego boksu. Koniec wyzwań, pora na walki z zawsze groźnymi Węgrami. Zadebiutuje teraz u Wasyla na gali...
 
Chodzi mi o to jak Wasyl buduje rekordy... no sorry, ale jego zaciągi mięsa armatniego dla naszych to jest porażka.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_Masternak :beczka:
To prawda Wasyl rozpierdala kariery, jak ze szpilką dał mu zwłoki Adamka, a potem rzucił na Alabame który mimo że boksować nie potrafi to wiedziałem że ni chuja że arturos go ogra. Jakby wygrał na punkty Alabama by postawił za punkt honoru znokautowanie szpilsona. No ale zrobił to w pierwszej walce
 
Yoka vs Bakole kolo ktorej moze byc? :zakręcony:
niby o 22
The main card is scheduled to get underway at 2 p.m. ET / 7 p.m. BST with Yoka vs. Bakole ringwalks scheduled for 6 p.m. ET / 9 p.m. BST. These timings could change due to the length of the other bouts.

jak ktos ma vpna to moze luknac charlo-castano na yt zamiast na polsacie

ja juz mam ustawione :lol:
1652513484763.png
 
Last edited:
To Yoka teraz dwa lata obijania bumów i potem znowu próba podboju świata :lol: Co teraz myśli Hrgovic? Już sam zapomniałem kto którego unikał :crazy:
 

zesrać się można z tymi paskami od WBC, jeszcze teraz dają swobodę cyganowi, Suleiman to faja a w dodatku miękka jak cała ta organizacja.
Pewny jestem że za chwilę się wklei na ten pasek gdzie jest tatuś, Ali i Mayweather
Jebać i tyle::jondance::
A teraz do tematu jak oceniacie szansę Adasia?
 
Słyszałem że Jarrell Miller wraca podobno na czysto:beczka:
Ktoś wie więcej?

Wraca w Las Vegas i musi być na czysto bo w przeciwnym wypadku już nigdy nie zaboksuje w stanach. A ten misiu bez wspomagaczy nie ma naturalnego drygu by rozbujać te bodajże 140 kg, zatem nie spodziewam się aby coś z niego było.
Był idealnym przykładem by wszelkie komisje mogły bohatersko przywdziać szaty sprawiedliwości dożywotnio pozbawiając go licencji. No ale cóż, przepchnięto go jakoś i może przepchną go do jakiejś 'większej' walki.
Ogólnie rzecz biorąc, wyjebane na typa.
 
Back
Top