Boks

Borek poza terminem stracil tez ME tej gali co to nie wiadomo gdzie, kiedy i czy ?

Zaskakujące. Grupa MB Promotions zaraz po przeniesieniu terminu gali na grudzień poinformowała, że wszyscy zawodnicy zgodzili się na nowy termin.

 
Zaskakujące. Grupa MB Promotions zaraz po przeniesieniu terminu gali na grudzień poinformowała, że wszyscy zawodnicy zgodzili się na nowy termin.


Ja w sumie śledzę to wszystko bardziej w kontekście Babilonu MMA, bo liczyłem na jakąś galę w grudniu. Ale dziwne, że MB nadal sprzedaje bilety na galę, która nie wiadomo gdzie, kiedy a teraz nawet w jakim składzie się odbędzie.
 
Ja w sumie śledzę to wszystko bardziej w kontekście Babilonu MMA, bo liczyłem na jakąś galę w grudniu. Ale dziwne, że MB nadal sprzedaje bilety na galę, która nie wiadomo gdzie, kiedy a teraz nawet w jakim składzie się odbędzie.
Wiadomo coś na temat tej gali?
 
znajac zycie to usyk z bellew bedzie o tej samej godzinie co szpilka z wachem

20:05
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - Różański - Buchmuell
20:40
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - Sulęcki - Hamilcaro
21:30
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - Piątkowska - Domini
22:10
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach- Stępień - Suchocki
22:50
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach ( studio )
23:00
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach
 
znajac zycie to usyk z bellew bedzie o tej samej godzinie co szpilka z wachem

20:05
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - Różański - Buchmuell
20:40
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - Sulęcki - Hamilcaro
21:30
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - Piątkowska - Domini
22:10
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach- Stępień - Suchocki
22:50
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach ( studio )
23:00
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach
Chyba od poczatku tak bylo planowane. Walki wieczoru na wyspach tez zawsze przypadaja na ta godz to niestety ale najda na siebie. Cos trzeba bedzie nagrac.
 
Ja w sumie śledzę to wszystko bardziej w kontekście Babilonu MMA, bo liczyłem na jakąś galę w grudniu. Ale dziwne, że MB nadal sprzedaje bilety na galę, która nie wiadomo gdzie, kiedy a teraz nawet w jakim składzie się odbędzie.
Gala została przeniesiona na 22 grudnia już oficjalnie. W dalszym ciągu jest mowa o hali w Radomiu.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc...owa-date-wojny-domowej/?ref=kafle_pozostale_1
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc...-pewno-nie-wejde-juz-do-ringu/?ref=dyscyplina
 
Podobno Wach naderwane ścięgno w lewym bicepsie a tym samym ręką praktycznie niesprawna. Biorąc pod uwagę, że prawą ma zablokowaną od lat, to będzie walczył blokując szczęką.

Pytanie czy faktycznie zerwany, czy taka ściema, żeby po walce w której się podłoży Szpilce, będzie mógł o tym mówić i podawać jako powód przegranej.
 
niezla pizda:lol:



Od razu mi się przypomniał

8364.jpg
 
Piątkowska na tym filmiku promocyjnym wygląda jak ten somsiad ex-więzień z miodowych lat.
 
Back
Top