Boks

David Haye says Dereck Chisora vs Dillian Whyte is 90% done for December 22 and could be announced next week.
 


Dqi5tz4WoAEPlQv.jpg


 
Izu miał ofertę na walkę z Arreolą na gali Fury-Wilder. Ale ta pizdeczka oczywiście obsrała zbroję i wybrała walkę z jakimś tureckim sprzedawcą kebabów na gali Tigera. 32 lata na karku i cały czas te same błędy. Z takim charakterem to nic dziwnego, że niewiele osiągnął.
 
Izu miał ofertę na walkę z Arreolą na gali Fury-Wilder. Ale ta pizdeczka oczywiście obsrała zbroję i wybrała walkę z jakimś tureckim sprzedawcą kebabów na gali Tigera. 32 lata na karku i cały czas te same błędy. Z takim charakterem to nic dziwnego, że niewiele osiągnął.
Startowanie do Arreoli po pasjonującym pojedynku z Kassim skończyłoby się laniem na Izu nawet biorąc pod uwagę formę Chrisa. Izu to jedna z gorzej poprowadzonych karier bokserskich, już Jonak chyba lepiej miał.
 
Izu miał ofertę na walkę z Arreolą na gali Fury-Wilder. Ale ta pizdeczka oczywiście obsrała zbroję i wybrała walkę z jakimś tureckim sprzedawcą kebabów na gali Tigera. 32 lata na karku i cały czas te same błędy. Z takim charakterem to nic dziwnego, że niewiele osiągnął.
Dlatego boks zawsze bedzie u mnie nizej niz MMA. Kasy pewnie wiecej mogl zarobic i fajne nazwisko to woli kebaba jakiegos ojebac w Polsce no kurwa nie zrozumiem swiata boksu nigdy.
 
Startowanie do Arreoli po pasjonującym pojedynku z Kassim skończyłoby się laniem na Izu nawet biorąc pod uwagę formę Chrisa. Izu to jedna z gorzej poprowadzonych karier bokserskich, już Jonak chyba lepiej miał.

No bez jaj, przecież Burrito to już wrak sportowca, jedną nogą na emeryturze. Jeśli Izu się boi takiego kogoś to znaczy, ze jest już tylko celebrytą i śmiało może aplikować do KSW.
 
No bez jaj, przecież Burrito to już wrak sportowca, jedną nogą na emeryturze. Jeśli Izu się boi takiego kogoś to znaczy, ze jest już tylko celebrytą i śmiało może aplikować do KSW.
Prawie dwa lata bez poważnej walki. Arreola dalej ma czym uderzyć. Kariera niestety mocno w tył jedzie u Izu, ale mam nadzieję, że jeszcze powalczy o coś więcej.
 
A kiedy Izu (pytam bez zlosliwosci) tak wlasciwie aspirowal do bycia powaznym bokserem ? Jak obijal kelnerow na Antypodach ? Wydaje mi sie, ze walka z Braezelem otworzyla mu oczy, a ze chlop glupi nie jest to postanowil jeszcze troche na nazwisku zarobic zanim 5 minut slawy sie skonczy.
 
Kurwa te tlumaczenia Brodnickiej wczoraj w Puncherze to kurwa poezja:crazy: brakowalo mi tylko tego ze nie powiedziala ze zawineli jej glownego sponsora i nie mial jej kto zapinac tydzien przed walka. Kurwa nie moge tej baby sluchac a jest tak beznadziejna piesciarka ze chuj.
 
Kurwa te tlumaczenia Brodnickiej wczoraj w Puncherze to kurwa poezja:crazy: brakowalo mi tylko tego ze nie powiedziala ze zawineli jej glownego sponsora i nie mial jej kto zapinac tydzien przed walka. Kurwa nie moge tej baby sluchac a jest tak beznadziejna piesciarka ze chuj.
a nie sponsoruje jej ten wloch co ja posuwa?
 
Jej facetem i sponsorem jest ten mały Włoch, Grabowski ze swoja stylowa alfonsa z Bronxu z lat 70 na pewno zrobi karierę w areszcie :lol:

Śmieszne jest to, że żaden z największych bokserskich portali nawet się nie zająknął że powineli 3 największego promotora w Polsce.
 
Za kaucją też mógł wyjść. Druga sprawa, to czy w ogóle siedział, czy tylko kazali mu się nie wychylać?

A zresztą mam to nosie, robi niezłe jak na nasze podwórko gale i zupełnie mnie nie zaskoczyły informacje o robieniu hajsu na VAT. Brudny biznes od dawna w sportach walki. Ba, w kolarstwie większy syf.
 
Back
Top