Boks

Borkowi chyba o to chodziło po przejęciu Adamka, żeby doszło do takiej walki która go sprawdzi z czołówką, ale gdzieś pewnie czuł, że to nie wyjdzie do końca. Taki ostatni dech, o którym wspomniałem wyżej, Tomka udało się odratować, ale tylko częściowo. Na coś grubszego w wadze ciężkej jest za słaby, nie przeskoczy też wieku. Boli ta porażka, bo gdzieś nadziej odżyły ponownie.
 
Wasyl coś gadał, że 10.11 w Gliwicach walczyć będzie z Adamkiem:lol:

Oczywiście chodziło o Szpilka-Wach, termin i gala już potwierdzona.
A no tak totalnie wypadło mi to z głowy przecież stali już gdzieś w ringu razem. I jak się na tą walkę zapatrujecie
 
A no tak totalnie wypadło mi to z głowy przecież stali już gdzieś w ringu razem. I jak się na tą walkę zapatrujecie
Bardziej powinno zależeć Szpilce, ale Wach też będzie chciał jeszcze dorobić. Więcej szans daję Szpilce tylko i wyłącznie dlatego, że to jego ostatnia próba przed show w KSW, a Wach i tak już na straty. Tak sobie myślę, że też w końcu dojdzie do rewanżu Szpilki z Adamkiem, albo walki Tomka z Wachem.
 
Mam nadzieję, że Adamek już definitywnie zakończy karierę, nigdy nie zapomnę emocji jakie dostarczyły jego walki. Ale trzeba wiedzieć kiedy jest koniec.
 
Zaraz sie znajda doradcy co powiedza, ze zle nie wygladal i zadecydowala przewaga warunkow fizycznych. Rewanz ze Szpilka jest na horyzoncie.
Obawiam się, że to się może zdarzyć. Wygrany/przegrany z tej walki w Gliwicach dla Adamka na "pożegnanie". Borek jako przyjaciel Tomka powinien po tej walce to zakończyć, ale taka kooperacja MB Promotions vs. KnockOut przyciągnie PPV i kibiców.
 
Czemu ten Miller miał na spodenkach napisane " Black Polska"?? Mógłby mi ktoś to wyjasnic? Ciekawość mnie zżera
 
Back
Top