Boks

No to nie zgadzamy się tylko w rundzie 7. Walka była na tyle wyrównana, że wiele rund mogło pójść w każdą stronę.
 
To 115:113 to taka optymistyczna dla Hucka punktacja więc naprawdę nie wiem gdzie Ci sędziowe widzieli remis a jeden z nich zwycięstwo Hucka... Tragedia, powinni wywalać takich z miejsca.
 
Widzieli je w ringu, podobnie jak ja. Nie ma co się oburzać, bo to byłą naprawdę emocjonująca i wyrównana walka mistrzowska, oby więcej takich.
 
Wiecie może o której się spodziewać walki Mayweather- Cotto? bo szczerze mówiąc nie widzi mi się takie długie czekanie :)
 
O 3 chyba za wcześnie bo o tej dopiero rozpoczynają tranmisje w polsacie otwartym więc pewnie będzie sporo przeciągania.
 
restful wstań sobie wcześniej bo Mosley vs Alvarez to ważna walka starego z nowym pokoleniem.



Po 4 będzie Alvarez.
 
Punktowalem wygrana Afolabiego 1-2 rundami. Kibicowalem Huckowi trzymajac mocno za niego kciuki.



Co do nokautu na Dimitrience to chetnei bym zobaczyl Wacha w walce o EBU.z Pulevem, ale Pulev pewnie teraz zawalczy z Heleniusem.
 
Alvarez i Floyd wygrywają na punkty.



Floyd miał kłopoty bo się za dużo bawił i pod linami spędzał za dużo czasu. Ale wygrał zasłużenie według mnie.
 
Walki takie sobie. Mowię o drugiej gali. Jedyne co zapamiętałem to Bieber w narożniku Moneya przed walką.
 
Walki takie sobie. Mowię o drugiej gali. Jedyne co zapamiętałem to Bieber w narożniku Moneya przed walką.
 
Arreola nie ma szans w tej walce, ale niestety tacy są teraz pretendenci.



Najlepszy bokser ostatnich 25 lat Roy Jones, Jr. zamierza wrócić w lipcu niestety...
 
To tak



Afolabi 115-113 Huck - Nie mozna tego porownywac do Helenius vs Chisora - tam to kompletny wał



Mayweather 116-112 Cotto.
 
575148_10150796912292839_261521472838_9595027_1162056119_n.jpg




Prawie wszystkie pasy Moneya, dwa brakujące ukradł mu Biber.
 
Smutna ta HW w Boksie, tylko te Kliczki i Kliczki, do tego wszystkie walki takie same, monotonne i nudne bardzo często. Jeszcze musimy trochę poczekać aż Szpilka się oszlifuje bo poza Nim i ew. Wachem to Ja tu nie widzę szans na pas królewskiej kategorii.
 
proksa_ebu5300.jpg


10 Maja wraca Grzegorz "Super G" Proksa w przetarciu przed walką rewanżową o mistrzostwo Europy z Kerry Hope.

Zab Judah zmierzy się z inną legendą Juanem Manuelem Marquezem.

Chisora vs Haye i Povetkin vs Rahman przymierzane na jedną mega galę w Angli, udział w tym wydarzeniu chciałby także mieć Masternak.

Statystyki z ostatniej walki Floyda:

Wszystkie ciosy:
Mayweather - 179 z 687 (26%)
Cotto - 105 z 506 (21%)

Ciosy proste przednią ręką:
Mayweather - 51 z 305 (17%)
Cotto - 30 z 177 (17%)

Ciosy mocne:
Mayweather - 128 z 382 (34%)
Cotto - 75 z 329 (23%)
 
Walka Haye-Chisora została oficjalnie potwierdzona.Bokserzy będą walczyć 14 lipca na stadionie West Hamu United.Walka będzie licencjonowana przez federację luksemburską.
 
Właśnie się o tym dowiedziałem, o walce Chrisora - Have. Z przyjemnością ją zobaczę.



ps. To prawda że są prowadzone zaawansowane rozmowy pomiędzy Vitali - Haye ?
 
Back
Top