Boks

DJx3390XkAEy0al.jpg:large

:bleed::bleed::bleed:
W boksie wreszcie zaczynają zestawiać te wielkie walki, typowe starcia na szczycie. Kliczko vs Joshua, Canelo vs GGG, Loma vs Rigo. Jest co oglądać :evil:
 
jak juz wykupili canelo-ggg to mogli tez zakupic saunders-monroe jr lub smith-skoglund aby szybciej zlecial czas do nocnej walki
 
Haye porobi go kiedy tylko będzie chciał. W ogóle nie rozumiem jaki jest sens organizować tę walkę..
to wiadome ze david go uszkodzi w ringu ale to tylko takie pierdolenie, danka jimiego nigdzie nie wypusci chyba ze przepierdoli w gdansku i go wypierdola na zbity pysk to dopiero...
 
jak juz wykupili canelo-ggg to mogli tez zakupic saunders-monroe jr lub smith-skoglund aby szybciej zlecial czas do nocnej walki
Walka Smith-Skoglund to część World Boxing Super Series a pojedynków tego turnieju Polsat nie pokazuje, a powód wskazał Borek.



Zarówno walkę Saunders-Monroe jr jak i Smith-Skoglund pokaza tureckie niekodowane kanaly.

 
oprócz dzisiejszej dobre walki na horyzoncie.
ciekawe jaki będzie następny krok terence crawforda, który podobno wybiera się wyżej.
thruman, spence jr ...
:penn:
 
Dobra panowie, to jakie typy na dziś? Ja jako że jestem w tym starciu za GGG, to stawiam, że wygra Alvarez przez decyzję :crazy:
 
Dobra panowie, to jakie typy na dziś? Ja jako że jestem w tym starciu za GGG, to stawiam, że wygra Alvarez przez decyzję :crazy:
ja na ggg przez rzucenie recznika przez naroznik, ewentualnie przerwanie przez sedziego, canelo to mlody chlopak, a jak pisal wyzej proksa, piesci golovkiina to kamienie, naroznik bedzie pilnowal, zeby przypadkiem nie zlamac mu kariery, jesli po ok 8 rundy bedzie obijany, bo nie jest tak lotny i sliski jak jacobs.
 
Dobra panowie, to jakie typy na dziś? Ja jako że jestem w tym starciu za GGG, to stawiam, że wygra Alvarez przez decyzję :crazy:
Też jestem za Gienkiem, ale obiektywnie myślę, że koło 10 rundy Kazach skończy Rudego. Canelo moim zdaniem nie będzie w stanie uciec na nogach GGG, a jest to konieczne biorąc pod uwagę doskonałe skracanie ringu przez Gołowkina. Jeśli natomiast walka pójdzie na pełen dystans to jestem pełen obaw - mając w pamięci karty punktowe poprzednich walk Alvareza - co do sprawiedliwości werdyktu...

Saul leszczem nie jest, ma dobry cios i szczelną obronę, lecz jeśli zestawić jego styl walki ze stylem Kazacha, to może się okazać, że dzieciak nie wytrzyma tej siły ciosu. Z resztą zobaczymy jak Meksykanin zareaguje na pierwsze spotkanie z lewicą Gienka...
 
Patrząc na sędziów, którzy są oddelegowani do tej walki to GGG musi wygrać przed czasem, inaczej spotka go los Lary. Moim zdaniem najwięcej w tej walce będzie zależeć od tego jak Golovkin zareaguje na ciosy Canelo, jeśli będzie dawał się trafiać na dół i bedzie je czuł przez co nie będzie narzucał morderczej presji i zawalczy jak z Jacobsem to nie skończy Alvareza i przegra na kartach punktowych. A jak będzie po nim spływać jak po kaczce i pójdą na wymianę to w końcu trafi. Dla mnie 60-40 dla Triple G, pierwsze rundy dadzą obraz walki.

Nie przepadam za GGG ale rudego za tych sędziów nie trawię, więc oby go zajebał Kazach.
 
Patrząc na sędziów, którzy są oddelegowani do tej walki to GGG musi wygrać przed czasem, inaczej spotka go los Lary. Moim zdaniem najwięcej w tej walce będzie zależeć od tego jak Golovkin zareaguje na ciosy Canelo, jeśli będzie dawał się trafiać na dół i bedzie je czuł przez co nie będzie narzucał morderczej presji i zawalczy jak z Jacobsem to nie skończy Alvareza i przegra na kartach punktowych. A jak będzie po nim spływać jak po kaczce i pójdą na wymianę to w końcu trafi. Dla mnie 60-40 dla Triple G, pierwsze rundy dadzą obraz walki.

Nie przepadam za GGG ale rudego za tych sędziów nie trawię, więc oby go zajebał Kazach.
nie zawalaczy jak z jacobsem, bo canelo to calkiem inny zawodnik.
 
"walka szołbiznesowo- kabaretowa"- pan kostyra w formie.

bardzo ładnie natomiast wypowiedział się pan proksa na temat swojego byłego pogromcy.
brawo.
 
Świetne dwie rundy Canelo na otwarcie ale wchodzi w wymiany, może się to skończyć tragicznie dla niego, GGG potrafi uderzyć z każdego kąta praktycznie.
 
Back
Top