Boks

Raczej mało prawdopodobne. Polsat odpada, bo transmitują galę w Radomiu (z resztą znając ich to by to jebnęli w PPV)... Może TVP się szarpnie, chociaż wątpię.
Prawa do WBBS sprzedaje agencja MP & Silva, która ma z wiadomych powodów najlepsze relacje z Eleven. Walke Huck - Usyk pokaza m.in. niekodowane kanaly Sat 1 i turecki Tivibu Spor ktory nadaje online na yt

ale na czas walki transmisja na yt moze nie dzialac.

Co do gali w Radomiu to Zimnoch - Abell od 23.55 na głównym Polsacie.
 
Wywiązała się ponownie mała afera, a mianowicie logo Polsat Boxing Night zerżnęli graficy NG Promotions



Warto też dodać, że są problemy z rywalem dla Krzysztofa Głowackiego. Wycofało się już 3 bokserów z Rosji i Chorwat. Przypominam, że ma walczyć 30 września w Rydze na gali WSBSS Briedis - Perez.
 
Gruba historia. Pamiętam tę walkę, bo była na karcie GGG ze Stevensem(walczył też Janik przez co Polsat pokazywał), wojna w ringu była, pamiętam też, że Magomedov wtedy walczył o życie, ale nie spodziewałem się, że tak źle się to skończyło. Gość ledwo mówi, nie chodzi. Teraz dostanie odszkodowanie za haniebne uchybienia przy udzielaniu pomocy po walce(a właściwie jej braku!) w wysokości 22mln. dolarów. Na szczęście żona nie odeszła od niego, więc ma opiekę, ale kompletnie odcięło mnie jak obejrzałem jak teraz wygląda.
http://www.bokser.org/content/2017/09/09/004321/index.jsp
 
Gruba historia. Pamiętam tę walkę, bo była na karcie GGG ze Stevensem(walczył też Janik przez co Polsat pokazywał), wojna w ringu była, pamiętam też, że Magomedov wtedy walczył o życie, ale nie spodziewałem się, że tak źle się to skończyło. Gość ledwo mówi, nie chodzi. Teraz dostanie odszkodowanie za haniebne uchybienia przy udzielaniu pomocy po walce(a właściwie jej braku!) w wysokości 22mln. dolarów. Na szczęście żona nie odeszła od niego, więc ma opiekę, ale kompletnie odcięło mnie jak obejrzałem jak teraz wygląda.
http://www.bokser.org/content/2017/09/09/004321/index.jsp

Fuck ciężko na to patrzeć, a żona jak długo wytrzyma to chuj wie. Na razie jest kasa, oby ktoś mu mądrze zainwestował.
 
Fuck ciężko na to patrzeć, a żona jak długo wytrzyma to chuj wie. Na razie jest kasa, oby ktoś mu mądrze zainwestował.
Kasa była od Riabińskiego od początku jego walki o życie. Bez tej kasy dziś by go nie było. Niby różnie to może być w życiu, ale mam nadzieję, że w tym przypadku jednak nie będzie rozpadów w rodzinie przez finanse i chłop nie zostanie sam.
 
Ogólnie ktoś, coś dziś ogląda? Zimnoch - Abell(PS, PF,P), Usyk-Huck(Sat1, MatchTV, Inter). Obydwie walki pewnie się pokryją z czasem.
 
SSmani każą mi zakładać konto. Jakiś stream który tego nie wymaga :D?
Prawa do WBBS sprzedaje agencja MP & Silva, która ma z wiadomych powodów najlepsze relacje z Eleven. Walke Huck - Usyk pokaza m.in. niekodowane kanaly Sat 1 i turecki Tivibu Spor ktory nadaje online na yt

ale na czas walki transmisja na yt moze nie dzialac.

Co do gali w Radomiu to Zimnoch - Abell od 23.55 na głównym Polsacie.

1 post od gory
 
1 post od gory
Właśnie zacząłem szperać we wcześniejszych postach, bo sobie przypomniałem, że ktoś coś pisał na ten temat wcześniej. Przepraszam, za niepotrzebne zaśmiecanie tematu.
#teamUsyk. Sam nie wierzę, że kibicuję Ukraińcowi, ale strasznie mnie Huck wkurwia.
Jakiś typ w której rundzie Marko padnie?
 
Niektórzy bokserzy musieli zapracować sobie na obóz przygotowawczy, pracować, trenować.
Wasilewski opłacił mu treningi w USA, kieszonkowe.
Zainwestował w Kosteckiego: ten postanowił zostać alfonsem.
Zainwestował w Szpilkę: najpierw ten idzie sobie na ustawki co się kończy więzieniem. Czeka na niego. Dostaje jeszcze od niego.
Mimo tego dostaje niezłe walki i:
http://joemonster.org/filmy/86039/Lekcja_pokory_Artura_Szpilki
On naprawdę myśli, że jest FMJ. W wadze ciężkiej: wyobraźcie sobie jego mózg za 20 lat. O ile zakład, że niedługo zacznie się jąkać i niedosłyszeć jak Grant? O ile zakład, że straci wszystko co zarobił?

https://twitter.com/szpilka_artur/with_replies
Boże: Polski McGregor trash talkingu zjaw się, bo teksty kolejnego Seby to...
To nie jest jakaś rola medialna. On naprawdę wierzy w to co mówi
 
Wychodzi Huck z Usykiem w DE, a w PL Dragon w ringu i chyba dostaje :D

//Dragon na deskach w 1 rundzie, ale co tam się działo! Koniec walki.
 
Back
Top