Boks

le jak to się dzieje, że dwóch sędziów daje pewne 97-93, 96-94 dla jednego(Broner), a trzeci walnie 93-97 dla drugiego(Grandos) to nie rozumiem.

Byłą bliska walka, 3-4 rundy mogły pójść w różną stronę i nie byłby to błąd, stąd taki rozstaw + sędziowie raczej byli za Bronerem stąd pewnie 2-1 dla niego.

Co ciekawe gala podobno była na żywo na TT Showtime Boxing. Niezłe jaja.

Była, jednakże tylko na terenie Kanady i USA.
 
Roach: I Won't Count McGregor Out in Mayweather Fight

http://www.boxingscene.com/roach-i-count-mcgregor-out-mayweather-fight--113816

canelo-chavez%20%284%29.jpg



canelo-chavez%20%282%29.jpg



canelo-chavez%20%286%29.jpg



canelo-chavez%20%285%29.jpg



canelo-chavez%20%288%29.jpg


canelo-chavez%20%287%29.jpg


canelo-chavez%20%283%29.jpg



canelo-chavez%20%281%29.jpg
 
Canal+ Sport pokaże na żywo sobotnią galę Premier Boxing Champions w Birmingham, gdzie głównym wydarzeniem będzie pojedynek o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO) i Geraldem Washingtonem (18-0-1, 12 KO).

Podczas tej samej imprezy dojdzie także do ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy Izuagbe Ugonohem (17-0, 14 KO) i Dominikiem Breazealem (17-1, 15 KO). Dla Polaka będzie to pierwszy w karierze występ na gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych.

Uzupełnieniem przekazu telewizyjnego gali z Alabamy, będzie walka o wakujący tytuł mistrza świata IBF wagi super półśredniej pomiędzy Tonym Harrisonem i Jarrettem Hurdem. Transmisja gali w Birmingham w Canal+ Sport rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę od godz. 02.00.
 
A niech sie wysraja z ta transmisja. Mialem zamiar wstac gdyby bylo na PS/Eleven a canalow niestety nie mam. Lipa w chuj. Pewnie gdyby byl Szpila i Wawrzyk to by Polsat sie zabijal o transmisje a takto ma to w pompie.
 
A niech sie wysraja z ta transmisja. Mialem zamiar wstac gdyby bylo na PS/Eleven a canalow niestety nie mam. Lipa w chuj. Pewnie gdyby byl Szpila i Wawrzyk to by Polsat sie zabijal o transmisje a takto ma to w pompie.
Tym bardziej po tej akcji z Izu na PBN. Niewykluczone, że i TVP by wystartowało do wyścigu o prawa, bo chyba oni pokazywali Szpilkę z Wilderem.
 
Rozwiniesz? Bo nie w temacie, boks mam w chuju jak cos
Izu miał walczyć z Wachem na Polsat Boxing Night, ale na krótko przed galą sztab Izu poprosił o słabszego rywala w zamian za mniejszą gażę. W rezultacie nie zawalczył w ogóle, a Polsat wpompował w niego niezły $ na promocję (Taniec z Gwiazdami itd.).

polsat pokazywal, nawet borek tam polecial
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ycie-mistrzem-swiata-pozostal-deontay-wilder/
a reszte jak mowisz maja wyjebane na izu
Aaa, bo TVP pokazywało Fonfarę, a Szpilka komentował jego walkę. Pomyliło mi się :)
 
A niech sie wysraja z ta transmisja. Mialem zamiar wstac gdyby bylo na PS/Eleven a canalow niestety nie mam. Lipa w chuj. Pewnie gdyby byl Szpila i Wawrzyk to by Polsat sie zabijal o transmisje a takto ma to w pompie.
nawin z @lugasek to ci pomoze z canalem+, on ma jakiegos fajne sposoby
 
Back
Top