Boks

na orgu pisza, ze chrisora-whyte będzie eliminatorem do pasa wbc a w 2 parze będą walczyc pulev z Peterem, jeszcze Wilder z Povietkinem( a ten ze Stivernem) nie boksowali a ci wydziwiaja
 
ale na szczęście to będzie o pas regular czyli zwykly pasek od spodni bo o wba super maja stanac do walki joshua z kliczka



Niby tak ale Briggs to może co najwyżej o pas na Wrestlemanii walczyć a nie w boksie, bądźmy poważni.
 
Niby tak ale Briggs to może co najwyżej o pas na Wrestlemanii walczyć a nie w boksie, bądźmy poważni.
jebany jakies dobre ma układy, ze się dopchal tak wysoko, ale jedno jest dziwne przecież ten pas posiada kingkong, zajebali mu pas czy jak?
 
jebany jakies dobre ma układy, ze się dopchal tak wysoko, ale jedno jest dziwne przecież ten pas posiada kingkong, zajebali mu pas czy jak?

Stracił bo nie chciał walczyć z Ustinovem.

A tak w ogóle to jebać pasy w boksie. Przynajmniej jest kilka ciekawych walk na horyzoncie : Ward -Kovalev, Smith- Hopkins, Vasyl - Walters itd.
 
jebany jakies dobre ma układy, ze się dopchal tak wysoko, ale jedno jest dziwne przecież ten pas posiada kingkong, zajebali mu pas czy jak?

On nie pokonał nawet pół poważnego rywala w ostatnim czasie, dostał to chyba tylko za to szczekanie do Kliczki, dramat.
 
Shannon "Let's go champ!" Briggs:DC:
Ja tam gościa lubię. Jego filmiki zawsze mnie rozśmieszały, zwłaszcza ten w którym Kliczersa któregoś zaczepiał z łódki albo ten gdzie Haya szukał we właściwym gymie, ale na niewłaściwym kontynencie:DC:
 
a znasz jego przeciwnika? bo ja 1 raz o typie slysze

Widziałem jedną jego walką chyba na gali gdzie w ME boksował Krasniqi, dokładnie nawet nie pamiętam. Chujowy ten Niemiec jest strasznie, łatwa robota dla Włodarczyka powinna być, typowy niemiecki balon nabity jak bokserzy od Wasyla.
 
Widziałem jedną jego walką chyba na gali gdzie w ME boksował Krasniqi, dokładnie nawet nie pamiętam. Chujowy ten Niemiec jest strasznie, łatwa robota dla Włodarczyka powinna być, typowy niemiecki balon nabity jak bokserzy od Wasyla.
z tego co widze to z nikim znanym nie walczyl oprocz Murata Gassieva z którym przegral
http://boxrec.com/boxer/617548
podrabiany niemiec z Armenii:crazy:


Name: Leon Harth
Birth Name: Levon Hakobyan
Born: 1988-05-31 (Age:28)
Birthplace: Armavir, Armenia
Hometown: Detmold, Nordrhein-Westfalen, Germany
Height: 5′ 11″ / 180cm
 
Back
Top