Boks

zdobyl pas z huckiem



później bronil z cunnighamem



usuk jest mistrzem Europy, swiata i olimpijskim w amatorce to pewnie dlatego, a tak wogole jest ze stajni K2 czyli od Kliczkow




Czkijew też miał być wymiataczem po amatorskim, a Krzychu mu urwał łeb przy samej dupie. Ja tam hajsy na Główkę rzucam
 
Czkijew też miał być wymiataczem po amatorskim, a Krzychu mu urwał łeb przy samej dupie. Ja tam hajsy na Główkę rzucam
Mimo, że moim zdaniem Główka sobie poradzi (chyba, że znowu jakieś zapalenie oskrzeli złapał czy coś) to nie porównywałbym Usyka z Czakijewem. Czakijew to techniczny ułomek w dodatku bez oznak mózgu, Usyk jest zdecydowanie lepszy technicznie, ale jak dla mnie zbyt mało doświadczony na zawodowym ringu by wygrać z Głowackim. No, chyba, że zaskoczy czymś w pierwszych 3-4 rundach. Na dłuższym dystansie Polak zyska przewagę.
 
Babska Inba:

Wywiad z Piątkowską
http://www.ringblog.pl/2016/09/13/nie-bedziecie-nudzic-sie-na-mojej-walce/

Droga Zosiu !

Po przeczytaniu ( donieśli :-) ze zostaniesz pierwsza mistrzynią swiata w boksie i ze reszta nic nigdy nie osiągnęła ..

To starsza pani chciała Ci przekazać pare informacji ...
Po pierwsze ..
Zdobyłaś kiedyś jakies mistrzostwo amatorskie ? Grali Ci hymn ?
Mistrzostwo Polski moze ? Europy ? Świata ? W czymkolwiek ?
A nie .. Zdobyłaś Mistrzostwo Śląska tylko albo aż .. Gratulacje , zawsze cos ...
Chciałam Ci przypomnieć ze kiedy Ty jeszcze bylas małym chłopcem to starsze panie traciły zdrowie w kick boxingu zdobywając wielokrotnie światowe i europejskie tytułu .
Byłyśmy prekursorkami boksu .. Mało dziewczyn walczyło . Nie było boksu amatorskiego ...
Ale ... Zosiu droga .. Walczysz w innych czasach Masz boks amatorski ! Masz całe rzesze zawodowych zawodniczek !
I co ???
Masz 9 walk . Jedna wtopilas .. 6 wygrałas z zawodniczkami z ujemnym rekordem lub debiutantami (więcej walk przegrały niz wygrały ) . No i 3 wygrałas z zawodniczkami z dodatnim rekordem ..Zuch !
Jak tak wnikliwie oglądasz Boxrec to powinnaś zauważyć ze niczym nie odstajemy.
Przeciwniczki moje w walkach o mistrzostwo .. 8 policzyłam - tylko 2 miały ujemny bilans walk .
A Zosia mówi ..
O prestiżu tej federacji świadczy fakt, z jakimi zawodniczkami Polki walczyły o to „mistrzostwo”. Były to rywalki o rekordach 3-6, 7-8, 0-3, czy 1-6.

Warto nauczyć sie czytać .. Bo leci to troche inaczej ..nie zauważyłaś ze były 9-1, 7-2 , 5-1? No nie ..

Twoja super przeciwniczka w walce o top topów 3 walki wtopiła , 2 zremisowała , 11 wygrała z zawodniczkami z ujemny rekordem lub debiutantami a 5 zuch wygrała z zawodniczkami o dodatnim bilansie walk .
No to jest walka dwóch top topów o mistrzostwo najlepszej top federacji ..

Nie sprawdziłas tez ze Twoja federacja top topów WBC wprowadziła boks kobiecy od 2005-2006 ??? Wiec nie miałyśmy szansy walczyć o jej pasy!

Przypominam ze my walczyłyśmy w boksie w latach 2000-2005 ok . Czyli jakas min dekadę temu ..

A jak robisz korespondencyjne pojedynki to mistrzynią WBC była Elisa Olson z która wygrałam w walce o mistrzostwo swiata WIBF i WIBO .

Zosiu my naprawdę cieżko zasuwalysmy i robiłyśmy dobra robotę .. Tez otwierając Tobie drogę do tego sportu ! A Ty prężysz sie na FB i gadasz głupoty .. Lepiej pokaz porządny boks w ringu !

Wiec z okazji Twoich urodzin 16 września ..
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze !
Szacunku do ludzi i więcej pokory do życia !
Pamietaj ze sport Zosiu to tylko sport ! Więcej luzu !!!

Ciocia Rylik

„Docinki Piątkowskiej? Że niby ona ma prawdziwy pas, a my miałyśmy mistrzowskie podróbki? Brak pokory, który kiedyś się zemści. Przecież ja też byłam mistrzynią Europy. Ok, może nie w tej wadze – taka gruba nie jestem. O czym w ogóle rozmawiamy?! Niech najpierw sięgnie po mistrzostwo świata w trzech federacjach, wtedy możemy. Butna, młoda laska. To jest tak jakby dzisiaj przyszedł jakiś koleś i powiedział, że pasy Darka Michalczewskiego są nic nie warte. Bo on ma jakiś tam pasek mistrza Europy. No, śmiech na sali… Gdyby nie ja i Agnieszka, ona w życiu nie walczyłaby o taką stawkę”
„Joanna Jędrzejczyk – ze swoją wolą walki – na pewno byłaby mistrzynią boksu. To zawodnicza mhui thai, ale znając jej wolę walki, z pewnością doprowadziłaby swój kunszt bokserski do perfekcji. Świetna laska, rewelacyjnie się ją ogląda! Mój mąż nie jest fanem MMA, ale o Aśkę zawsze pyta. Jak jest na służbie prosi: <Weź mi nagraj walkę Aśki, nie zapomnij>. I to jest dla mnie klasa, a nie Piątkowska. Życzę dobrze obu, bo kibicuje polskim sportowcom, ale nie lubię buty, braku pokory i braku szacunku”
 
Babska Inba:

Wywiad z Piątkowską
http://www.ringblog.pl/2016/09/13/nie-bedziecie-nudzic-sie-na-mojej-walce/

Droga Zosiu !

Po przeczytaniu ( donieśli :-) ze zostaniesz pierwsza mistrzynią swiata w boksie i ze reszta nic nigdy nie osiągnęła ..

To starsza pani chciała Ci przekazać pare informacji ...
Po pierwsze ..
Zdobyłaś kiedyś jakies mistrzostwo amatorskie ? Grali Ci hymn ?
Mistrzostwo Polski moze ? Europy ? Świata ? W czymkolwiek ?
A nie .. Zdobyłaś Mistrzostwo Śląska tylko albo aż .. Gratulacje , zawsze cos ...
Chciałam Ci przypomnieć ze kiedy Ty jeszcze bylas małym chłopcem to starsze panie traciły zdrowie w kick boxingu zdobywając wielokrotnie światowe i europejskie tytułu .
Byłyśmy prekursorkami boksu .. Mało dziewczyn walczyło . Nie było boksu amatorskiego ...
Ale ... Zosiu droga .. Walczysz w innych czasach Masz boks amatorski ! Masz całe rzesze zawodowych zawodniczek !
I co ???
Masz 9 walk . Jedna wtopilas .. 6 wygrałas z zawodniczkami z ujemnym rekordem lub debiutantami (więcej walk przegrały niz wygrały ) . No i 3 wygrałas z zawodniczkami z dodatnim rekordem ..Zuch !
Jak tak wnikliwie oglądasz Boxrec to powinnaś zauważyć ze niczym nie odstajemy.
Przeciwniczki moje w walkach o mistrzostwo .. 8 policzyłam - tylko 2 miały ujemny bilans walk .
A Zosia mówi ..
O prestiżu tej federacji świadczy fakt, z jakimi zawodniczkami Polki walczyły o to „mistrzostwo”. Były to rywalki o rekordach 3-6, 7-8, 0-3, czy 1-6.

Warto nauczyć sie czytać .. Bo leci to troche inaczej ..nie zauważyłaś ze były 9-1, 7-2 , 5-1? No nie ..

Twoja super przeciwniczka w walce o top topów 3 walki wtopiła , 2 zremisowała , 11 wygrała z zawodniczkami z ujemny rekordem lub debiutantami a 5 zuch wygrała z zawodniczkami o dodatnim bilansie walk .
No to jest walka dwóch top topów o mistrzostwo najlepszej top federacji ..

Nie sprawdziłas tez ze Twoja federacja top topów WBC wprowadziła boks kobiecy od 2005-2006 ??? Wiec nie miałyśmy szansy walczyć o jej pasy!

Przypominam ze my walczyłyśmy w boksie w latach 2000-2005 ok . Czyli jakas min dekadę temu ..

A jak robisz korespondencyjne pojedynki to mistrzynią WBC była Elisa Olson z która wygrałam w walce o mistrzostwo swiata WIBF i WIBO .

Zosiu my naprawdę cieżko zasuwalysmy i robiłyśmy dobra robotę .. Tez otwierając Tobie drogę do tego sportu ! A Ty prężysz sie na FB i gadasz głupoty .. Lepiej pokaz porządny boks w ringu !

Wiec z okazji Twoich urodzin 16 września ..
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze !
Szacunku do ludzi i więcej pokory do życia !
Pamietaj ze sport Zosiu to tylko sport ! Więcej luzu !!!

Ciocia Rylik

„Docinki Piątkowskiej? Że niby ona ma prawdziwy pas, a my miałyśmy mistrzowskie podróbki? Brak pokory, który kiedyś się zemści. Przecież ja też byłam mistrzynią Europy. Ok, może nie w tej wadze – taka gruba nie jestem. O czym w ogóle rozmawiamy?! Niech najpierw sięgnie po mistrzostwo świata w trzech federacjach, wtedy możemy. Butna, młoda laska. To jest tak jakby dzisiaj przyszedł jakiś koleś i powiedział, że pasy Darka Michalczewskiego są nic nie warte. Bo on ma jakiś tam pasek mistrza Europy. No, śmiech na sali… Gdyby nie ja i Agnieszka, ona w życiu nie walczyłaby o taką stawkę”
„Joanna Jędrzejczyk – ze swoją wolą walki – na pewno byłaby mistrzynią boksu. To zawodnicza mhui thai, ale znając jej wolę walki, z pewnością doprowadziłaby swój kunszt bokserski do perfekcji. Świetna laska, rewelacyjnie się ją ogląda! Mój mąż nie jest fanem MMA, ale o Aśkę zawsze pyta. Jak jest na służbie prosi: <Weź mi nagraj walkę Aśki, nie zapomnij>. I to jest dla mnie klasa, a nie Piątkowska. Życzę dobrze obu, bo kibicuje polskim sportowcom, ale nie lubię buty, braku pokory i braku szacunku”
piatkowska to jest fajna babka nie to co ta kurew brodnicka
@mat nie porównuj czakijewa do usyka
 
nie mogę się już doczekać walki Glowacki - Usyk, ja zawsze kieruje się zdrowym rozsądkiem i myśleniem a tutaj według mnie wygra niestety czy stety Usyk.
 
wazenie w piątek od 15:10 na Polsacie sport i news

Oleksandr Usyk będzie mógł w Polsce liczyć na wsparcie Witalija Kliczki, legendy wagi ciężkiej, a także Wasyla Łomaczenki, jednego z najlepszych zawodowych pięściarzy pojawiających się obecnie między linami, prywatnie swojego bliskiego przyjaciela.

Opiekunowie Ugonoha sami chcieli znaleźć rywala dla Izu na walkę 5 listopada
-images-stories-575-U-ugonoh_barry.jpg
Kolejne informacje w sprawie występu Izu Ugonoha (16-0, 13 KO) 5 listopada w Krakowie tylko pogrążają ekipę naszego pięściarza. Wiemy już, że panowie z Nowej Zelandii najpierw wystosowali szereg żądań do spełnienia w kwestii walki w Polsce, a po ich spełnieniu przez organizatorów wycofali się z pojedynku z Mariuszem Wachem. Dobre humory jednak nie opuszczały Kevina Barry'ego i jego towarzyszy.

Jak się okazuje, z Nowej Zelandii napłynęła propozycja, by Izu zawalczył 5 listopada w Krakowie z rywalem, którego promotor Polaka sam wybierze i przywiezie do Polski. Polsat miał więc opłacić kolejnego wesołka, którego opiekunowie Ugonoha chcieliby widzieć naprzeciw swojego boksera.

Polsat, co jasne, nie przyjął tej propozycji. Wciąż czekamy na jakikolwiek komentarz ze strony obozu naszego "ciężkiego", jak i samego Izu Ugonoha.
 
Last edited:
Izu z prawami pretendenta do pasa IBF, więc może sobie darować te oświadczenia. Za mało płacili za Wacha więc "samobójstwo", ale Joshua już będzie ok.
 
Izu z prawami pretendenta do pasa IBF, więc może sobie darować te oświadczenia. Za mało płacili za Wacha więc "samobójstwo", ale Joshua już będzie ok.
Joshua ma nabity rekord na ogorkach, nie to co Izu.
 
Chyba Izu sam nie wierzy w to co napisał. Nie lubię Kmity i całej tej świty( nie liczę redaktorów) ale kurwa wierze im w każde słowo a niestety Izu pierdoli jak potłuczony.
PS. Walka Zimnoch-Rex jak na polskie warunki bardzo dobra( jak na polskie warunki zaznaczam).
 
Back
Top