Boks

Polsat zrezygnował z gali w Rosji? W programie nic nie ma. Nie było chyba informacji że rezygnują z gali? Szkoda Lebiedieva bym obejrzał...
 
BRIGGS NA MISTRZA!!! LETS GO CHAMP!

PS. HAYE GO ZNOKATUJE BRIGGS NIESTETY ZA WOLNY NA NOGACH, MOZE TE 10 LAT WCZESNIEJ.
Champ po prostu nie chce pokazywać swojej obecnej formy w walkach z bumami. Haye'a obleci jak kanarek.
LET'S GO CHAMP!!!
 
Walki Haye'a i Briggsa przemilczą bo ze sportem to niewiele miało wspólnego. Świetny występ w Rosji zanotowali Lebiediew - zdemolował Ramireza i Biwol, waga półciężka może wyrosnąć na mistrzostwa Rosji. Przypominam że dzisiaj w nocy fajna gala w USA z udziałem Lary, braci Charlo oraz Szumenowa czy BJ'a Floresa. Transmisja na C+sport od 3.00.
 
Co wy macie z tym Sportem tak samo jak kaprysy z Popkiem w KSW ja tam łubie takie cyrki. A sport w dzisiejszych czasach zmienił się w biznes.
 
Co wy macie z tym Sportem tak samo jak kaprysy z Popkiem w KSW ja tam łubie takie cyrki. A sport w dzisiejszych czasach zmienił się w biznes.

Ja nic do tego nie mam, w przypadku Popka sprawa jest, wchodzi freak, wiem o tym, siadam i oglądam. Ale jak jest bałwan taki jak Briggs biegający od konferencji do konferencji i drze ryja "let's go champ", a potem obija totalnych ogórków żeby tylko wejść do 15 rankingu i wyżebrać sobie jakąś kasową walkę to mi się niedobrze robi. Haye dzisiaj po prostu dostał leszcza, ale miał nabity rekord, więc przypadek typowy dla boksu.
 
Nadrobiłem walki i powiem tak.
Haye - nieźle wyglądał na tle zawodnika, który nie wyprowadzał ciosów. Nie widzę go w pojedynku z Antkiem J.
Let's go champ - żenada. Wyjdzie do past prime Haye'a i ten go zabije. Wolny, nogi nie nadążają, słabo. Widać, że trochę już na tym ringu zebrał.
Lebiediew - świetny występ, co mi się rzuciło w oczy to sędzia, który tak jakby się bał rozdzielić zawodników. Niepewny, wahał się kiedy przerwać...
 
Back
Top