Boks

Ale Adamek odstaje szybkościowo, starcie z Glazkowem to nie był wypadek przy pracy. Czas kończyć kariere Tomek
 
linki są na poprzedniej stronie, wystarczy kliknąć i oglądać.



jeszcze trochę a Szpila by leżał, znowu pajacuje bez trzymania gardy.
 
92-98 totalna przesada. Ogólnie słaba walka w wykonaniu Adamka. Góral nie był sobą, brak serii, mimo tworzenia presji mało solidnych akcji. Strasznie lubię Tomka, ale czas chyba kończyć karierę...
 
No i festiwal underdogów zakończony. Dobrze, że skuszony tendencją puściłem coś na Szpilkę tuż przed walką.



NZP5Hz6.png
 
Adamek już powinien odpuścić, niech zrobi pożegnanie u Najmana i odejdzie na emeryturę.



a Szpilka jeszcze długa droga przed nim.



lecz znając Polsat pewnie zrobią super rewanż, oczywiście w PPV...
 
Adamek wyglądał jak wiadro łajna. Pomijam juz to że zwyczajnie wstyd przegrać ze Szpilka takiemu zawodnikowi.



BTW, interesujaca kondycja Szpilki, i jej mega progres - ciekawe co koksi
 
Brawo dla Szpilki ale Adamek znów potwierdził że ciężka to nie jego kategoria... Szpilka przede wszystkim zaskoczył że był szybszy od Tomka
 
Szpilka wygrał to respektem, którego nie okazywał. Świetny plan, na zimno. U mnie 97:94, ale jaka to różnica. Adamek zrobił swoje dla boksu, w ciężkiej już nie ma co dalej szukać. Szkoda to mówić, ale czas na niego, bo raczej nie zechce zbijać niżej. Tam już zdobywał wszystko co chciał.



Szpila oby tak z walki na walkę robił różnicę i zobaczymy...ale jak piszę na chacie,zawsze będzie tym mniejszym w ciężkiej, a to może być problem by dojść w pobliże szczytu bądź na sam szczyt.
 
Szkoda Adamka, ale Szpilka był zdecydowanie lepiej przygotowany do tej walki fizycznie, technicznie i psychicznie i to było widać. Tomek już sie zapisal na kartach historii i teraz najrozsadniejszym krokiem byloby zakonczenie kariery.
 
Szpilka wygral i absolutnie zasluzone brawa dla niego. Wszystkim podochoconym piewca jego talentu radze jednak zachowac daleko posunieta wstrzemiezliwosc. Wygral z Adamkiem, ktorego zawiodly nogi i ktory sam sie o nie potykal. Doslownie, nie w przenosni. Dobre propozycje pewnie sie pojawia, ale poprzeczka zawisnie znacznie wyzej. Moim zdaniem za wysoko.
 
Młody Wilk tak jak zapowiadał wysłał Starego Lisa na odpoczynek. Mimo dużej sympatii do Tomka to chciałem, żeby tą walkę wygrał Artur. Adamek to nie jest już ten sam Góral jak sprzed laty kiedy zasypywał oponentów ogromną ilością serii, które przynosiły mu wygrane walki i sukcesy. Czas odejść. Wielkie podziękowania za te wszystkie lata:-)



Szpila pokazał, że potrafi panować nad emocjami w ringu i tym razem skupił się na reazlizacji założeń taktycznych. Dodatkowo świetne przygotowanie fizyczne i dynamika sprawiły, że słynący z jak dotąd niesamowitej szybkosci Adamek było pod tym względem daleko w lesie w stosunku do Artura. Wyciągnał wnioski po Jennings'ie i wygrał zasłużenie. Życzę powodzenia w dalszej karierze.



Jeśli chodzi o resztę pojedynków to zawiódł mnie Grzesiek Proksa a jednocześnie mile zaskoczył Sulęcki. Bardzo dobrze poradził sobie z dużo bardziej doświadczonym przeciwnikiem i obnażył jego słabości. Grzesiek niech przemyśli dalsze starty bo ewidentnie to nie ten sam bokser.



Warty odnotowania szybki KO Syrowatki. Cieszył się niesamowicie bo wykonał dobrą analizę przeciwnika i wykorzystał bład Chudeckiego bezlitośnie. Wszystkich walk nie oglądałem ale gala na plus.
 
Adamek, czas kończyć. . . Szpilka mimo, że wygrał imo chuja osignie w ciężkiej i nie ma się co jarać wygraną nad nazwiskiem Tomka, bo niestety jak zauważyła większośc, a co jasne jest już od jakiegoś czauś Adamek, to już nie ten Adamek co kiedyś.
 
Gala udana, podobała mi się ;) Brawa dla Sulęckiego, a także Sołdry za mega niespodziankę i super walkę ! A także mówicie sobie co chcecie ale duże brawa dla Szpilki. Jest jaki jest, ale wygrał z mega zawodnikiem dwukrotnym mistrzem świata i to jest coś. Tak wiem, to już nie ten sam Adamek co zresztą było dla mnie jasne od jakiegoś czasu. Na Artura mało kto stawiał, a on wygrał tą walkę bardzo pewnie i za to wielkie brawa. Nie uważam że jest to materiał na mistrza świata, ale jeżeli nadal będzie pracował jak to miało miejsce w przypadku przygotwań do tej walki to myślę że dostarczy nam jeszcze sporo emocji.
 
Niezła walka Szpilki, któremu pierwszy raz kibiciwałem. Już po obejrzeniu ważenia postawiłem na niego kasę, było widać że jest w formie w przeciwieństwie do Adamka. Jarać to się nie było co jak Adamek wygrał z emerytem Gołotą ale teraz to spore osiągnięcie Artura i należą mu się brawa mimo że mistrzem to on nie będzie.
 
Szpilka w formie, wyciagnal lekcje po porazce widać. Adamek w tej walce porownując do formy sprzed trzech lat to tragedia, jak emeryt wygladał, czas konczyć panie.







PS dzieki za linka do sopcasta, jakosc świetna a zacięło się może tylko raz przy poczatku.
 
Szkoda mi Adamka, bo liczyłem ze wygra i pójdzie założyć kapcie. Tak czy inaczej Szpilka póki co nie ma co szukać za oceanem.
 
Adamek przegrał ta walkę przygotowaniem fizycznym, niestety ale w tym wieku trzeba widocznie zapierdzielać ciężej żeby dorównać do solidnych prospektów typu Szpilman,
 
Chłopak ma 25 lat więc tak jak napisałem jest solidnym i perspektywicznym prospektem, jeszcze na spokojnie jakies 10 lat na ringu przed nim, może osiągnąć jeszcze dużo, na pewno bedzie blisko walki o pas za jakiś czas.
 
Back
Top