Boks

Ulubieni bokserzy: Andrzej Wawrzyk, Mateusz Masternak, Miguel Cotto



Dziękuję :)



Chciałem byście wiedzieli o tym :)



Teraz mnie zrugajcie ostro za to że takie komenty powinienem dawać do HP :)
 
:-)



out.php
 
Tylko nie rewanż z Gołotą! byłoby tak samo jak w pierwszej walce, a ze Szpilką to by ta gale dobrze "nakręcili" w tv
 
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=33502:bokser-zawieszony-za-udawanie-nokautu-ktorego-nie-byo&catid=58:video



Świetny aktor :) he he
 
tymczasem Adamek poleciał w rankingu IBF na 11 miejsce, żeby mu się ta odmowa walki z Pulevem nie odbijała czkawką
 
Boksem nie interesuje sie jakos specjalnie ale jak dla mnie to ten Szpilka jest strasznie drewniany
 
Szpilka raczej teraz nie zawalczy z Adamkiem, raczej będzie to Gołota, skoro Szpilka ma walczyć z Zimnochem niedługo.
 
Znow odblokowali bilety na plyte, myslalem ze zmniejszyli ceny, ale nic z tego. Na 8 dni przed galą plyta praktycznie cala dostepna, ktos chetny wydac 8 stowek za 30 rzad na plycie? hehe
 
To, że Adamek będzie walczył w Polsce, nie musi od razu oznaczać, żę będzie walczył z Polakiem.







Adamek nie otrzymał oferty od Polsatu




Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) zrezygnował z walki eliminacyjnej do tytułu mistrza świata IBF wagi ciężkiej na rzecz lepiej płatnego pojedynku organizowanego w Polsce. Na razie jednak tajemnicą pozostaje z kim "Góral" miałby się zmierzyć nad Wisłą.



W rozmowie z "Super Expressem" szef sportu w telewizji Polsat Marian Kmita
zdradził, że jego stacja nie składała Adamkowi żadnych propozycji. O ofertach dla pięściarza z Gilowic nie słyszał także związany z telewizjami nSport oraz Canal+ Krzysztof Zbarski
.



Tajemnicza propozycja dla Adamka ma zostać ujawniona w ciągu najbliższych tygodni. Ostatni raz były mistrz świata dwóch kategorii wagowych boksował w grudniu, pokonując niejednogłośnie na punkty Steve'a Cunninghama.




http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/24664-adamek-nie-otrzymal-oferty-od-polsatu
 
Nie wiem co Adamek kombinuje ale dziwne są te ruchy z jego strony. Czyżby ta oferta miała coś wspólnego z walką Gołota vs Saleta ...



Nie od dawna wiadomo, że Adamek leci na kase i kolejna walka z Gołotą (w lepszej formie niż w ich I walce) sprzedałaby się w Polsce ponownie bardzo dobrze.



Nie jestem fanem takiej walki i nie chciałbym aby do tego doszło ale Tomek najwidoczniej woli iśc bezpieczną opcją, w której dużo zarobi i ponadto nie dostanie łomotu (w razie konfrontacji z Kliczką). Jak można rozumiec ten ruch zrezygnowania z walki o miano pierwszego pretendenta w walce o pas IBF kat ciężkiej ... ? Że niby kasa się nie zgadza, Pulev chce zarobić na Adamku bo sam nie jest rozpoznawalny, w Stanach nikt go nie zna ... Gadanie ...



Po jakiego ciula było gadanie w 2012r, że pod koniec 2013r zawalczy z Władem ... ? Chyba, że Adamek ma przeciek od starszego brata, że niedługo kończy kariere i zostanie wakat w WBC.



Areola, Banks, Fury, Haye, Price, Solis,Stiverne itd



Chętnych jest wielu a nie wydaje się aby Adamek, który jest 11 w WBC dostał walkę o pas.



Najbardziej rozsmiesza mnie to

Adamek: Ktoś widział pismo od Kliczki, że będzie na pewno walczył ze zwycięzcą walki Adamek - Pulew? Ja nie. Może zawalczy w ciągu roku, może nie zawalczy nigdy. Taka jest prawda - to zależy tylko od niego.


Już widzę jak Vitek bądź Wład dają Adamkowi szanse walki o pas. Niby z jakiej racji. Dlaczego akurat Tomkowi jak w IBF i WBC jest na 11 miejscu. Dlaczego Wład wybiera sobie teraz takich rywali jak Pianeta, Solis, Ortiz bądź Oquendo. Nie chcą tyle kasy co Adamek, Powietkin, Fury i Wład spokojnie zgadza sie na takie warunki. Przypomnijmy sobie ile Tomek musiał wygrać walk zanim dostał walke o pas ? Kazdy widział walke Adamek vs Kliczko i czy ktos daje jakies szanse Polakowi w rewanzu badz w pojednyku z Władimirem ?



Nikt...?



Jakby Adamek nie chciałby wydoić Kliczków co do dolara to powiedziałbym, że walka jest mozliwa bo Kilczko zaakceptuje nie wygorowaną oferte z obozu polskiego.



Podsumowując. Adamek jeśli chce zawalczyć kiedykolwiek z Kliczkami musi zejść z ceny badź opamiętać się i wziąć walki z Furym,Pulevem,Hayem, Arreolą i oczywiście je wygrać.



[strike]Ale też jest druga sprawa. Tomek uświadomił sobie, że jego prime minął i do Kliczki nie ma co startować tylko wygrywać łatwiejsze walki za grubą kase właśnie w Polsce.



np. Gołota, Szpilka, Wach. Ludzie to kupią.[/strike]



Oby nie :-)
 
Ja pierdolenia Adamka już od dłuższego czasu nie mogę słuchać. Ciężko mu kibicować, jeśli czyta się jego wypowiedzi i doniesienia na jego temat.
 
http://www.mma-core.com/videos/boxing/Kimbo_Slice_Not_Exactly_Steamrolling_Toward_The_Heavyweight/10049390 co za walka


1!!
 
Chyba zartujesz z ta kolejna walka Adamka z Golota VoRaNek. Golota juz ledwo co mowi. Trudno sie dziwic. Kazdy tak by mial jakby tyle razy dostal w leb. Adamek to juz nie jest w tej formie co jeszcze 1-2 lata temu ale Golota to juz totalny emeryt. Z takim Saleta jeszcze moze posparowac (bo walka bym tego nie nazwal) ale z Adamkiem mogloby dla niego sie zle skonczyc. Watpie tez zeby ludzi interesowala kolejna pseudo walka z Golota.
 
Up

Nie jestem fanem takiej walki i nie chciałbym aby do tego doszło


Zauważ, że w takiej walce nie chodzi o to co ten pojedynek może dać jednemu bądź drugiemu.



To jest biznes :-)



Jeśli Gołota zaprezentuje się dobrze jak na swój wiek i długi rozbrat z boksem a w dodatku pokona np. Salete przez KO to zainteresowanie na pewno będzie.



Choć jak mówie, nie jestem zwolennikiem tej walki.
 
Jeśli by doszło do rewanżu Gołoty z Adamkiem to oczywiście żeby się dobrze sprzedała, zwłaszcza po zwycięstwie nad Saletą.
 
No to juz wiemy komu w przyszłym tygodniu będzie kibicował Adamek



Tomek mógł zrezygnowac z walki z Pulevem bo myśli pewnie tak : Gołota = łatwa ka$a
 
nie wydał bym 8 stow na galę ufc a dopiero na taka galę gdzie walczyć będzie dwóch emerytów, zdrowo przesadzili z tą ceną za bilet
 
Szykuje się gorący maj !



Floyd pewnie wygra niezależnie od porzeciwnika, a tu bym stawiał na Alvareza
 
Back
Top