Boks

Za niedługo oficjalnie ogłoszą, Guerrero to mistrz interim i jest zobowiązany floyd z nim walczyć


O czym Ty mówisz?? Floyd z nikim nie jest zobowiązany walczyć, bo On sam dobiera sobie przeciwników, a federacje to moga mu podskoczyć, bo i tak mają duży zysk z jego występu jak jest Ich pasek na szali (chodzi głównie o WBC). Mówisz jakbyś nie znał realiów. Ciekawi mnie również to skąd Ty to wiesz, że niedługo ogłoszą ten pojedynek właśnie. Zabawne, bo póki co nawet sam Dan Rafael nic o tym nie pisał...Widocznie masz lepsze informacje od Niego.
 
Floyd sam wybiera rywali i wybrał Roberta.



Na tej samej gali wystąpi Alvarez, ale z innym przeciwnikiem niż FMJ.







Afolabi vs Huck III 2 Marca.
 
Teraz zmieniasz zdanie, że to Floyd wybiera sobie rywali?? Dziwne, bo wcześniej napisałeś zupełnie coś innego.



I dalej nie wiem skąd taka informacja, co więcej mówisz, że niedługo potwierdzą...Widocznie masz numer do Haymona :-)
 
Walka z Guerrero jest już od dawna wspominana i tylko on był brany pod uwagę obok Alvareza.



Floyda rywale są wybierani przez niego i jego team, który planuje dużą gale jak w zeszłym roku. Nie od dziś wiadomo, że Money ma dobre kontakty z WBC i zarówno Guerrero jak i Cynamon mają "zielone pasy".



Wystarczy śledzić zagraniczne strony.



jak np:



http://boxrec.com/show_display.php?show_id=661760
 
Czekałem na to :D



Na podstawie tego, że wspominano Guerrero jako potencjalnego rywala FMJ oraz tego, że statystyczna witryna boxrec podaje tą walkę na maj masz czelność mówić, że ta walka jest "raczej potwierdzona i niedługo to potwierdzą"??



Ośmieszasz się chłopie. Wiesz jak jest traktowana przez ekspertów w USA (mam tu na myśli samych bokserów, promotorów, dziennikarzy czy po prostu kibiców, którzy oglądają często boks) witryna boxrec? Widocznie nie wiesz. To ja Ci powiem. Nikt jej nie traktuje na serio w tego typu informacjach. Nie mniej dla Ciebie jak widać to wyrocznia. :-)



Może i ta strona nie jest o boksie, ale wypadałoby tutaj na forum podawać rzetelne informacje. Przemyśl na następny raz czy to co podajesz jest potwierdzone, bo wprowadzasz innych w błąd.
 



Odbyło się oficjalne ważenie przed jutrzejszą galą w Betlejem w USA. Tomasz Adamek (47-2, 29 KO) wniósł na wagę 223 funty (101.1kg) i okazał się prawie 20 funtów cięższy od Steve'a Cunninghama (25-4, 12 KO), który na wadze zanotował203.5 funta (92.3kg). Waga Polaka mieści się w granicach określonych przez jego trenera po pojedynku z Witalijem Kliczko (wtedy Adamek ważył 216 funtów). Przed walką z Travisem Walkerem "Góral" był o funt lżejszy niż dzisiaj, przed pojedynkiem z Eddiem Chambersem Adamek ważył 3 funty więcej.







Na ważeniu przed inną ciekawie zapowiadającą się walką w wadze ciężkiej, zwycięzca Prizefightera Tor Hamer
(19-1, 12 KO) wniósł na wagę 221 funtów
(najmniej od 2010 roku), z kolei jego przeciwnik - Rosjanin Wiaczesław Głazkow
(13-0, 9 KO) okazał się o 0.5 funta cięższy, ważąc 21.5 funta
.







Wkrótce na boxing.pl zdjęcia z dzisiejszej ceremonii.








Boxrec podałem tylko jako przykład, jak będzie oficjalnie to zobaczymy.
 
Przykład??



To skoro tak jest to podaj mi inne przykłady, które podają, że ta walka będzie miała miejsce.



Przykład boxrec jest bardzo nierzetelnym przykładem. Proszę o inne.
 
Zaufane źródła serwisu BoxingScene.com donoszą, że obozy Floyda Mayweathera (43-0, 26 KO) i Roberta Guerrero (31-1-1, 18 KO) są bliskie podpisania kontraktu na walkę, do której miałoby dojść 4 maja w Las Vegas. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej, a jego stawką ma być tytuł federacji WBC należący do "Moneya". Guerrero od czasu lipcowego zwycięstwa nad Selcukiem Aydinem, jest w posiadaniu tymczasowego pasa WBC.







Starcie z Guerrero (o ile do niego dojdzie), będzie dla Mayweathera pierwszą walką od czasu zwycięstwa nad Miguelem Cotto, które odbyło się 5 maja. "Duch" w tym roku wszedł na ring dwukrotnie, pokonując opórcz wspomnianego Ayidna również Andre Berto.
 
O której godzinie planowany jest pojedynek Adamka? Bo zapewne transmisja na OS od 22 obejmuje wszystkie walki?
 
Na Orange podają, że gala od 22 do 24, także Tomek pewnie wejdzie gdzieś o 23.30 do ringu, ale to tylko moje przypuszczenia.
 
Adamek około 23 ma zawalczyć. Obejrzę całość, nie aż takie długie. Myślę, że Cunn będzie na deskach, inne rozwiązanie uważam za sensacyjne.
 
tu z ważenia Adamek-Cunn

AOZ4RyukwWU[/media]/a/ppa tu wspomniany Charr/ppa href=]

a reszta rozpiski tego eventu w Betlejem to chyba tajemnica hehe

za cholerę nie mogę nic poszukać

edyta:

Saturday, December 22 2012 in Bethlehem, Pennsylvania NBC
Tomasz Adamek vs. Steve Cunningham
Tor Hamer vs. Vyacheslav Glazkov

jedyne info jakie udało mi się znaleźć, teraz doceniam przycisk rozpiski na mmarocks:-)
 
Back
Top