Bohater na którego wciąż czekam...

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
gladiator_In_Chains.jpg


Odpalam DVD. Po raz kolejny • Gladiator • . Lubię ten film. Co jakiś czas do niego wracam. Nie pytajcie mnie dlaczego. Rzymski generał Maximus pada ofiarą wielkiego spisku. Fikcja, ale nie do końca. Prawie wpada w zasadzkę, zgotowaną przez podłego i nikczemnego Commodusa. Krew, strach, śmierć. Piekło na ziemi! Mimo wielu przeciwności dąży do osiągnięcia celu. Do Zemsty. Podobnie jak pewien strongmen, którego nazwiska, aż boje się wypowiadać na głos. Czekam cierpliwie, kiedy jego plan się spełni, i jak na końcówce wspomnianego filmu zobaczę prawdziwy epicki pojedynek...

...Gdy kończę pisać tego posta siedzę w fotelu i zajadam się orzeszkami ziemnymi. Nic tego nie zwiastowało, ale jeden orzeszek upadł mi na podłogę. Zdenerwowałem się. Naprawdę nie jest mi teraz do śmiechu. Dramaturgi całej sytuacji dodaje okno, które jest lekko uchylone, a na dworze kropi. Do cholery! Chyba muszę odstawić browar i schylić się po tego pieprzonego orzeszka. Wyrzucić go do śmietnika, a później zamknąć okno. Przeżywam istny dramat!
 
-



Temat przesada, to nie blog ze zwierzeniami tego typu...



"DodajĘ okno" - gdzie je dodajesz?



Musisz mieć syf na ziemii, bo teorytecznie upadek na podłogę nie powoduje istotnego zagrożenia dla organizmu człowieka. Więcej bakterii masz na samych rękach, którymi jesz :)



+



Chodzisz na korki z polskiego chyba, bo i tak stylowo lepiej to wygląda:D



Film zajebisty, ale teraz trochę mi zbrzydł...Dzięki :-|
 
myslalem, ze nikt nie odpisze :) solone. poleca Ewa Wachowicz - tak jest napisane na opakowaniu.
 
mialem zamiar opisac sylwetke pewnego zawodnika z rekordem 0-0, ale boje sie.... bo on grozi sadem, jak sie uzywa jego nazwiska. to tylko taka mala zlosliwosc.
 
czemu służy ten post? Oprócz fragmentu 'odpalam DVD' nie ma żadnego związku z MMA :P
 
KUR*A PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU. TO NIE JEST PIEPRZ*NY BLOG KOKOSA. TO JEST FORUM O MMA NIE O ORZESZKACH MATOLE.
 
Móglby ktoś wyjaśnić co jest temu kokosowi.Temat Bazelaka przemilcze bo ten facet to dno kąpletne.
 
Back
Top