Bob Sapp vs Alexandru Lungu - WIDEO

Było w innym temacie. Cześć.



Ale zeby nie było smutno to forma Bobika jest żałosna od [strike]dłuższego czasu[/strike] zawsze.
 
Oj Mirek, Mirek. ...Ale oki . Byc może pojedynek gigantów zasługuje na osobny temat. .? Sapp już dawno wpada po kasę tylko.
 
IMHO nie ma sensu zaglądać do tematu o zadymie na ważeniu, żeby obejrzeć walkę ; ) .
 
Sapp jest chyba jedyną opcją na jakąkolwiek odbudowe Pudziana w oczach Kowalskich w przypadku porażki z Thompsonem :D
 
Sapp w każdej walce wygląda jakby debiutował w K1 czy MMA, zamiast wykorzystać choć trochę swe doświadczenie.
 
Sapp wyglądał nie najgorzej ja bym go chętnie zobaczył na KSW w super walce z Thompsonem:)
 
największe emocje przeżywałem przy wejściach zawodników do ringu... :-)
 
Zaniedługo nie będzie już takich państw w których Bob nie przegrał z tamtejszym "bochaterem" i jak to ktoś już napisał - ulubieńcem publiczności. Po jego zachowaniu przed/w trakcie/po walce widać że to już tylko show man który jeździ po to by przegrywać, by tubylcom pokazać że ich Dawid pokonał Goliata. Swoją drogą nie kapuje jak on może tak bać cię zadawać ciosów podczas walki, chowa się jak dziewczynka. To nie Bob sprzed ośmiu lat! Oj nie! ;p
 
Zmieniam zdanie co do mojej walki marzen z pudzianem.Juz zamiast Sappa chce zobaczyc pudziana z Minową
 
Ta walka to parodia. Sapp dla zwycięzcy Saleta vs Najman na MMA Attack 2. W sumie to pomysł możliwy do realizacji :D
 
Back
Top