1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

BJ Penn odpowiada Cesarowi Gracie! Mówi również o Walce z Diazem i o emeryturze.

Discussion in 'Forum MMA' started by Lucifer oO, Nov 11, 2011.

1. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790

Źródło: http://bjpenn.com/news/2011/11/11/exclusive-penn-breaks-his-silence-addresses-diaz-fight-retirement-talk-cesar%E2%80%99s-offer-and-more-7807.html

2. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    redaktor Lucifer :) mam nadzieję ,że nie boisz się tego ,że znajdziesz się na głównej ;)

Dobry ,konkretny wywiad BJ. Mam nadzieję ,że odpocznie porządnie i wróci na tron.

3. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Redaktora na stronie mamy jednego i niech tak zostanie :P Ja tu tylko tłumaczę. No i zamiatam też czasem...

Mnie osobiście wywiad zaskoczył, bo nie spodziewałem się takiej odpowiedzi ze strony BJa, ale cóż może druga strona za bardzo chciała co go w jakimś stopniu odstraszyło. Jaki by to nie był powód szkoda, bo uważam że obie strony mogły czerpać garściami od siebie lekcje wzajemnie.

4. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Mi się wydaje ,że BJ chciał uciąć spekulacje ,żeby mieć po prostu święty spokój. A co stanie się jak weźmie nastepną walkę to nie wiadomo.

Ja również liczę na to ,że jednak jeszcze się połączą i będziemy mieli z tego powodu wiele radości jako kibice

5. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    No z tego co mówił w wywiadzie raczej nie zapowiada się na taki rozwój sytuacji, przynajmniej nie w najbliższym czasie. Mimo sympatii do Cesara Gracie, najwyraźniej ma jakieś gorzkie żale do Diaza, skoro zaznaczył że jego zachowanie mu się nie podobało i ogólnie podczas całego wywiadu robił delikatne najazdy na Nicka. Oczywiście nie krytykuję tutaj BJa bo Diaz faktycznie czasem zachowuje się jak jełop, no ale taki już ma charakter że daje się ponosić emocjom i BJ nie powinien się tym przejmować ale najwyraźniej jest inaczej.

Jedno jest pewne, jeśli ma ochotę wracać to musi coś zmienić bo to co robił do tej pory straciło najwyraźniej termin ważności.

6. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ja to widzę tak, BJ robi sobie rok przerwy, cieszy się życiem, nowonarodzoną córką ,żoną i spokojnym mijaniem czasu.

Potem bierze się w garść i poważnie zaczyna rozważać ofertę Cesara (trenerwa mistrze UFC w WW), po krótkie analizie za i przeciw dogaduje się z nim. Zaczyna trenować słuchając rad teamu Cesara by po roku i 3 miesiącach powrócić do octagonu :) Potem stacza wygrywa jeszcze trzy walki (oczywiście w LW) i dochodzi do walki o tytuł z Cowboy'em ;)

7. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Nikt nie zabrania Ci żyć marzeniami :D Ale nic nie wskazuje na to żeby miało dojść do współpracy między nimi, a ten wywiad wręcz temu zaprzecza.

8. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    no BJ nawet potwierdza swoje stanowcze nie ale przecież niedawno kończył też karierę ;)

9. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Good point :P Zobaczymy jak się to rozwinie, oby podjął mądrą i słuszną decyzję.

10. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Dobra robota Lucifer! Dzięki!

11. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    591
    Punkty:
    1,790
    Bj chyba nadal jest lekko rozbity i wypalony sądząc po końcówce wywiadu

12. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil Vale Tudo
    Championship

Komentarze:
    25,815
    Zdobyte Lajki:
    27,998
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Wielkie dzięki za wywiad.

BJ to bardzo mądry gośc i jeszcze go zobaczymy w klatce.

13. M10B11

M10B11 Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    213
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Walka to jedyny sport w którym koleś który nie jest tak dobry jak Ty wciąż może Cię pokonać • Dlaczego? Bo chce tego bardziej.

Share This Page