Bitcoin

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Zapraszam do dyskusji, warto inwestowac w ten srodek platniczy?
Bo widze z dnia na dzien kurs w gore idzie i nie zamierza przestac.
 
Ja nawet chciałem z ciekawości drobną kwotę zainwestować, ale szybko mi przeszło. Zainstalowałem sobie portfel a potem jak na jakimś kantorze chciałem kupić BTC za PLN to przy rejestracji trzeba było przesłać skan dowodu + jakiegoś rachunku w celu weryfikacji tożsamości i adresu. Stwierdziłem, że to pierdolę i olałem temat.
 
Warto, kupiłem za 50k zł i jestem do przodu już jakieś 20k ale czekam nadal na kolejny wzrost.
 
Mój ziom kupił 2 bitcoiny po 500zł sztuk jak były... Gadałem z nim w weekend, póki co jeszcze dokupuje, a ja się wkuriam, że jak o tym wspominał kilka lat temu, to nie kupiłem.
 
Aktualnie warto się wstrzymać bo jest wysoki pik i pompowanie, niedługo powinien spaść i kupować w dołku. Warto też zainteresować się altami, ostatnio LTC skoczyło z poziomu 300zł do 1100, wyobraźcie sobie minę mojego szefa który rok temu zapomniał sprzedać te LTC gdy były po 15 zł i tydzień temu zorientował się że ma ich 90 w portfelu. :-) Przy okazji, niedługo kończę pisać bota do handlu na giełdach bitcoinowych, więc z góry zapraszam chętnych do testowania. :)
 
Aktualnie warto się wstrzymać bo jest wysoki pik i pompowanie, niedługo powinien spaść i kupować w dołku. Warto też zainteresować się altami, ostatnio LTC skoczyło z poziomu 300zł do 1100, wyobraźcie sobie minę mojego szefa który rok temu zapomniał sprzedać te LTC gdy były po 15 zł i tydzień temu zorientował się że ma ich 90 w portfelu. :-) Przy okazji, niedługo kończę pisać bota do handlu na giełdach bitcoinowych, więc z góry zapraszam chętnych do testowania. :)
no tak lepiej sie bawić w dołki a potem płacz i zgrzytanie zębów że bitek wzrósł a się nie kupiło
alty takie jak litecoin zyskują głównie przez zapchaną sieć bitka, wejdzie lightning network to kasa spłynie ładnie do bitka z powrotem
Jak ktoś będzie umiał przetrzymać przez co najmniej rok to można imo teraz wchodzić
 
Oglądałem wywiad z Jordanem Belfortem powiedział że ta bańka szybko pęknie
Na przyszłość Bitcoina ma wpływ zbyt wiele rzeczy, żeby to teraz przewidzieć. Chyba że ktoś ma informacje zza kulis.

To tylko jedna opinia, jak kropla w oceanie. Jedni wieszczą spadek, inni dalszy wzrost więc samemu trzeba zdecydować czy warto ryzykować.
 
Ja nawet chciałem z ciekawości drobną kwotę zainwestować, ale szybko mi przeszło. Zainstalowałem sobie portfel a potem jak na jakimś kantorze chciałem kupić BTC za PLN to przy rejestracji trzeba było przesłać skan dowodu + jakiegoś rachunku w celu weryfikacji tożsamości i adresu. Stwierdziłem, że to pierdolę i olałem temat.

To tak samo jak i ja.
 
comment_JdwdLmilRUJ3x0qULjdC7GXesVxuyfJ2.jpg

:rutekajak:
 
Do odważnych świat należy ;)

Ja zrezygnowałem, jak przeczytałem, że jedna z największych giełd drukuje sobie ile tylko chce swojej waluty, za którą można kupić BitCoiny ;)
Przecież oni sami mogą go pompować ile tylko chcą ;)
 
Back
Top