Bilety na UFC w Polsce od 200 złotych?

Dla mnie bilety moga byc nawet od 1000zl.Jak przeczytalem,ze UFC bedzie w Krakowie to podekscytowalem sie niesamowicie.Wiedzialem,ze bede na gali w krakowie.Po zobaczeniu rozpiski buhnalem smiechem i stwierdzilem,ze nie warto jechac do Krakowa.Jezeli bilety beda od 200zl to mam nadzieje,ze ta gala bedzie niewypalem.Traktuja nas gorzej niz scierwo.Cro cop vs Gonzaga main eventem?Z czym do ludzi.Jak dla mnie UFC bierze przyklad z KSW i mysla,ze wcisna na rozpiske slabiakow a i tak Janusze sie zleca na sam znaczek UFC.Tracic czas i pieniadze na dojazd a nastepnie 200zl za bilet na jakas marna gale to nie dla mnie.
 
Oczywiście zaraz będzie argument, że to nie słaby fight card i ceny z kosmosu będą przyczyną ewentualnej klapy tej gali a "hardkorowi fani". Na chwilę obecną to nam trochę serwują gówno w markowym papierku.
 
Jeżeli cohones może być traktowane jak papierek lakmusowy społeczeństwa, to zachęcam jechać na galę w Polsce, bo będzie to pierwsza i ostatnia impreza zorganizowana przez UFC w naszym kraju. Także macie okazję uczestniczyć w historycznym wydarzeniu.
 
Dla mnie moze to byc pierwsza i ostatnia gala UFC w Polsce(bardzo mozliwe).Jak wyzej Bronson wspomnial jest to gowno w ladnym papierku.Wole nie pojechac i pokazac UFC,ze gowno to moga sprzedawac innym a nie mi. To czy bedzie na gali 5 tys osob czy pelna hala jest mi to zupelnie obojetne.
 
Dla mnie moze to byc pierwsza i ostatnia gala UFC w Polsce(bardzo mozliwe).Jak wyzej Bronson wspomnial jest to gowno w ladnym papierku.Wole nie pojechac i pokazac UFC,ze gowno to moga sprzedawac innym a nie mi. To czy bedzie na gali 5 tys osob czy pelna hala jest mi to zupelnie obojetne.
Bo najważniejsze to wspierać to co tyle lat oglądaliśmy tylko w telewizji i marzyliśmy, żeby kiedyś do nas zawitało...
 
Jak widac rzeczywistosc jest brutalna a w tym przypadku gowniana.Wystarczy mi codzienne oddawanie go na kibelku.Wybacz ze scat mnie nie podnieca.Jedyna godna walka tej gali to Janek w starciu z Manuwa.
 
Jeżeli cohones może być traktowane jak papierek lakmusowy społeczeństwa, to zachęcam jechać na galę w Polsce, bo będzie to pierwsza i ostatnia impreza zorganizowana przez UFC w naszym kraju. Także macie okazję uczestniczyć w historycznym wydarzeniu.
spoko, wychodzi w takim razie po 100 zł za galę (stówa za pierwszą, druga za ostatnią) #sucharcodzienny
 
Niesamowicie bawią mnie głośne komentarze, że gala się sprzeda, bo MNÓSTWO OSÓB ZAPISAŁO SIĘ NA EVENTIM. A jeszcze bardziej, że na podstawie tego ustalono ceny biletów. Nie potrafię tego pojąć jak może to być tak mocny punkt odniesienia. Dzisiaj padła liczba, że 7 tys. osób "zapytało" o bilet Eventim. Tylko co z tego? Mogę się założyć, że 50%, jak nie więcej, liczyło na zakup najtańszych biletów. I wydaje mi się, że w momencie kiedy poprosili o Ticket Alarm nie myśleli o kwocie 200 zł.
 
Ja jestem pewny, że UFC ma zbadany rynek jeszcze lepiej niż KSW i jeżeli dali takie ceny - takie wypełnią hale. Może już teraz, może zwiększą znacznie rozgłos(patrz ostatni Puncher) - jestem niemal pewny, że co do naszego rynku nie pomylą się :)
 
Cena na granicy 200 zł była najniższą na wszystkich europejskich galach UFC, nie wiem dlaczego uważaliście, że w Polsce będzie taniej.
 
Niesamowicie bawią mnie głośne komentarze, że gala się sprzeda, bo MNÓSTWO OSÓB ZAPISAŁO SIĘ NA EVENTIM. A jeszcze bardziej, że na podstawie tego ustalono ceny biletów. Nie potrafię tego pojąć jak może to być tak mocny punkt odniesienia. Dzisiaj padła liczba, że 7 tys. osób "zapytało" o bilet Eventim. Tylko co z tego? Mogę się założyć, że 50%, jak nie więcej, liczyło na zakup najtańszych biletów. I wydaje mi się, że w momencie kiedy poprosili o Ticket Alarm nie myśleli o kwocie 200 zł.
Też tak myślę. Obstawiam, że może być tak jak w Berlinie. W dniu imprezy za niewielką dopłatą (lub bez niej) swój tani bilet można było zamieć na lepszy/najlepszy sektor by w telewizji nie wyglądało to tak biednie.
 
Biedne a co drugi na zasilku 42 cale ma, wszedzie te tablety i smartfony, Panie, jak żyć, mnie na UFC nie stac, kasa bedzie w marcu, wiec wróżka wie czy fajne miejsca zostana...
Weź podejmij moją taktykę. Bilet kupię taniej na miejscu o ile w ogóle pojadę, bo w Polsacie wszystko w HD i z wielu kamer :D
 
Weź podejmij moją taktykę. Bilet kupię taniej na miejscu o ile w ogóle pojadę, bo w Polsacie wszystko w HD i z wielu kamer :D

Zobaczymy. Będzie w Polsacie - tak można zrobić, jednak zostaje ryzyko ze sie czlowiek przeliczy i zmasowana polsatowska reklama(UFC stac, Polsat tez chce zarobic na ogladalnosci) plus innych mediow moga serio ustawic kolejki po bilet. Z drugiej strony - nie bedzie w TV - watpie by bez transmisji byla odpowiednia reklama do wypelnienia hali tejze federacji. UFC startuje z innej pozycji niz KSW, jednoczesnie lepszej i gorszej.
 
Zobaczymy. Będzie w Polsacie - tak można zrobić, jednak zostaje ryzyko ze sie czlowiek przeliczy i zmasowana polsatowska reklama(UFC stac, Polsat tez chce zarobic na ogladalnosci) plus innych mediow moga serio ustawic kolejki po bilet. Z drugiej strony - nie bedzie w TV - watpie by bez transmisji byla odpowiednia reklama do wypelnienia hali tejze federacji. UFC startuje z innej pozycji niz KSW, jednoczesnie lepszej i gorszej.
Zresztą co My tu wyjeżdżamy z tym UFC w Polsacie? To już pewne? Wiadome choć na 50%?
 
No właśnie nic nie wiadome, i nawet nikt tego nie zasugerował. Po prostu byli zawodnicy MMA w programie który jest m.in.....o MMA. Jak onet przeprowadzi z nimi wywiad to chyba nikt nie powie ze Onet chce robic transmisje...fakt, zapedzilismy sie ;p
 
Przecież to od początku było wiadome, że kto ma jechać to pojedzie. Ci co tylko gadali, to teraz słaba rozpiska, bilety drogie itp. czyli takie pierdolenie o szopenie i tyle. Chyba nikt się nie spodziewał, że Ci to tak gadali to wszyscy pojadą. Jak już mówiłem Szwecja pokazała, ile ludzi za darmo bilety wygrało, i chciało je gonić od razu, a tutaj płacić niby mają. Słabo.
 
W moim przypadku to juz chore jest :D siedze w robocie i sie na niczym skupić nię mogę wciskając nerwowo klawisz F5 na forum w poszukiwaniu jakichkolwiek newsów na temat biletów. Idę chyba baranka o ścianę prz****** ...
 
Ja jestem pewny, że UFC ma zbadany rynek jeszcze lepiej niż KSW i jeżeli dali takie ceny - takie wypełnią hale. Może już teraz, może zwiększą znacznie rozgłos(patrz ostatni Puncher) - jestem niemal pewny, że co do naszego rynku nie pomylą się :)

Zaprzeczam, KSW bije ich pod względem znajomości rynku na głowę.
 
Back
Top